Manžel chce jít na večírek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 12:40

Manžel chce jít na večírek

Ahoj, protože jste mi tady vždy dobře poradili, tak se na vás obracím i tentokráte, Budu ráda za jiné úhly pohledu.
S manželem máme 2 malé děti, věk 1 a 3,5 let. Tento pátek by chtěl jít manžel na večírek, který mají s kolegy z práce, který se koná zhruba 30 km od nás.. S jeho účasti problém nemám, ale vadí mi, že po mně chce, abych pak pro něj přijela a odvezla ho domů.. Naše děti chodí spát Mezi 20-21, to tam ještě bude. V žádném případě bych děti doma samotné nenechala, takže by to v praxi znamenalo dávat je spící do auta, jet s nimi pro manžela a pak zase zpátky.. což se mi prostě nechce.. navrhla jsem mu, ať nepije a dojede sám, nebo ať si tam zajistí nocleh a dojede v sobotu, obojí ale odmítl..Taxi taky nechce.. jaký je váš názor? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
521
19.10.21 12:41

Souhlasím s tebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11020
19.10.21 12:43

Já bych přespal, pokud je možnost, klidně někde na lavičce apod. A nebo taxík. Třeba jich bude víc co pojedou a složí se. Ale absolutně žádná varianta neobsahuje manželku a buzeni děti. Já jdu chlastat, já si poradím s cestou dom! A to máš názor od chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
19.10.21 12:46

To je zas co za atrapu chlapa? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
19.10.21 12:46

Na to bych mu řekla, že pokud chce jít, at si zajistí odvoz nebo přespání.
Snad existuje taxi, drink car a podobně, ne? Že ho hanba nefackuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
19.10.21 12:48

To je trochu hloupost, bantovat kvuli sve pohodlnosti dalsi 3 lidi vcetne malych deti, ne? proc nechce taxik? a nema nejakeho kamose, ktery by ho odvezl? i kdxz se mi to zda ponekud sobecke..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
19.10.21 12:48

A co navrhuje on - jak to udělat s dětmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 12:49
@jednoslunicko píše:
A co navrhuje on - jak to udělat s dětmi?

Dát je do auta a přijet s nimi

• Citovat
  • Nahlásit
1327
19.10.21 12:50

Souhlasím s tebou. Manželovi bych navrhla to stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
19.10.21 12:50

Ahoj, rozhodně bych v takové situaci po ženě nechtěl aby mě odvezla. Zařídil bych se sám. Nemá žádného kamarádka, sourozence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
19.10.21 12:51

Můj manžel by mi nikdy nic takového ani neřekl a už vůbec, když bychom měli dvě malé děti. Ať ho po cestě tam někdo hodí a zpět si vezme taxi. Nediskutovala bych o tom. Měl by se stydět, takhle chtít tahat malé děti z postele a maminku/manželku, která se o ně stará a chce si taky jít lehnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11020
19.10.21 12:51
@Anonymní píše:

Tak mu vyřiď, že nějakej Cenarius z emimina mu vzkazuje, že má nápady jak uplnej píčus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
19.10.21 12:52
@Anonymní píše:

Ahá? A když se děti po cestě proberou a nebudou pak moct usnout, tak s nima předpokládám bude bdít on, že? A proč mají večírek kdesi 30 km daleko? To pojedou večer domů všichni? Nebo tam je nocleh a jen on tam nechce zůstat? Já bych pro něj nejela ani bez dětí, nesnáším jezdit někde po nocích sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 12:52
@Cenarius píše:
Tak mu vyřiď, že nějakej Cenarius z emimina mu vzkazuje, že má nápady jak uplnej píčus.

Jasně, vyřídím, že si to nemyslím sama

• Citovat
  • Nahlásit
26475
19.10.21 12:53

Tohle by po mě chlap nikdy nechtěl, ať si vezme to taxi a má vyřešeno. Já bych taky děti netahala někam v noci, protože je pán pohodlný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat