Problém se stolicí u sedmiletého

Anonymní
14.11.20 16:50

Problém se stolici u sedmileteho

Dobrý den
Prosim měl někdo podobný problem
Už asi tři roky máme problém se stolici běhá třeba i 6× den někdy po dvou dnech musíme dát čípek aby si mohl dojít, často se stává že má i kolikrát špinavé trenky, bříško ho neboli, dr doporučila změnit stravu, ale ta je porad stejne, čokoládu si dá vymecne
Dekuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5501
14.11.20 17:03

Takze ma nonstop 3 roky prujmy co se mu stridaji se zacpama? Doktor vam rekne, ze mate zmenit stravu a vy neudelate nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
14.11.20 17:33

Alergie jsou vyloučené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
14.11.20 17:45

Za mě nechat vypsat žádanku do nemocnice a na pozorování aspoň na týden, oni mu uděláji veškerá vyšetření. Za mě to není v pořádku a může to být i psychicky problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14284
14.11.20 17:48
@Anonymní píše:
Dobrý den
Prosim měl někdo podobný problem
Už asi tři roky máme problém se stolici běhá třeba i 6× den někdy po dvou dnech musíme dát čípek aby si mohl dojít, často se stává že má i kolikrát špinavé trenky, bříško ho neboli, dr doporučila změnit stravu, ale ta je porad stejne, čokoládu si dá vymecne
Dekuji za rady

Už dávno jste měli být hospitalizovaní na pozorování. Nás poslali okamžitě, když syna začalo bolet břicho, jako první se řešila stolice (u něj to bylo nakonec něco úplně jiného). Rozhodně bych se nenechala odbýt, není to normální. Jaký je jeho jídelníček (že máš pocit, že je dokonalý na zažívání) a kolik vypije denně tekutin? Má dostatek pohybu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 22:01

@unuděná určitě dostatek ano
Průjem nemá
Psala jsem ze 2dny se nemůže vykakat
Ultrazvuk byl v pořádku, byli jsme u známé v nemocnici

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 22:03

@unuděná břicho ho právě neboli vůbec, nemá pravidelnou stolici a stává se se ma od stálice špinavé trenky, ale průjem to neni
Budu ještě v pondělí ještě znova volat dětské dr a jeste se informovat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 22:06

@Cenarius ale on nemá průjem, já to napsala špatně že běhá 6× za den než se vykakat odpověď od něj byla že nechce tlačit aby so nevyplácí střevo, to nevím kde toto pochytil

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama