Problém s nočním kojením

72
29.12.19 23:57

Problém s nočním kojením

Ahoj holky jdu si pro radu protože už sem fakt zoufalá a nevím co na toho našeho malého raubíře pomůže. Malému je 18 měsíců jenže je problém že v noci se budí bohužel klidně i 6× za nic a vyžaduje prso jenže jak má zoubky tak občas kousne a zkrátka to kojení nejde dlouho vydržet už prostě nechci kojit. Přes den prso nevyžaduje a i když se večer pořádně nají usíná na prsu jinak u mě neusne v noci budí a vyžaduje prso když sem zkoušela prso nedat chytl hysterický pláč a na to ani já ani partner nemáme trpělivost. Zažila ste to nějaká? Budu vděčná z každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
30.12.19 00:09

Řada je jen jediná, jestli nechceš kojit, nekoj :nevim: v 18m už zdaleka nepotřebuje mléko v noci. Chce jen tvou přítomnost. Budeš to muset 2-3 noci vydržet, jinak to nezmenis. Chovala bych, vzala ho k sobě do postele, atd, ale prso nedala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.12.19 00:16

On právě spí s námi v posteli jenže stejně když chytne ten hysterak tak nepomáhá nic ani nošení nebo to že si ho vezmu k sobě a pak se uklidní jen když mu dám prso už prostě nevím co dělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
30.12.19 00:21
@Mája2512 píše:
On právě spí s námi v posteli jenže stejně když chytne ten hysterak tak nepomáhá nic ani nošení nebo to že si ho vezmu k sobě a pak se uklidní jen když mu dám prso už prostě nevím co dělat :nevim:

Jak říkám, rada je jen jedna. Nijak jinak to nepůjde. Máš dvě možnosti. Buďto mu prso nedáš a přežiješ pár nocí a nebo mu ho dávej, ať máš klid. Může ho ale klidně vyžadovat dalších xmesicu až let. Známá kojila do 3let, i když už dávno nechtěla. Čekala, že malý se odstaví sám. No neodstavil. :nevim: jednou už řekla dost a konec. Za tři dny si zvykl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.12.19 00:25

Asi mi vážně nic jiného nezbyde protože mi to kojení je spíše už nepříjemný kvůli citlivosti bradavek :( ale děkuju za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
30.12.19 07:07

Nejake moznosti jsou. Treba kdyby spal v jine mistnosti, tak se v noci tolik nebudi. Moji kluci sli kazdy kolem roku do vlastniho pokojicku, protoze reagovali na kazde prevaleni a budili se. Ve svem pokoji spali zase celou noc. Nebo muze spat jen s partnerem a ten to prso nema, takze neda. Nekdo odstavi tak, ze da dite pres noc prarodicum, ale nevim, co kdyby tam celou noc rval. To bych asi neriskla. Uplne bez revu to asi nepujde, kdyz uz je tak zvykly. Proste vydrzet a dat jen vodu/dudlik. Ono to mleko v noci stejne neni dobre pro zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
30.12.19 07:53

Jako bys psala o mojí holce, je jí 19 měsíců. Jenomže já jsem úplně hotová, v noci se budila i 8× a já už fakt nejsem stroj. Trošku jsem si nastavila hranice a dneska je to 4tá noc bez prsa. A to byla závislák. Spí se mnou v posteli, bála jsem se, chtěla jsem kojit do dvou let ale ne takto, tak jsem nastavila že kojení je jen odpoledne před spánkem a večer ale nenechám jí u toho prsa večer usínat. No co ti budu povídat.. dvě noci byly peklo. Pořád se budila a plakala, připravila jsem na to muže a prostě jsem nedala. Za žádnou cenu a říkala si pořád, musím prostě vydržet, jde mi taky o můj komfort. A víš co? Třetí noc byla lepší. Tahle čtvrtá už taky. Jako vzbudí se, zakňourá ale vyžaduje abych jí přivinula a obejmula, prso už ani nečeká, chce fakt jen ten kontakt. Takže najdi v sobě sílu a budu držet palce, abyste to zvládli. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
152
30.12.19 08:20

Taky mám jen radu, co jsem zaslechla od jinych maminek a je to přesně, jak tady píšou ostatní. Prso nedat, za 2-3 noci to bude lepší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.12.19 11:53

Díky holky za rady co se týče prarodičů tak když přijedeme k babičce tak ho usoava děda a usne v pohodě když se probudí jen ho pohladí a spí dál dudlík nechtěl když byl ještě menší kord když zjistil že z toho nic nekápne ano sem už taky hotová protože sem ve 3 měsíci a ta únava je hodně znát. Zkusím prostě ty 3 noci vydržet a uvidíme třeba to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat