Ukončili byste stýkání?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 10:34

Ukončili byste stýkání?

Dobrý den, ukončili byste stýkání s mužem, který je občas nestabilní a jeho chování občas vykazuje poruchu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12077
21.10.21 10:36

Jaký stykani? Kamarádi, randeni, sex? Co dělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
21.10.21 10:36

Ne. Stýkala bych se s ním víc.
Snad ti to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17101
21.10.21 10:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, ukončili byste stýkání s mužem, který je občas nestabilní a jeho chování občas vykazuje poruchu?
:roll:

Je-li něco nestabilní a vykazuje to poruchu, pravděpodobně bych na to zavolala opraváře.

Na hloupý dotaz hloupá odpověď… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2633
21.10.21 10:43

Nestýkala bych se s někým, kdo každé ho.vno řeší na webu pro mamky. Sorry jako. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
21.10.21 10:47
@Anonymní píše:

Naopak. V životě je třeba mít trochu vzrušení, překvapení a nejistoty. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10128
21.10.21 10:58

Tipuji, že to je opět ten nešťastník, kterého diagnostikuje její známá psycholožka na základě vyprávění ;).
Udělej mu službu, přestaň ho co týden řešit na emiminu a nedrž se ho jako exkrement košile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
124
21.10.21 11:10

Proč mám pocit, že je to zas ta zakladatelka, která nechala diagnostikovat spolužáka/přítele psycholožkou na dálku jen ze svého popisu a potom to tady opakuje v různých variacích už několik měsíců? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
21.10.21 11:12
@ontarova.stara píše:
Tipuji, že to je opět ten nešťastník, kterého diagnostikuje její známá psycholožka na základě vyprávění ;).
Udělej mu službu, přestaň ho co týden řešit na emiminu a nedrž se ho jako exkrement košile.

Můžeš k tomu napsat něco víc? Úplně mi to uteklo ;). Dík :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
21.10.21 11:14

Naopak, to je přesně ten čas, kdy stýkání eskalovat, jinak by mohlo být stýskání :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10128
21.10.21 11:20
@Magical-eyes píše:
Můžeš k tomu napsat něco víc? Úplně mi to uteklo ;). Dík :kytka:

Dotyčná líčila své známe (psycholožce) chování svého partnera a ta na tomto základě usoudila, že daný muž trpí poruchou osobnosti. Načež se zakladatelka co týden přijde zeptat, jestli bychom s takovým partnerem zůstali/y nebo se rozešli/y. Už se s ním takto „rozchází“ pár měsíců.
Osobně si myslím, že jediný, kdo by měl být diagnostikován, je ona sama. To upnutí se na možnou poruchu je značně zvláštní.

https://www.emimino.cz/…-vas-443261/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4101
21.10.21 11:26
@ontarova.stara píše:

Zajímalo by mě, co říká kamarádka, psycholožka, z pohledu své profese na zakladatelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.21 11:32

To záleží: nechala sis záruční list? Jestli ti vykazuje poruchu třeba po pár týdnech, klidně bych ho ještě vyreklamovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10128
21.10.21 11:33
@Popeladym píše:
Zajímalo by mě, co říká kamarádka, psycholožka, z pohledu své profese na zakladatelku.

Fixní idea v kombinaci s OCD ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
21.10.21 12:31

No, s tebou ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...