Problém s čůráním při náměsíčnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 21:51
Problém s čůráním- náměsíčnost?

Chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s tím, že se dítě vzbudí hodinu až dvě po usnutí a chce se vyčůrat jinam než na záchod/nočník. Čtyřleté dceři se to už párkrát stalo i přes to, že ji dávám nočník k posteli aby nemusela v noci chodit po schodech dolů na WC. Vždy se vzbudila, pořádně o sobě nevěděla a už si stahovala pyžamo mimo nočník, tak jsem ji k němu musela dovést.. jenže před chvílí jsem byla v kuchyni a když jsem se vracela do ložnice (spí s námi) tak jsem viděla, že sedí. Poslala jsem ji na nočník, ale už bylo pozdě, normálně měla stažený kalhoty a vyčůrala se do své postele. 8o Ten samý problém má občas i manžel. Prostě se vzbudí taky tak dvě hodiny po usnutí a kdybych ho neodvedla až na záchod, tak by to pustil kamkoliv a druhý den si vůbec nic nepamatuje. :roll: Popravdě už jsem z toho docela na nervy.. :zed:

Reklama

Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19124 příspěvků 78 inzerátů 17.01.18 21:56

To jsem dělala kolem 4 let také, močila jsem do odpadkového koše a tak.Samo to časem odeznělo. Dcera čtyřletá mi nyní dělá něco podobného, asi je to normální.
U manžela to ovšem vidím jako problém, měl by se zmínit lékaři :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:00

@weyky Jemu se to stane tak jednou za půl roku, ale taky jsem mu už říkala, ať se na to zeptá doktora.. stydí se :roll:

weyky
Neúnavná pisatelka 19124 příspěvků 78 inzerátů 17.01.18 22:04

To chápu, že se stydí..i tak by to měl řešit. Neděje se mu to, když má nějaký stres? To může být i v hlavě klidně..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 22:24

Dcerka měla ten samý problém, 2× si i dřepla na chodbě (je fakt, že v te době jsme i jezdili na chalupu a tam byl zachod venku, tak děti chodily do trávy). V poslední době už to nedělá, ale tak do desiti let prostě tak hodinu po usnutí místo na wc chodila za světlem (do obyvaku) a ja ji odváděla na wc, odkud prchala a hledala ho jinde. Občas to donucení, že je správně bylo náročné ;-).

Zažili jsme to i u známého, ten šel do skříně, tam byl naštěstí odchycen, podruhé jsme ho nestihli odchytit a udělal si wc z křesla ;-).

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 06:45

Synovi se to také občas stane, je mu 5. Tuhle došel až do pracovny, tam se vyčural na židli, já jsem ho objevila až v okamžiku, když si natahoval kalhoty, odvedla jsem ho zpátky do postele. Byl úplně mimo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama