Problém s fenkou- ucuravani

26019
27.5.20 20:57

Problém s fenkou- ucuravani

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli někdo neřešil něco podobného.
Máme 12 letou fenku křížence knírače s jorksirem, je kastrovaná. V pátek jsem s ní byla na veterine na očkování proti vzteklině a nechala jsem jí ostříhat drápky a ošetřit anální žlázky.
Vše proběhlo v klidu a bez problémů, jenže fenka se ještě ten den večer počůrala, když jsem ji měla na klíně.
Je ale fakt, že jsem okrikla víc nahlas dceru, tak mě napadlo, že se fenka lekla a počůrala se.
Jenže, před chvíli se to opakovalo, opět ležela a ucvrnkla si.
Nikdy předtím to nedělala, až od té návštěvy i veterináře. Rikam si proč, jestli je to tím očkováním, protože mi vet. řekla, že už vzhledem k věku je to poslední vakcinace, že to je samá chemie a pro staré psy nevyhovující.
Nebo mě právě napadalo, jestli to nemá od stresu z tý vet. návštěvy.
Nevím, co dál, jestli jít zase na veterinu nebo počkat, jestli se to bude opakovat.
Vencim ji často, tak tím to zřejmě nebude.
Jí a pije jako obvykle, chování je také stejné. Řešil jste někdo něco podobného?
Přešlo to samo?
Děkuji, hezký večer.????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.5.20 21:39

Nejspíš inkontinence, zajděte znovu k veterináři ať ji vyšetří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
27.5.20 22:55

Feny po kastraci trpí často inkontinencí. Chce to vyšetření. Ale je to řešitelné. My máme fenu už skoro rok na sirupu, který řeší právě inkontinenci a zabírá skvěle, žádné nehody už nemívá. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
29.5.20 10:00
@Martis83 píše:
Feny po kastraci trpí často inkontinencí. Chce to vyšetření. Ale je to řešitelné. My máme fenu už skoro rok na sirupu, který řeší právě inkontinenci a zabírá skvěle, žádné nehody už nemívá. :palec:

Také jsme dostali sirup a k tomu ještě homeopatika, tak uvidíme, doufám, že to pomůže. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat