Problém s předčasným splacením úvěru

519
24.7.13 15:35

problém s předčasným splacením úvěru

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá náhodou podobnou zkušenost a neměl by radu jak na ně. stalo se mi to, že jsem si písemně zažádala u banky u které mám úvěr jestli bych ho mohla k poslednímu předčasně splatit.na pobočkách kde jsem před tím byla se informovat mi bylo zděleno že nevidí problém jen mě upozornily že si zaplatím určité procento z cílové částky jako vzniklou škodu, to jsem respektovala, dnes mi volá paní z banky že mou žádost zamítly že to nemohu předčasně splatit nejdříve v roce 2018 až budu mít další fixaci, že to banka celoplošně zakázala předčasné splacení že to nedovolují nikomu.ve smlouvě o tom není nikde ani slovo tak a tedˇ co s tím. nutně to potřebuji splatit. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
24.7.13 15:38

@Holbinka podle mě je to blbost. Možnost předčasného splacení máš i ve smlouvě? Předpokládám jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
24.7.13 15:40
@dani24687 píše:
@Holbinka podle mě je to blbost. Možnost předčasného splacení máš i ve smlouvě? Předpokládám jo.

taky si myslím! paní asi zkoušela dělat bu bu bu, aby z Tebe dostali víc peněz za úroky..

• Nahlásit
  • Citovat
15419
24.7.13 15:41

@mončís asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.13 15:43

Ve smlouvě to zakázané není je tam přímo napsané že kdykoliv to mohu předčasně splatit. já na ní byla celkem ostrá ptala jsem se co je to za blbost proč bych nemohla a ona že to firma nařídila plošně už před 2 lety. žy mi přijde domů písemné vyjádření s nabídkou snížení úroku o 1 procento

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
24.7.13 15:44

@Holbinka, zkušenost nemám. Zajímalo, která banka se takto chová? Jinak si taky myslím, že v tom bude nějaká „vyčůranost“ ze strany banky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71428
24.7.13 15:44

@Holbinka A co to je za úvěr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
24.7.13 15:45

@Holbinka já bych jim dala! to by hlavně museli poslat dopis s novýma podmínkama..mě to alespoň od banky chodí..

• Nahlásit
  • Citovat
9454
24.7.13 15:47

No mela jsem podobne…jen me to udelali tak ze kdyz chci predcasne tak si ale zaplatim uroky jak kdyby sem to mela az do konce…takze to naprosto ztratilo smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
24.7.13 15:49

@mikitaa to je dobře vychcaný!
Já teď žádala o doplacení leasingu.. takže jsem zvědavá co mi přijde :!

• Nahlásit
  • Citovat
2962
24.7.13 15:52

Co je to proboha za banku? Když je něco sepsáno a podepsáno ve smlouvě tak přes to nejede vlak! Můžou si oponovat čím chtějí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
24.7.13 15:55

Dobrá vychčijáda :cert:. Jdi na pobočku, že chceš zaplatit, a je to. Jednou jsem doplácela, během minuty to bylo pryč z účtu, jen tam byl poplatek 2000 za předčasné. Možnost předčasného splacení bývá ve včeobecných podmínkách, ne ve smlouvě, tak si to najdi na stránkách banky.

• Nahlásit
  • Citovat
15419
24.7.13 15:57

Udělej též bububu na pobočce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1510
24.7.13 16:00

Ahoj, nevidim důvod proč by to nemělo jít. Zašla bych si na pobočku, ať mi to vysvětlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71428
24.7.13 16:02
@zuzukobylka píše:
Ahoj, nevidim důvod proč by to nemělo jít. Zašla bych si na pobočku, ať mi to vysvětlí.

No, ono tak trochu záleží, co je to za úvěr, ale to tu zakladatelka nenapsala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama