Problém s ex přítelkyní

Anonymní
8.2.21 08:26

Problém s ex přítelkyní

Ahoj všem. Před několika měsíci se se mnou rozešla přítelkyně po 5 letech vztahu. Během vztahu jsme se vůbec nehádali, vyjadřovali si lásku stále stejně jako na začátku a říkali si navzájem, že spolu budeme napořád a nedokážeme si představit po svém boku někoho jiného. To všechno až do poslední chvíle. Po rozchodu jsem ji nejdříve nijak nekontaktoval, pracoval na sobě, rozvíjel se. Uvědomil jsem si řadu věcí, co by chtěl v tom vztahu změnit a jak je změnit. Asi po dvou měsících jsem si s ní začal zase psát a nakonec jsme byli venku. Říkala, že nikoho nemá a probírali jsme i možnost návratu. Tu možnost nevyloučila, ale ani se k ní nějak vyloženě neměla. Řekli jsme si, že se zase uvidíme. Jen, že teď není moc čas, protože má zkouškové. Tak jsme si dál psali. Nakonec jsme si přáli už na dobrou noc, psala mi o tom, že si koupila nějaký sexy obleček, což byla reakce na to, o čem jsme se dříve bavili, takže si ho koupila kvůli mě a měl jsem pocit, že se to někam vyvíjí. Jenže pak odvezli její babičku do nemocnice a komunikace se zhoršila. Jednou jsem za ní zajel s čokoládou a útěchou. Domlouvali jsme se, že až bude čas, tak někam spolu pojedeme. Nakonec babička zemřela. Hodně ji to vzalo. Byly si moc blízké. Nabídl jsem ji několikrát pomoc. Říkala, že je na tom opravdu moc špatně a že nemá náladu nikoho vidět. Cítí se teď strašně sama a chodí co nejvíc do práce, aby na to nemyslela. Bydlí sama v bytě, který ji nechala máma, co se odstěhovala a ve kterém jsme měli být spolu. Začala ignorovat mé zprávy a já teď nevím co dál. Během doby, co jsme spolu nebyli, tak jsem to zkoušel s jinými, ale nikdy jsem se neměl k tomu, udělat další krok do vztahu, protože sem myslel pořád na ní a nechtěl z nikoho dělat převozníka. Vždycky jsem byl a stále jsem přesvědčen, že je to ta pravá. Nechci těch pět let jen tak zahodit, ale zúročit je. Oba se navzájem známé tak jako nikdo. Chci být prostě s ní a ne s jinou. Jen nevím, co teď dělat. Zda je tohle její ignorování jen přechodné, nebo se našel nějaký jiný utešovatel než já, nevím. Uvítal bych od ní i radši to, aby byla upřímná a řekla, že chce teď třeba jen čas, nebo že někoho má. Cokoliv je lepší než tahle nejistota, kdy na ni myslím a ani nevím jak ji v téhle těžké situaci je. Děkuji za vyslechnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2210
8.2.21 08:34

Čím víc teď na ní budeš tlačit, tím máš menší šanci. Proč jste se rozešli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15508
8.2.21 08:35
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Před několika měsíci se se mnou rozešla přítelkyně po 5 letech vztahu. Během vztahu jsme se vůbec nehádali, vyjadřovali si lásku stále stejně jako na začátku a říkali si navzájem, že spolu budeme napořád a nedokážeme si představit po svém boku někoho jiného. To všechno až do poslední chvíle. Po rozchodu jsem ji nejdříve nijak nekontaktoval, pracoval na sobě, rozvíjel se. Uvědomil jsem si řadu věcí, co by chtěl v tom vztahu změnit a jak je změnit. Asi po dvou měsících jsem si s ní začal zase psát a nakonec jsme byli venku. Říkala, že nikoho nemá a probírali jsme i možnost návratu. Tu možnost nevyloučila, ale ani se k ní nějak vyloženě neměla. Řekli jsme si, že se zase uvidíme. Jen, že teď není moc čas, protože má zkouškové. Tak jsme si dál psali. Nakonec jsme si přáli už na dobrou noc, psala mi o tom, že si koupila nějaký sexy obleček, což byla reakce na to, o čem jsme se dříve bavili, takže si ho koupila kvůli mě a měl jsem pocit, že se to někam vyvíjí. Jenže pak odvezli její babičku do nemocnice a komunikace se zhoršila. Jednou jsem za ní zajel s čokoládou a útěchou. Domlouvali jsme se, že až bude čas, tak někam spolu pojedeme. Nakonec babička zemřela. Hodně ji to vzalo. Byly si moc blízké. Nabídl jsem ji několikrát pomoc. Říkala, že je na tom opravdu moc špatně a že nemá náladu nikoho vidět. Cítí se teď strašně sama a chodí co nejvíc do práce, aby na to nemyslela. Bydlí sama v bytě, který ji nechala máma, co se odstěhovala a ve kterém jsme měli být spolu. Začala ignorovat mé zprávy a já teď nevím co dál. Během doby, co jsme spolu nebyli, tak jsem to zkoušel s jinými, ale nikdy jsem se neměl k tomu, udělat další krok do vztahu, protože sem myslel pořád na ní a nechtěl z nikoho dělat převozníka. Vždycky jsem byl a stále jsem přesvědčen, že je to ta pravá. Nechci těch pět let jen tak zahodit, ale zúročit je. Oba se navzájem známé tak jako nikdo. Chci být prostě s ní a ne s jinou. Jen nevím, co teď dělat. Zda je tohle její ignorování jen přechodné, nebo se našel nějaký jiný utešovatel než já, nevím. Uvítal bych od ní i radši to, aby byla upřímná a řekla, že chce teď třeba jen čas, nebo že někoho má. Cokoliv je lepší než tahle nejistota, kdy na ni myslím a ani nevím jak ji v téhle těžké situaci je. Děkuji za vyslechnutí.

A jaký byl důvod rozchodu z její strany?
Hele, podle mě na to moc tlačíš. Ona se rozešla s tebou, teď bys měl spíš čekat, zda se ozve a ne jí vypisovat a vozit čokoládky.. Nech jí udělat první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
8.2.21 08:52

Asi na ní opravdu tlačíš, upnul si se na to, že se k sobě vrátíte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10065
8.2.21 09:03

Mozna k tobe uz delsi dobu nebyla uprimna a ani ted to nedokaze. Podle toho, jak se chova, proste nejsi jeji nejblizsi partak, je mi lito.

Btw co ten sexy oblecek, nefungoval vam sex…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 09:06
@unuděná píše:
A jaký byl důvod rozchodu z její strany?
Hele, podle mě na to moc tlačíš. Ona se rozešla s tebou, teď bys měl spíš čekat, zda se ozve a ne jí vypisovat a vozit čokoládky.. Nech jí udělat první krok.

Jo to je pravda. Já měl ale už pocit, že to někam vede a hlavně mi ji bylo líto kvůli té babičce.
Rozešla se se mnou, protože se prý bála, že ve mně nebude mít oporu kvůli tomu, že jsem ji před dvěma lety v něčem nepodržel. Což bych jako bral, ale to se se mnou měla rozejít už tehdy a ne teď. To se už dávno změnilo a teď bych ji podržel. Proto sem s ní taky chtěl bydlet. Pak bych ji byl oporou nejvíc jak by to jen šlo. Dřív jsme spolu bydleli rok na koleji a sama uznává, že to bylo naše nejlepší období a že sem ji oporou byl. Pak taky prý cítila, že potřebuju trochu dospět, což je pravda, proto na sobě pracuju. Pak ji vadilo, že sem ji nebral moc na výlety. Já totiž šetřil spíš na dárečky pro ni a taky na zájezd do Paříže. Pak se taky dost obávám, že ji tu myšlenku dala do hlavy kamarádka, co vymetává bary. Byla u ní totiž dvakrát na návštěvě a v obou případech se po návratu chovala chladně a podruhé z toho byl právě ten rozchod. Jinak sex praveze fungoval skvěle. Otevřeně jsme o všem mluvili a byl pořád lepší a lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
15508
8.2.21 09:09
@Anonymní píše:
Jo to je pravda. Já měl ale už pocit, že to někam vede a hlavně mi ji bylo líto kvůli té babičce.
Rozešla se se mnou, protože se prý bála, že ve mně nebude mít oporu kvůli tomu, že jsem ji před dvěma lety v něčem nepodržel. Což bych jako bral, ale to se se mnou měla rozejít už tehdy a ne teď. To se už dávno změnilo a teď bych ji podržel. Proto sem s ní taky chtěl bydlet. Pak bych ji byl oporou nejvíc jak by to jen šlo. Dřív jsme spolu bydleli rok na koleji a sama uznává, že to bylo naše nejlepší období a že sem ji oporou byl. Pak taky prý cítila, že potřebuju trochu dospět, což je pravda, proto na sobě pracuju. Pak ji vadilo, že sem ji nebral moc na výlety. Já totiž šetřil spíš na dárečky pro ni a taky na zájezd do Paříže. Pak se taky dost obávám, že ji tu myšlenku dala do hlavy kamarádka, co vymetává bary. Byla u ní totiž dvakrát na návštěvě a v obou případech se po návratu chovala chladně a podruhé z toho byl právě ten rozchod. Jinak sex praveze fungoval skvěle. Otevřeně jsme o všem mluvili a byl pořád lepší a lepší.

Já ti nevím, ale nevyspělá mi přijde spíš ona. Jak jako že tys jí nebral na výlety? Je jí sedm? :roll: I to, že řeší problémy 2 roky zpět… Skoro si říkám, že možná ten pravý důvod rozchodu si nechala pro sebe.. Na tvém místě bych zvážila, zda vůbec stojí za to se k ní vracet. Ony ty slepované vztahy dost často nefungují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
8.2.21 09:11

Asi bych to videla tak, ze uz nema zajem..
Vztah k tobe nejaky ma, taky jste toho dost zazili.
Samozrejme, ze se ji po tobe zasteskne, ale neni to uz laska. Nekdy je mozna zmatena, byls ji blizky, vzpominky a tak.. casto se k sobe pary vraceji a znovu rozchazeji.. Pokud bude mit opravdovy zajem..ozve se sama a nejen ozve.Bude te znatelne chtit… Neplet si povztahove kamaradstvi. Neplet si, budem mit sex, tak je to 100% obnoveni vztahu.. Muze k tomu dojit, stejne jako k tomu, ze ti vzapeti rekne: byl to myl, promin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 09:17

Ano není chyba jen ve mě, což sama uznává. U ní je největší problém komunikace. Neřekne nic dokud už se to nenahromadí a pak je už pozdě. Možná ji i stouplo do hlavy, že ten byt po mámě její a ne můj. Teď už bydlím ve vlastním, když to nevyšlo s ní.
Já už to právěže zvážil dostatečně. Některým to fungovat může, pokud se na všem zapracuje a poučí se. Chci to aspoň zkusit a když to nevyjde, tak to budu moct aspoň zavřít a říct si, že sem to zkusil.

• Citovat
  • Nahlásit
256
8.2.21 09:28
@Anonymní píše:
Rozešla se se mnou, protože se prý bála, že ve mně nebude mít oporu kvůli tomu, že jsem ji před dvěma lety v něčem nepodržel. Což bych jako bral, ale to se se mnou měla rozejít už tehdy a ne teď. To se už dávno změnilo a teď bych ji podržel. Proto sem s ní taky chtěl bydlet. Pak bych ji byl oporou nejvíc jak by to jen šlo. Dřív jsme spolu bydleli rok na koleji a sama uznává, že to bylo naše nejlepší období a že sem ji oporou byl. Pak taky prý cítila, že potřebuju trochu dospět, což je pravda, proto na sobě pracuju. Pak ji vadilo, že sem ji nebral moc na výlety. Já totiž šetřil spíš na dárečky pro ni a taky na zájezd do Paříže. Pak se taky dost obávám, že ji tu myšlenku dala do hlavy kamarádka, co vymetává bary. Byla u ní totiž dvakrát na návštěvě a v obou případech se po návratu chovala chladně a podruhé z toho byl právě ten rozchod. Jinak sex praveze fungoval skvěle. Otevřeně jsme o všem mluvili a byl pořád lepší a lepší.

Hele, muze to byt zcela jinak…
Ke krivde mohlo dojit a ji to dost ublizilo..Po cely rok dva nebo kolk sii ji svym chovanim nedokazal, ze to bude jine.. Vic dospet.. S tim jsme se s babama potykaly nejvic na vysce…
Kluk mamanek, vse je problem, posunout vztah dal je problem..o zasnoubeni jsme nemohly ani ceknout, to by klučika vystrasilo… moc na nej tlacime… cekame a cekame a po 5 letech vztahy se niceho nedockame. Na prvnim miste kamaradi, pak mamka no a nakonec my. Problemy slyset nechteji, nezajimaji se o starosti, protoze oni se chteji jen bavit.Vse ostatni je pro ne pritez. Pokud maji aspon brigadu fajn. My ji vetsinou meli a kluci nas s obavama zvali na kafe, ze by museli platit..Ze jim máma tolik penez nedava, aby vysedavali v kavarnach… Pojd ven..Ne ted hraju na PC. Mam obavu z toho a toho: neres furt kraviny… Pojdme na hory. Nemam na to obleceni… Kup si obleceni.. Nemam nakupovani rad a radeji utratim penize za smysluplnejsi veci (pivko, pc hry)… Co nase budoucnost? Nevim co bude zitra… Co rodina? To je jeste daleko pred nami, neni duvod o tom ted mluvit.. Co koupis za ty penize co ti dala babicka..? Koupim si bavoraka a protoze stoji moc, tak si na nej vemu uver… Nechces penize investovat treba do spolecneho bydleni?? Ne proc, uz mam vybrane to auto…

Druha vec, mozna ti vse musela rikat..Tobe se az pak rozsvitilo..Zeny maji rady a dela to muze muzem, ze sam premysli.. Sam navrhne bydleni, ne az po tisicich naznacich, ktere doprovazeji slzy…
Ok, tak pojdme spolz bydlet teda… Štastna???
To pak babu jeste vic nastves… Zaviras si takovymi vecmi postupne vratka respektive duveru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
8.2.21 09:36

Me v kazdem pripade prijdes jako super kluk co to mysli vazne a holku ma fakt rad..
Chyba byva na obou stranach a vis co? Mozna to tak proste melo byt.. Mozna musite zacit oba znovu.. A pokud k sobe patrite, tak spolu jednou budete :) Pokud bys chtel o tom vsem vic pokecat budu rada, kdyz mi pisnes soukromou zpravu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat