Jak přidělat kapsář?

1226
31.7.13 21:38

Jak přidělat kapsář?

Prosím o radu zkušené maminky :-) Kupujeme dcerce velkou postel a objednala jsem jí k ní kapsář. Jenže pořád přemýšlím, jak ho připevnit na zeď. Chtěla bych mít možnost ho kdykoliv sundat a třeba vyprat, takže tam nechci přibouchat napevno nějakou lištu, ale zase ani nechci takovou tu kovovou teleskopickou tyčku a jinak jsem celkem bez nápadu :-( Idální by byla nějaká dřevěná, ale sundávací, což nevím, jestli by šlo nějak vymyslet :(
Poradíte mi prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
31.7.13 21:41

Máme dřevěnou, je uchycena takovými „očky“, takže jde sundat a kapsář z ní svléknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
31.7.13 21:43

@hkac
Jéé a mohla bys mi moc prosím poradit, kde koupit jak tu lištu, tak ty očka? A děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
31.7.13 21:46

@Kacenka20 Ta lišta je normální kulatá tyčka (jako jsou šprušle v postýlce). Přidělával mi to táta (kapsář šila mamka a mělo to být celé překvapení, takže jsme přišli až k hotovému). Zeptám se, snad nezapomenu. Myslím ale, že někde jako je Bauhaus, Obi, Baumax..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
31.7.13 21:50

Máme jej připevněny dle Manžel-XB15 z diskuze https://www.emimino.cz/…rankovani/2/ Jen pod i nad kapsářem máme dřevo (na horní části je přidělaná nerez lišta) a je to super. Předpokládám, že z popisu to moc srozumitelné není :think: - zítra můžu vyfotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
31.7.13 22:46

Taky jsem pořád nevěděla a pak jsem si to vymyslela sama. Tyče nemám ráda. https://www.emimino.cz/…rankovani/2/ poslední příspěvek. Odkaz na fotku se mi nepodařil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
31.7.13 22:52

Já koupila suchý zip, na kapsář našila a druhý konec jsem přibila na zeď. Ale vlastně to není kapsář, ale mantinel…v kapsách by to asi nic neudrželo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
31.7.13 23:09
@ivodička píše:
Já koupila suchý zip, na kapsář našila a druhý konec jsem přibila na zeď. Ale vlastně to není kapsář, ale mantinel…v kapsách by to asi nic neudrželo :think:

Záleží, co do kapes budou dávat a jak to bude samo o sobě těžké. Naše holky si dávají do těch kapes knížky, tak to by sucháč asi nestačil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
5.8.13 20:12
@Kacenka20 píše:
@hkac
Jéé a mohla bys mi moc prosím poradit, kde koupit jak tu lištu, tak ty očka? A děkuju :-)

Tak jsem se ptala a tyčka je prý z nějakého dřevařského krámku, ty kovové úchyty z Baumaxu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama