Problém s červenáním v obličeji

Anonymní
27.12.20 15:38

Problém s červenáním v obličeji

Mám problém s neustálým červenáním tváří - v teplém prostředí/místnosti a vždy když mám hlavu delší dobu dolů (při psaní, šití, práci na počítači, jakémkoliv tvoření když sedím u stolu a koukám dolů). Stává se mi to tak velmi často v práci, snažím se větrat, ale i když mi není teplo, tak takto zčervenám. Nemůžu se toho potom zbavit, snažím se to ochladit studenou vodou nebo pobytem venku, ale bez šance a cítím se hrozně. Snažím se i této poloze předcházet, ale ne vždy to jde. Tváře když jsou červené, tak jsou velmi horké. Co by mi proti tomu mohlo pomoct? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19549
27.12.20 17:23

Netrpis rosaceou? Na to existuje specialni kosmetika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1816
27.12.20 17:40

Mam to taky.. Neprisla jsem na nic. Mozna nejaky kryci makeup, ale protoze se nelicim, tak nemam zkusenosti..

Mne se to ale nedeje pokazde. Doted nevim, co je v dane situaci spoustec.. Jsem pak ruda jako rajce na tvarich a jspu uplne horke. Nepomaha ani omyti ledovou vodou nebo jit ven na mraz. Proste zhnu a nic s tim neudelam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 17:54
@kyticka86 píše:
Mam to taky.. Neprisla jsem na nic. Mozna nejaky kryci makeup, ale protoze se nelicim, tak nemam zkusenosti..Mne se to ale nedeje pokazde. Doted nevim, co je v dane situaci spoustec.. Jsem pak ruda jako rajce na tvarich a jspu uplne horke. Nepomaha ani omyti ledovou vodou nebo jit ven na mraz. Proste zhnu a nic s tim neudelam.

Přesně jak říkáš, mám to naprosto stejně. Můžu to chladit jak chci, ale nic. Někdy se mi to stane i mimo zmíněné situace, ale při nich je to záruka.

• Citovat
  • Nahlásit
11
27.12.20 18:16

Bohužel, někdo to tak prostě má :/… a nepomůže někdy vůbec nic… ale mě vždycky přítel uklidňuje, že je to svým způsobem roztomilé :) :oops: takže bych si z toho nedělala vůbec hlavu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat