Změna UM po čtyrech dnech?

155
29.12.19 15:29

Zmena UM po ctyrech dnech?

Ahoj,

moje mala ctyrtydenni je od ctvrtka (bohuzel) na UM a to na Nutrilonu 1.
Bohuzel mi prijde, ze ji vubec nesedi. Porad ji po nem skrunda v brise, vcera se poprve vykakala, ale jen malounko a dnes vice, ale velmi se u toho nadrela a bylo to tuhe.
Zkousim ji k tomu davat caj, ale moc ho nechce, dostanu do ni tak 20-30ml za den.
Celkove je neklidna, uplakana, spatne a malo spi.

Mame doma jeste Babylove PRE, ma smysl zkouset menit UM takhle brzy, nebo byste jeste vydrzeli na tom Nutrilonu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8100
29.12.19 15:39

Upřímně, já bych nutrilon jako první volbu nikdy nedala.
Ale měnit často UM je taky dost blbé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11024
29.12.19 15:46

Syn si na UM pomalu zvykal cca 2 tydny, ale kakal v pohodě, pokud by měl problém s tuhou/extra řídkou stolící, tak bych vyměnila. ja to rychle měnění nechápu, kolikrát vidím inzeráty " odebraná jedna dávka, malý UM nesedlo" jako tvl, jak mohlo, po jednom jídle? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 15:49
@Sany80s píše:
Upřímně, já bych nutrilon jako první volbu nikdy nedala.
Ale měnit často UM je taky dost blbé.

Starsi syn byl na Nutrilonu od dvou tydnu do roku a uplne bez problemu, proto byl moje prvni volba…
Vim, ze neni dobre hned menit, ale kdyz jsem ji dnes videla, jak tlacila chudera a jak hodne klidne spinkave miminko najednou je nestastne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 15:50
@debra.morgan píše:
Syn si na UM pomalu zvykal cca 2 tydny, ale kakal v pohodě, pokud by měl problém s tuhou/extra řídkou stolící, tak bych vyměnila. ja to rychle měnění nechápu, kolikrát vidím inzeráty " odebraná jedna dávka, malý UM nesedlo" jako tvl, jak mohlo, po jednom jídle? :roll:

Ja bych ji taky nejradsi nechala jeste si zvyknout, ale to dnesni kakani fakt blby…
Nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
29.12.19 15:55
@JanaTý píše:
Starsi syn byl na Nutrilonu od dvou tydnu do roku a uplne bez problemu, proto byl moje prvni volba…
Vim, ze neni dobre hned menit, ale kdyz jsem ji dnes videla, jak tlacila chudera a jak hodne klidne spinkave miminko najednou je nestastne…

Takhle, pokudjde o Nutrilon, jednu dobu to bylo velmi populární mléko a hodně lidí to volilo jako první. ne že by nemohlo sednout žádnému dítěti, ale mám pocit, že ta zácpa je docela obvyklá komplikace. Řekla bych vyměň, ale když bude i to další blbá reakce, tak to bude fakt hodně problém, abys neudělala dítěti v tom trávení těžce napravitelnou rotiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
29.12.19 16:07

Nebo dej probiotické kapky či fenyklový čaj.
Já dala synkovi nutrilon 1, jenže hodně plakal, kakat pořádně nemohl.
Jednoduše jsem zkusila změnu UM. Malý dostal HIPP combiotic. malému už je rok a problémy od té změny s bříškem už nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
29.12.19 16:15

@JanaTý U prvního syna jsem vyzkoušela něco mléka. A pokud fakt vidíš, že jí to nedělá dobře, tak ho klidně vyměň. Syn měl po Nutrilonu šílené koliky. Můžeš zkusit Sunar Premium nebo Bebu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 16:18
@marrynka píše:
Nebo dej probiotické kapky či fenyklový čaj.
Já dala synkovi nutrilon 1, jenže hodně plakal, kakat pořádně nemohl.
Jednoduše jsem zkusila změnu UM. Malý dostal HIPP combiotic. malému už je rok a problémy od té změny s bříškem už nemá.

Mam doma Baby Calm, ale ten je az od jednoho mesice, ten bude mit 2.1. Je to par dni no…
A zmenila jsi po jake dobe? Mi ty 4 dny prijdou malo, ale trha mi srdce ji videt, jak je nespokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
29.12.19 16:55

@JanaTý je pravda, že ten nutrilon profutura měl asi 2 měsíce, jelikož jsem toho u známého lékárníka objednala velké množství a vyhazovat to mléko se mi moc nechtělo.
Dočasným řešením byly kapky a čaj. Sice to zázračné nebylo, ale vyprazdňování bylo o trochu lepší. Až pak jsem tedy změnila mléko.
S nutrilonem se mi to hodně prodražilo. Samotné mléko stálo docela dost (na netu 399 v lékárně asi o 50kč dražší) ještě do toho ty kapky za 400.
A hipp combiotic mě stál asi 250 a malej už si konečně mohl pořádně ulevit.
Ušetřila jsem peníze a syn mohl kakat. Takže pro všechny to dopadlo dobře :D

A s tím nutrilonem měl vlastně ještě jeden problém. Sem tam si ublinkával, což jsem brala, že se to prostě stává, ale s hippem už se nám to do dnes nestalo. Tím nechci říkat, že hipp je zázrak. Někdo může mít s hippem stejný potíže jako my s tím nutrilonem. Je vidět, že každý má opravdu jiný organismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 16:58
@marrynka píše:
@JanaTý je pravda, že ten nutrilon profutura měl asi 2 měsíce, jelikož jsem toho u známého lékárníka objednala velké množství a vyhazovat to mléko se mi moc nechtělo.
Dočasným řešením byly kapky a čaj. Sice to zázračné nebylo, ale vyprazdňování bylo o trochu lepší. Až pak jsem tedy změnila mléko.
S nutrilonem se mi to hodně prodražilo. Samotné mléko stálo docela dost (na netu 399 v lékárně asi o 50kč dražší) ještě do toho ty kapky za 400.
Ušetřila jsem peníze a syn mohl kakat. Takže pro všechny to dopadlo dobře :DA s tím nutrilonem měl vlastně ještě jeden problém. Sem tam si ublinkával, což jsem brala, že se to prostě stává, ale s hippem už se nám to do dnes nestalo. Tím nechci říkat, že hipp je zázrak. Někdo může mít s hippem stejný potíže jako my s tím nutrilonem. Je vidět, že každý má opravdu jiný organismus.

Ja mu dam jeste sanci. Mame doma Baby Calm, ten prvnimu hodne pomahal, tak ji zkusim nakapat Baby Calm, a zkusim do ni dostavat ten caj no… kdyz se do ctvrtka kakani nezlepsi, skocim k mudr., do te doby tam neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 17:00
@marrynka píše:
Ušetřila jsem peníze a syn mohl kakat. Takže pro všechny to dopadlo dobře :DA s tím nutrilonem měl vlastně ještě jeden problém. Sem tam si ublinkával, což jsem brala, že se to prostě stává, ale s hippem už se nám to do dnes nestalo. Tím nechci říkat, že hipp je zázrak. Někdo může mít s hippem stejný potíže jako my s tím nutrilonem. Je vidět, že každý má opravdu jiný organismus.

Jinak ublinkavala mi i po MM 8o :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
29.12.19 17:07

@JanaTý Ublinkávání je prý normální, když to není moc. Ale kdo ví jestli dítě ublinkává z toho, že toho má moc, nebo z toho, že mu něco nesedí? Bohužel nám dítě nepoví proč ublinkává :D Chci tím říct, že pokud u nutrilonu sem tam ublinkával a u hippu ne, tak mu ten nutrilon asi opravdu nejel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
29.12.19 18:40

Syn poprvé dostal sunar ten jsem mela v zaloze kdyby nahodou mliko neteklo a po něm chudák trpěl stejne jako tvoje malá. Po pěti dnech jsem dala bebu a hned byla klidná noc od te doby nemame problém. :) každej to nedoporučuje tak brzo měnit jenže na co to děcko trapit asi. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
29.12.19 19:11

Jupi, Barborka se prave znovu vykakala a dokonce to vypadalo, ze se u toho nenadrela jako minule :dance:
Tak uvidime dal, davam tomu jeste sanci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama