Problém s intimním životem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:29
Problem s intimnim zivotem

Ahoj mam ptoblem co me dost trapi. S pritel sme spolu 3 roky mame rocni dite porad ve vztahu mame nejake problemy pak mesic dobry pak zas neco ale dlouhodobe uz me trapi intimni stranka naseho zivota. Pritel mysli jen na sebe stale vyzaduje oral a pak kdyz jde na sex vydrzi 3 minuty tim padem ja stoho nic nemam predehra aby on uspokojil me tak to neexistuje. Vyzaduje po me abych aspon na vyjmecny okamziky si vzala podpatky a sexy kosilku to mu dopreju sle proc je takovy sobec co mysli jen na to, ze uspokoji sebe a pro me to je ve finale jen ztrata casu? Za 5 mesicu mame mit svatbu a vubec si nejsem jista. S pritelem o vsem mluvit ale vzdy zacne vycitat jiny veci a nic se nevyresi. Dnes sme meli mit cas pro sebe misto toho sel na 2h pryc a kdyz prisel hned mi rekl ze me nic nerika kdyz 45 minut odpoledne kecam s kamaradkou. A to nevim o tom, ze v utery na me mel pockat nez se vykoupu 30 minut a nevydrzel a sel si lehnout stim ze kdyz sem prisla delal ze spi hned mi vycetl ze sem mela prijit ze cekal a ze rano stava a dnes klidne do 21h je pryc to ho cas netizil. Dalsi vec je, ze nikdy nezacina stale vyzaduje at zacibam ja kdyz nezacnu nikdy by snad sex nebyl. Kdyz se ho zeptam jestli ma jinou ze me to trapi tak nema a radeji mi da pusu at mlcim je mi ze vseho k placi nevim jestli je chyba ve me nebo co delam spatne? 8o :think: :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 07.03.19 21:33

Ježiš, to je zase žalování. Tak jestli je tak na prd, proč si ho bereš a máš s ním dítě? Tohle nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:36
@hanka.br. píše:
Ježiš, to je zase žalování. Tak jestli je tak na prd, proč si ho bereš a máš s ním dítě? Tohle nechápu.

driv takovy nebyval to je posledni pul rok co se vse zmenilo. Nechci po nem buh vi co pouze aby se zamyslel nad tim, ze ja ty potreby mam taky ne jen on. Nevim jak mu to uz mam vysvetlit. Spis mi prijde jako by bylo neco jinak dyl jezdi z prace jinak se chova vic je na mobilu. Ale nikdy bych se nesnizila k tomu mu do mobilu vlest.

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 07.03.19 21:39

Tak ho nauč first the lady :lol:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 07.03.19 21:40

Tak mu rekni, ze jestli neco chce, at zacne dole u tebe, zkusi masaz vsude mozne a pak teprv at se vrhne na tu jeho triminutovku. Asi nic moc radit nejde

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 07.03.19 21:40

Kdo chce alfasamce, ten s takovými manýry musí počítat.

Další sociologický průzkum?

Hele, kdo tohle vymýšlí? Který software je na to dobrý?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 07.03.19 21:41
@Anonymní píše:
driv takovy nebyval to je posledni pul rok co se vse zmenilo. Nechci po nem buh vi co pouze aby se zamyslel nad tim, ze ja ty potreby mam taky ne jen on. Nevim jak mu to uz mam vysvetlit. Spis mi prijde jako by bylo neco jinak dyl jezdi z prace jinak se chova vic je na mobilu. Ale nikdy bych se nesnizila k tomu mu do mobilu vlest.

Hlavně si ho neber dřív, než si jím budeš jistá. Nemá smysl si brát někoho, kdo tě neposlouchá a komu jsi ukradená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:43
@Micaella22 píše:
Tak mu rekni, ze jestli neco chce, at zacne dole u tebe, zkusi masaz vsude mozne a pak teprv at se vrhne na tu jeho triminutovku. Asi nic moc radit nejde

samozrejmne ze jsem mu to rekla vysledek? Nic se nezmenilo. Vazne uz jen uvazuji o tom jestli nema bokovku. Nas vztah celkove ochladl ze dne na den.

Uživatel je onlinemalá_holka
Extra třída :D 10035 příspěvků 07.03.19 21:44

klíííd ja neshukala 3 měsíce a oklátila bych i pařez :nevim: kdyby trochu vypadal :lol: možná by mi stacilo si na něj připnout fotku :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:47
@hanka.br. píše:
Hlavně si ho neber dřív, než si jím budeš jistá. Nemá smysl si brát někoho, kdo tě neposlouchá a komu jsi ukradená.

proto jsem se potrebovala vypovidat za chvilku je svatba a me se do toho cim dal vic nechce kdyz i to mu reknu nebere me vazne. Ale nadruhou stranu si rikam ze mame spolu dite a je uzasny tata o malou se stara do prace chodi ale komunikace a intimni zivot na nule chodime kolem sebe a vlastne si nemame co rict. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 21:48
@malá_holka píše:
klíííd ja neshukala 3 měsíce a oklátila bych i pařez :nevim: kdyby trochu vypadal :lol: možná by mi stacilo si na něj připnout fotku :pankac:

dekuji za zlehceni a pobaveni :lol:

Uživatel je onlinemalá_holka
Extra třída :D 10035 příspěvků 07.03.19 21:51
@Anonymní píše:
dekuji za zlehceni a pobaveni :lol:
:hug: :hug: není zač :kytka:
Prof. Farnsworth
Kelišová 7022 příspěvků 07.03.19 21:55
@malá_holka píše:
klíííd ja neshukala 3 měsíce a oklátila bych i pařez :nevim: kdyby trochu vypadal :lol: možná by mi stacilo si na něj připnout fotku :pankac:

Není ti trapný sem dávat mojí fotku? :mrgreen:

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 07.03.19 21:59
@Prof. Farnsworth píše:
Není ti trapný sem dávat mojí fotku? :mrgreen:

Před 20 lety :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 7022 příspěvků 07.03.19 22:00
@divine woman píše:
Před 20 lety :mrgreen:

Jsi ošklivá, za to ti neukážu kašpárka :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »