Problem s vyvrcholením krátce

 • Fotoalbum (0)
 • Sledovat e-mailem
 • Přidat k oblíbeným
 • Zapnout podpisy
 • Hledání v tématu
21.10.21 16:51

Problem s vyvrcholením krátce

Dobrý den všem, potřebovala bych poradit a napadlo mě napsat sem, třeba měl někdo někdy podobný problem :)

Jsem teď nově ve vztahu (měsíc a půl) s klukem (22, mně je 20). On měl za život přítelkyni jen jednou a to pet let zpět. Byla to jeho jediná sexuální partnerka vůbec (ošklivý rozchod, od te doby blok).

Poprvé co jsme spolu měli sex prý vyvrcholil normálně, i když já si toho nevšimla :D. Od te doby to ale nedokáže z normálního sexu, ani z žádných různých poloh. Dokáže to jen když (pardon za tak osobní záležitosti) ho uspokojim pusou a rukou, to jde bez problému během peti minut. Mluvili jsme o tom a mě napadlo, ze to bude asi tím jak je na ruku zvyknuty za ta léta - ale on ze i když si to děla rukou sám, stejně mu to trvá delší dobu.

Pak nás ještě napadlo ze by to mohl být fyzicky problem, protože prý když se narodil, doktor mu místo pupeční šňůry omylem uřízl kousek předkožky :nevim:.

Nakonec jsme ale došli k tomu, ze prý mu zneprijemnuje požitek to, že u toho musí dělat fyzickou aktivitu - jenže když žádnou nedělá a ja jsem “nahoře” taky to nejde…

Ještě padlo to, že se ohledně toho predemnou stydí, ze není zvyklý, což respektuju. Je to na něm videt i když ho udělám pusou, hned jde od tématu a není na něm videt ze by si to nějak “užil” - ale to jen občas.

Nevím si rady a hodně moc mě to mrzí. Vím ze to není moje chyba protože vím ze ho vrusuju dostatečně - předehra a energie mezi nami je opravdu 10/10.. :srdce: :srdce: :srdce:

Zkouseli jsme to tak, ze jsem začala pusou a rukou a kdyz skoro byl, sedla jsem si na nej - ale to stejně neslo a musela jsem ho dodělat rukou…

Co máme dělat? Máme nějak trénovat? Nebo má jít k doktorce?
Moc moc prosím… za všechny rady budu vděčná :srdce:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18694
21.10.21 17:35

Bohužel jo, pokud je mozek dlouhodobě a často zvyknutý na vzrušení a uvolnění pomocí ruky, tak uvolnění pomocí někoho „cizího“ se musí učit.

A bohužel mozek je největší a hlavní sexuální orgán.

Co částečně pomůže je úplně vynechat porno a honění a začít trénovat - šla bych na to tak, že udělá on tebe, pak to zkusí zezadu, což bývá celkem spolehlivé a té fyzické činnosti tam k tomu nemá moc a když ani to nepůjde tak to dokončíš pusou.

Fakt není nezbytné aby sex končil vyvrcholením ve vagině. Není povinnost mít orgasmus ani na jedné straně - podstatné je, aby oba dělali věci, co jim jsou příjemné a je fajn, když po skončení nikdo není frustrovaný. To bohatě stačí :-D

Když k tomu natrénuje nějaké dechová cvičení, co tady docela pomáhají (koukejte po technikách se kterými pracuje to co se prodává jako tantra - tam se sice většinou oddaluje vyvrcholení, ale klidně tím jde natrénovat i to že dojde k orgasmu), mohlo by to jít - ale nesmí čekat že hned se budou dostavovat ohňostroje a zemětřesení.

Umí jezdit na koloběžce, to ho baví (hoňka). No a teď se učí jezdit na kole a než se pustí do náročných singltreků, to dá nějaký čas…

fajn je, že o tom dokážete mluvit.

Kdyby se to nedařilo překonat, zkuste najít někoho, kdo dělá tzv. sexulogical/sexal bodywork. Je to částečně alternativní sexuologické léčba - bývá snažší se k někomu takovému objednat, než ke klasickému sexuologovi/žce a řešíte jen mírný nesoulad, takže člověk co umí pracovat s lidma, a le není doktor nemá co pokazit.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
21.10.21 17:38

@Ou Jee děkuji moc! Zkusím mu to vše předat :))) děkuji

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat