Pokakala jsem přítele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 21:56

Pokakala jsem přítele

Ahoj holky… Navazuji na svou diskuzi před pár dny „plavavá hovínka“. Uposlechla jsem vašich rad a na víkend s přítelem jsem se vybavila endiaronem, abych se nemusela potýkat s mým unikátních problémem… Už v pátek jsem si dala pro jistotu tři tabletky, aby to pořádně zabralo. V sobotu pak dvě ráno a dvě večer. To samé v neděli. Celý víkend proběhl nádherně… :srdce: :kytka: Jenom s postupem času jsem cítila, jak se mi zvětšuje bříško, jak jsem nebyla ani jednou na velké. Nedávala jsem tomu velkou pozornost. V neděli večer jsme se začali milovat. Byla to krásná předehra, ale pak když do mě začal pronikat… Strašně mě tlačilo v bříšku. Myslela jsem, že prášky zaberou a všechno bude v pohodě, ale když do mě pronikl celou délkou penisu… 8o 8o :roll: :,( :oops: trošku mi to ulítlo a na něm ( dělal mi to zezadu) přistál malinkaťoučký bobeček. Vůbec nevím jak se teď chovat. Je to mezi námi takové napjaté. Mám strach, že se se mnou rozejde. Moc se stydím. Co by jste teď udělali vy? Nějaká omluvná večeře? Nebo se s ním mám rozejít? Moc se stydím? Co myslíte? 8o 8o :oops: :,( :,(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
703
19.10.21 22:01

Dávkování je mám pocit 1 tableta 3× denně, ne 2× dvě tablety.
Nevím jak dlouho spolu jste a kolik vám je, ale my bychom se tomu s partnerem akorát zasmáli 😃 normálně si s ním sedni a vysvětli mu, proč se to stalo

Edit: aha teď koukám na tu první diskuzi a říkám si, že to bude troll 😂

Příspěvek upraven 19.10.21 v 22:05

• Nahlásit
732

Priste lepsi, ani jsem se nezasmala

• Nahlásit
6290
@Anonymní píše:
Co myslíte? 8o 8o :oops: :,( :,(
Že jsi mentální mrzák. @admin, díky.
  • Nahlásit
1011
19.10.21 22:10

Proc mi to pripomina Erica Cartmana, jak licil sve matce (S11E2), ze ztratil fotku s cu..em v puse, a ze zakopnul, spadnul primo na…, a omylem dal palec nahoru a omylem se podval do kamery :mrgreen: :mrgreen: presne tak mi to zni :mrgreen: uplny blabol :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
958
19.10.21 22:11

Zvedla se a prdla si, porala si záda,
vrtěla se na prkýnku ta moje mladá.
Poháněná průjmem prděla jak pí
a,
moje milá kakala.

• Nahlásit
18038
19.10.21 22:20

Když trollim, tak aspoň vtipně, (zív zív) @admin

• Nahlásit
457
19.10.21 22:21

Úchylný prase a ještě trapný k tomu :zed:

• Nahlásit
11943
19.10.21 22:24

Ten troll s exekucí dneska byl o dost vtipnejsi, tohle je ubohost.

• Nahlásit
3988
19.10.21 22:25
@MartinaIrena píše:
Když trollim, tak aspoň vtipně, (zív zív) @admin

Někdo umí trolit výhradně o ho. nech. Bývalo tu líp.

• Nahlásit
4357
19.10.21 22:36

Ani já jsem se nechytla a to jsem v diskuzích fakt naivní a říkám si, že možné je vše :))

• Nahlásit
2363
19.10.21 22:37

Stydět se je správně, aspoň něco pozitivního, za takový výplod se nestydět, to už by byla úplná katastrofa i když neříkám, že takto není. Trapárna úplně maximální, někdy je to trollení aspoň vtipný, tohle ale ani v nejmenším není ten případ.

• Nahlásit
3988
19.10.21 22:43

Já si vždycky zkouším představit, co je to za živou bytost, která se tu podobně projevuje.

• Nahlásit
778
19.10.21 22:56

Neverim, že člověk, co je zvyklej tahat exkrementy z wc a pohazovsat je z oken, takhle sili z malyho bobku.

• Nahlásit
1923
19.10.21 23:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky… Navazuji na svou diskuzi před pár dny „plavavá hovínka“. Uposlechla jsem vašich rad a na víkend s přítelem jsem se vybavila endiaronem, abych se nemusela potýkat s mým unikátních problémem… Už v pátek jsem si dala pro jistotu tři tabletky, aby to pořádně zabralo. V sobotu pak dvě ráno a dvě večer. To samé v neděli. Celý víkend proběhl nádherně… :srdce: :kytka: Jenom s postupem času jsem cítila, jak se mi zvětšuje bříško, jak jsem nebyla ani jednou na velké. Nedávala jsem tomu velkou pozornost. V neděli večer jsme se začali milovat. Byla to krásná předehra, ale pak když do mě začal pronikat… Strašně mě tlačilo v bříšku. Myslela jsem, že prášky zaberou a všechno bude v pohodě, ale když do mě pronikl celou délkou penisu… 8o 8o :roll: :,( :oops: trošku mi to ulítlo a na něm ( dělal mi to zezadu) přistál malinkaťoučký bobeček. Vůbec nevím jak se teď chovat. Je to mezi námi takové napjaté. Mám strach, že se se mnou rozejde. Moc se stydím. Co by jste teď udělali vy? Nějaká omluvná večeře? Nebo se s ním mám rozejít? Moc se stydím? Co myslíte? 8o 8o :oops: :,( :,(

Prvně jsem četl „potkala jsem přítele“. A pak čtu ještě jednou pokakala. Aha, tak to se podívám. No ale slabotka.. Asi je to myšlené jako sranda, ale moc to k smíchu není. Možná proto, že je tam znát, jak strašně moc jsi chtěl být vtipný. Pokud chceš trollit, nesmíš to tak přehánět. Musíš tu svou bujnou fantazii trošku držet při zemi, jinak ti nikdo neuvěří a každý si bude myslet, že je to jen další trapný pokus být vtipný. Příště znovu a lépe! :mavam:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat