Šla jsem na kávu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 14:37

Šla jsem na kávu

Dobrý den, je mi 18, nedávno se mi stala taková věc, přítel byl v práci a řekl ať ho před jeho dveřmi od bytu čekám na chodbě tak sem tam čekala hodinu, pak přišel nějaký kluk povídal jsme si řekl proč tu čekám atd.. A pak řekl ať jdu na kávu at tu nečekám jak blázen dvě hodiny.. Nechtěla jsem jít ale pak mě přesvědčil.. Tak mi udělal kafe a povídali jsme si, dopila jsem a šla.. Nic jiného se nestalo, akorát se cítím divně, priteli by se to nelíbilo to vím.. Cítím se hodně zato špatně.. Přítel by mi to též neudělal aby šel k nějaký na kávu…
Nějaká rada prosím děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
19.10.21 14:38

Mě by se nelíbilo, kdyby mě někdo nechal hodinu čekat před bytem, dala bych mu max 10 minut a šla pryč.
Rada? Nedělej ze sebe hadr na vytírání a ukaž, že máš nějakou důstojnost, tohle je cesta do pekel… :nevim:

Příspěvek upraven 19.10.21 v 14:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17028
19.10.21 14:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 18, nedávno se mi stala taková věc, přítel byl v práci a řekl ať ho před jeho dveřmi od bytu čekám na chodbě tak sem tam čekala hodinu, pak přišel nějaký kluk povídal jsme si řekl proč tu čekám atd.. A pak řekl ať jdu na kávu at tu nečekám jak blázen dvě hodiny.. Nechtěla jsem jít ale pak mě přesvědčil.. Tak mi udělal kafe a povídali jsme si, dopila jsem a šla.. Nic jiného se nestalo, akorát se cítím divně, priteli by se to nelíbilo to vím.. Cítím se hodně zato špatně.. Přítel by mi to též neudělal aby šel k nějaký na kávu…

A Tobě připadá normální sedět dvě hodiny na chodbě před bytem jako pejsek?

Jestli ano, tak máš úplně jiný problém než nějaké kafe u souseda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
19.10.21 14:43
@Anonymní píše:

To je vážně někdo tak nablblej, že čeká u někoho na rohožce víc jak 15 minut? 8o A ještě má špatný pocit z toho, že šel někam na kafe. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3913
19.10.21 14:45

Proč si na něj hodinu čekala před bytem? Vy nemáte mobil, abyste se domluvili na konkrétním čase?
Jinak já bych mu to klidně řekla, že tě soused pozval na kafe, aby nemusela jak blbka čekat na schodech. Vždyť na tom není nic spatného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
19.10.21 14:48
@Anonymní píše:

ale zase jako pejsek umíš docela dobře psát :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21009
19.10.21 14:51
@Anonymní píše:

A přítel se nijak nevyjadřoval k tomu, že jsi tam čekala dvě hodiny? :think: protože třeba já, bych řekla, že v pohodě, okolo šel sympatický soused a po hodině čekání mi nabídl aspoň teplý kafe. A vsadím se, že příště už by mě tam chlap čekat nenechal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
19.10.21 14:51

A poté, co jsi dopila a vrátila se na rohožku, už přítel konečně dorazil? Nebo jsi čekala ještě pár dní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
19.10.21 14:53

Udělala jsi dobře, že jsi na tu kávu šla. Lepší kafe se sympatickým sousedem než dvouhodinové čekání na nevychovance co asi nemá hodinky… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8017
19.10.21 14:55

Jak může být někdo tak hloupej. To ti tam jako nenechal ani misku s vodou?! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
19.10.21 14:56

Ja bych na to kafe sla rovnou sama a cekala bych na nej nekde v kavarne, ne na chodbe pred bytem :lol: bud at ti da klic, nebo se domluvte na presnem case. Cekat dyl jak 10-15 min u nekoho na chodbe to fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 15:07

A v čem konkrétně potřebuješ poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
19.10.21 15:24
@hani28 píše:
Ja bych na to kafe sla rovnou sama a cekala bych na nej nekde v kavarne, ne na chodbe pred bytem :lol: bud at ti da klic, nebo se domluvte na presnem case. Cekat dyl jak 10-15 min u nekoho na chodbe to fakt ne.

Přesně. Při dvouhodinové časové prodlěvě, bych se buď sebrala a jela domu, nebo šla někam do obchodu, na kafe, číst si na lavičku do parku/kavárny.
Fakt bych dvě hodiny nečekala jako trubka před dveřma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27507
19.10.21 15:27

Lepší chlap asi bude ten co tě pozval na kafe, než ten co tě nechá dvě hodiny čekat než se vrátí z práce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
19.10.21 15:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 18, nedávno se mi stala taková věc, přítel byl v práci a řekl ať ho před jeho dveřmi od bytu čekám na chodbě tak sem tam čekala hodinu, pak přišel nějaký kluk povídal jsme si řekl proč tu čekám atd..
… ti trolove jsou cim dal stupidnejsi :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat