Problém se spaním u skoro dvojčat

Anonymní
2.8.13 09:55

problém se spaním u skorodvojčat

Ahoj holky prosím o radu, mám dva chlapečky rok a půl od sebe. Máme ted strašný problém se spaním u staršího a nevím co s tím. byla jsem dva měsíce v čechách a tam se mu to celý změnilo ( žijeme v Irsku). usínal se mnou v posteli protože nebyl prostor na to aby měli svůj pokojíček tak jako doma. S Davídkem ( mladším) je to už v pohodě, jsme zpět na našem režimu. pustím šum a usne si sám, ale Sebastianek chce usínat jen se mnou v posteli, a pak se v noci pořád budí a volá si mě a chce jít zase k nám do postele jinak neusne. Normálně bych ho nekomprosmisně nechala v pokojíčku, ale on tam začně kňourat a plakat i někdy řvát a to zase vzbudí Davídka…ach jo…nechci mu dělat zvlášť pokoj na spaní, mají od vánoc velkej společnej. Nějaké dobré rady holky. prosíííím. ( usíná se mnou v posteli a pak ho přenáším do jeho postýlky) děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3158
2.8.13 09:59

To je hodně intimní téma :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
2.8.13 10:05

Jedine co me napada je sednout si do pokojicku ke starsimu, treba ho jen hladit ci drzet za ruku + treba cist pohadku a prechodne u nej sedet nez usne ( misto brani do velke postele)… ja mam taky skorodvojcata a teprve chystame velke sestehovani do jednoho pokoje :) tak uvidime jak budu pak chytra :lol:
Jinak zijeme taky v cizine a kazda navstava CR mi deti taky zarucene pekne min na tyden rozhodi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
2.8.13 10:25
@marmelada78 píše:

Kurnik, co vám furt na té anonymitě vadí? Osobně nevidím rozdíl (pokud se nejedená a nějaké debilní téma či příspěvky) v tom, když to píše anonym, marmeláda nebo Vinnie:-)

jinak zakladatelko, neporadím, bojuju stejně jako ty..ale mně teda nevadí, že se mnou starší spí v posteli, manžel je přes týden pracovně pryč, tak aspoň tam nejsem sama:-)až mladší povyroste, přestěhuju je současně do jejich pokoje (zatím jim slouží jako herna) a budu doufat, že se to obejde bez nějakých větších scén:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
2.8.13 10:27
@marmelada78 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18161
2.8.13 11:11
@vinnie píše:
Kurnik, co vám furt na té anonymitě vadí? Osobně nevidím rozdíl (pokud se nejedená a nějaké debilní téma či příspěvky) v tom, když to píše anonym, marmeláda nebo Vinnie:-)jinak zakladatelko, neporadím, bojuju stejně jako ty..ale mně teda nevadí, že se mnou starší spí v posteli, manžel je přes týden pracovně pryč, tak aspoň tam nejsem sama:-)až mladší povyroste, přestěhuju je současně do jejich pokoje (zatím jim slouží jako herna) a budu doufat, že se to obejde bez nějakých větších scén:-)

Tak rozdil to je, protoze on je si clovk vedom, ze i v anonymite internetu je clovek poznatelny a pod svym nickem pise jinak. Navic se potkavate v ruznych diskuzich, tak toho cloveka lepe „poznas“. Predstav si tento server, kdyby byl pouze s anonymnimi profily, bez jmen a ikon. Bavil by Te?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
2.8.13 11:41
@Cuddy píše:
Tak rozdil to je, protoze on je si clovk vedom, ze i v anonymite internetu je clovek poznatelny a pod svym nickem pise jinak. Navic se potkavate v ruznych diskuzich, tak toho cloveka lepe „poznas“. Predstav si tento server, kdyby byl pouze s anonymnimi profily, bez jmen a ikon. Bavil by Te?

Ok, já tomu rozumím, pokud někdo píše jako anonym bláboly a schválně zakládá kontroverzní témata, také mi to vadí, ale v tomto případě je zbytečné na to reagovat a přitom ani neporadit nic k tématu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
3.8.13 11:11

Marmeláda78-tak tady mě máš neanonymně, jestli budeš mít kvůli tomu hezčí den tak prosím:-))

Ono jde holky o to, že tím že ho uspím u sebe v posteli a pak ho přenesu, tak jak se v noci vzbudí tak už nezvládne usnout sám protože to vlastně neumí a usne zase jedině v naší posteli se mnou…a ty Irsky postele jsou zatraceně malý:-) i mamčin rozkládací gauč byl větší:-)
máme jeden pokoj prázdný, je tam jen velká postel, tak sem tam včera dala zábranu, dětský závěsy a Sebastianek si řekl že chce spát tam, usnul s tatínkem a spal celou noc, jupíí, takže uvidíme ještě dneska..
děkuju za rady, jste hodný :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama