Problém se srdcem/páteří?

Napsat příspěvek
27
8.1.19 07:22

Prosím nemáte stejný problém? Už se mi to několikrát stalo a naposled to byl nářez. Sedím a najednou jak by křečovitá , stupňující bolest mezi lopatkama. Stupňuje se a šíří se do hrudníku a uší a zase odchází. Vždy mi pomohlo se rychle postavit ohnout se loktama o stůl a hned to odeznívalo. Ale naposled se to pořád vracelo. Jak by kontrakce a bolestivý tlak který stoupá do vrcholu a pak odchází a znova. Jsem celá vyplašená. Jinak tlak mám dobrý a ekg jsem měla dělané na jaře. A to už mi před tím pár krát udělalo. Mám problém s krční páteří-degener.změny na C3-C6 ,protruze disku C6/C7,zúžený pateř.kanál. Zajímavé je ,že mi to udělalo vždy jen večer v klidu při sezení. Při nějaké námaze nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 14:18

Ahoj, potrebuji poradit. Uz 2 mesice se lecim ze stresem, depresemi a uzkostmy. Po cele ty dva mesice mam dusnost a buseni srdce nekdy sem tam i citim treba kdyz vyjdu schody ze mi zacne tlouct srdce a nekdy vynechavat. K tomu me boli na hrudi mam to tam jakoby sevrene nekdy me to tam i picha. A to same mam i vlevém prsu. A k tomu neustala dusnost cely den ve dne i v noci po cele 2 mesice. K tomu me boli i jakoby za krkem picha me i mezi lopatkami a na leve lopatce. Boli me i nekdy bederni pater. A mam porad jakoby mi piskalo v usich. Nekdy me i ta pichlava bolest jde i mezi zebra. Nemate s tim nekdo zkusenost? Byla jsem na ambulnci na vysetreni a nic. Ekg pry v poradku, rengen hrudnika taky krevni testy nic. Plasila jsem jestli to neni arytmie ale tu mi egk nenasla tak nevim co to je uz jsem z toho cela na nervy. Je mi 20 let a nikdy jsem zadne zdravotni problemy nemela. Co mam delat?? Poradite mi nekdo? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
27
22.3.20 23:08
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuji poradit. Uz 2 mesice se lecim ze stresem, depresemi a uzkostmy. Po cele ty dva mesice mam dusnost a buseni srdce nekdy sem tam i citim treba kdyz vyjdu schody ze mi zacne tlouct srdce a nekdy vynechavat. K tomu me boli na hrudi mam to tam jakoby sevrene nekdy me to tam i picha. A to same mam i vlevém prsu. A k tomu neustala dusnost cely den ve dne i v noci po cele 2 mesice. K tomu me boli i jakoby za krkem picha me i mezi lopatkami a na leve lopatce. Boli me i nekdy bederni pater. A mam porad jakoby mi piskalo v usich. Nekdy me i ta pichlava bolest jde i mezi zebra. Nemate s tim nekdo zkusenost? Byla jsem na ambulnci na vysetreni a nic. Ekg pry v poradku, rengen hrudnika taky krevni testy nic. Plasila jsem jestli to neni arytmie ale tu mi egk nenasla tak nevim co to je uz jsem z toho cela na nervy. Je mi 20 let a nikdy jsem zadne zdravotni problemy nemela. Co mam delat?? Poradite mi nekdo? :,(

Myslím si, že na 99% psychika…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
22.3.20 23:10

Ještě poradím pravidelně brát hořčík s B6…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.3.20 07:16

99% od páteře, dá se s tím pracovat, ale musela bys projevit trošku snahy na sobě zamakat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.3.20 12:17

@simito myslite ze kdybych mela nejake srdecni problemy tak by mi to ekg po prvnim natoceni hned naslo? Kazdy den si merim tep v klidu ho mam kolem 90 za min ale pri namaze treba kdyz vyjdu schody tak mam kolem 110/116 za min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.3.20 12:18

@Dalibor7 a jak poznam ze je to od patere? Dekuji za odpoved. A jak v pripade ze je to od patere se z toho zbavit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.3.20 12:23

Vite jsem z anglie a tady jsou lekari prakticky na prd. :smirk: je vam zle jdete k lekari a ten vas odbyde a predepise vam paracetamol a posle vas domu tak to tady chodi.. me porad posilaji domu kdyz jedu na ambulanci s tim ze je to psychika atd. Ale ja mam porad takove tuseni ze neco neni v poradku. Nejde mi proste do hlavy z ceho muzu mit neustalou dusnost po cely den i noc. A k tomu to srdce.. ja nevim jsem strasny hypochodr. Vcera jsem vysilova s tim ze me zaclo hodne pichat pod zebry jak na leve tak leve strane stridave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.3.20 13:21

O lékařské péči v Anglii se mi cosi doneslo a prý je to tam opravdu na velmi mizerné úrovni, takže chápu.
Jestli je to od páteře jistě vědět nemůžu, jen ty příznaky mě k tomu jasně vedou.
Již dlouho se věnuji problematice kolem páteře i když jen amatérsky, je to můj velký koníček. Dovedla mě k tomu má vlastní dost nemocná a hodně blbě narostlá páteř.
Za ty roky člověk ledasco pochopí a dá se kolem toho hodně naučit, když člověk chce, nebo když mu nic jiného nezbývá a věř, že ani naši doktoři mi nedokázali nijak pomoct, né že by byli špatní, to né, ale přímo v tomto je lékařská věda krátká.
Zrovna včera jsem na toto téma natočil a dal na Fb video, cvičení které opravdu dokáže hodně pomoct, najdeš ho na stránce čištění interiéru vozidel.
A pokud by jsi začla poctivě cvičit a ono se to začalo lepšit, měla by si jistou, že to od páteře opravdu je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.3.20 17:03
@Dalibor7 píše:
O lékařské péči v Anglii se mi cosi doneslo a prý je to tam opravdu na velmi mizerné úrovni, takže chápu.
Jestli je to od páteře jistě vědět nemůžu, jen ty příznaky mě k tomu jasně vedou.
Již dlouho se věnuji problematice kolem páteře i když jen amatérsky, je to můj velký koníček. Dovedla mě k tomu má vlastní dost nemocná a hodně blbě narostlá páteř.
Za ty roky člověk ledasco pochopí a dá se kolem toho hodně naučit, když člověk chce, nebo když mu nic jiného nezbývá a věř, že ani naši doktoři mi nedokázali nijak pomoct, né že by byli špatní, to né, ale přímo v tomto je lékařská věda krátká.
Zrovna včera jsem na toto téma natočil a dal na Fb video, cvičení které opravdu dokáže hodně pomoct, najdeš ho na stránce čištění interiéru vozidel.
A pokud by jsi začla poctivě cvičit a ono se to začalo lepšit, měla by si jistou, že to od páteře opravdu je. [/citace @Dalibor7 ok dekuji za radu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.3.20 17:41
@Xuxi píše:
@simito myslite ze kdybych mela nejake srdecni problemy tak by mi to ekg po prvnim natoceni hned naslo? Kazdy den si merim tep v klidu ho mam kolem 90 za min ale pri namaze treba kdyz vyjdu schody tak mam kolem 110/116 za min.

To nevím, jestli stačí EKG. Ale ze své zkušenosti souhlasím s Davidem. Páteř je mazec. Taky jsem lítala po doktorech, že mám něco se srdcem. Všechno bylo ok. Ale páteř špatná. Než se přišlo, že to je od páteře, tak se mi rozjela psychika. Můžeme si klidně napsat i do zpráv. Ať to tady nezahlcujeme. Ale určitě srdce vyšetřit. Pro klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
23.3.20 19:03

@simito rozhodne souhlasim kam si pisnem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
24.3.20 13:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie