Reklama

Problém s čůráním při náměsíčnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 21:51
Problém s čůráním- náměsíčnost?

Chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím, že se dítě vzbudí hodinu až dvě po usnutí a chce se vyčůrat jinam než na záchod/nočník. Čtyřleté dceři se to už párkrát stalo i přes to, že ji dávám nočník k posteli aby nemusela v noci chodit po schodech dolů na WC. Vždy se vzbudila, pořádně o sobě nevěděla a už si stahovala pyžamo mimo nočník, tak jsem ji k němu musela dovést.. jenže před chvílí jsem byla v kuchyni a když jsem se vracela do ložnice (spí s námi) tak jsem viděla, že sedí. Poslala jsem ji na nočník, ale už bylo pozdě, normálně měla stažený kalhoty a vyčůrala se do své postele. 8o Ten samý problém má občas i manžel. Prostě se vzbudí taky tak dvě hodiny po usnutí a kdybych ho neodvedla až na záchod, tak by to pustil kamkoliv a druhý den si vůbec nic nepamatuje. :roll: Popravdě už jsem z toho docela na nervy.. :zed:

Reklama

Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 17.01.18 21:56

To jsem dělala kolem 4 let také, močila jsem do odpadkového koše a tak.Samo to časem odeznělo. Dcera čtyřletá mi nyní dělá něco podobného, asi je to normální.
U manžela to ovšem vidím jako problém, měl by se zmínit lékaři :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:00

@weyky Jemu se to stane tak jednou za půl roku, ale taky jsem mu už říkala, ať se na to zeptá doktora.. stydí se :roll:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 17.01.18 22:04

To chápu, že se stydí..i tak by to měl řešit. Neděje se mu to, když má nějaký stres? To může být i v hlavě klidně..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:24

Dcerka měla ten samý problém, 2× si i dřepla na chodbě (je fakt, že v te době jsme i jezdili na chalupu a tam byl zachod venku, tak děti chodily do trávy). V poslední době už to nedělá, ale tak do desiti let prostě tak hodinu po usnutí místo na wc chodila za světlem (do obyvaku) a ja ji odváděla na wc, odkud prchala a hledala ho jinde. Občas to donucení, že je správně bylo náročné ;-).

Zažili jsme to i u známého, ten šel do skříně, tam byl naštěstí odchycen, podruhé jsme ho nestihli odchytit a udělal si wc z křesla ;-).

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 18.01.18 06:45

Synovi se to také občas stane, je mu 5. Tuhle došel až do pracovny, tam se vyčural na židli, já jsem ho objevila až v okamžiku, když si natahoval kalhoty, odvedla jsem ho zpátky do postele. Byl úplně mimo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >