Problém s kakánímP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.11.10 19:23
problém s kakánímP

Mám velký problém s kakáním své dvouleté dcery. Kaká tak jednou za čtyři, pět dní. Zkoušela jsem probiotika, laktobacílky, doktorka nám doporučila lactulosu a taky nic. Pije myslím dost, zeleniny jí hodně, pohybu má taky normálně. Nevím co s tím. Ten čtvrtý nebo pátý den to pak jde s hroznými problémy, většinou jí musím dát čípek, pak tlačí s brekem a s bolestí. Dřív kadila obden ale od té doby co je bez plínky, tak čůrání v pohodě na záchod, ale kadění nejde ani na záchodě, na nočníku ani do plíny. Nevíte co s tím?

Reakce:
Eliška
Extra třída :D 11829 příspěvků 23.11.10 19:24

Ahoj, koukni tady https://www.emimino.cz/…rankovani/2/#…

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 24.11.10 20:14

Co Emulips? Určitě by pomohl. Je i pro malé děti, tak nemusíš mít strach.

Kadlinka
Nováček 10 příspěvků 24.11.10 21:32

Ahoj ja prodelavam s malou to same akorat ze mi nechce kakat na nocnik ale jen do plinky a to jen tak ze si sedne na zadecek,nahrbi se,pridrzi si nozicky a takhle se vykaka,zkousela jsem vsechno aby mi kakala kazdy den nic nezabralo az jsem se tady na emiminu docetla o vlaknine pro deti,primo takhle se to jmenuje.v lekarne o tom moc nevi ale muzou ti to objednat,ja si to nasla na netu a precetla se ten prospekt.Maly jsem to davala dvakrat denne a muzu ti rict ze mi po tom kaka krasne sice do pleny ale kaka,takze jsem ji tu vlakninu ubrala,davam ji to dvakrat tydne.My budeme muset stejne jit na nejake vysetreni ale opravdu to zkus zabira to,my jsme taky zkouseli vsechny stavy,duphalac atd a az tohle zabralo,ja si to nemuzu vynachvalit.Drzim palecky

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 19.12.10 08:46

Díky za radu Bojko, ale v lékárně mi řekli, že dcera je na to malá, že to smí děti až od tří let.

Příspěvek upraven 19.12.10 v 08:47

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 19.12.10 08:47

Děkuju moc Kadlinko, zkusíme to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >