Problém t-mobile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.09.10 20:44
problém t-mobile

Ahoj, mám dnes obrovský problém s t-mobilem, telefon nefunguje :lol: ok, popíšu to líp. Vypadá normálně, signál plný, baterka taky - ale pro ostatní jsem nedostupná, nejde mi volat asi odeslat sms. Asi tak po 2 hodinách vždy na chvilku „naskočí“ přijdou mi výpisy a tak, jednou - 2krat nekam zavolam a telefon opet ohluchne. Na operatora jsem se nedovolala - vždy (přesně) po 30 sec. neslyším ty kecy a po 40sec se hovor sám ukončí.
Problémy s placením jsem nikdy neměla a nemám. Mam zrušený tarif (přátelé síť nesíť), telefon Samsung (to píšu proto, že Samsungy měly dřív problémy s upgrady sítě) Nevěřím, že je to telefonem, včera byl naprosto bez problémů.
Poradíte mi někdo?

jo, dodávám, že jinou simku jsem do telefonu nezkoušela dát - nemám možnost - takže zase na problém telefonu nemůžu vyloučit.

achjo. :pocitac:

J.

Reakce:
Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 09.09.10 20:59

Já myslím,že to bude určitě problém telefonu.Mě se to stávalo,u úplně nového telefonu-že se mi hovory po několika vteřinách či minutách samy ukončily.Telefon jsem dala na záruční opravu-přehrály jeho softvér-alespoň to tvrdili.Pak nějakou dobu fungoval dobře pak přišli opět problémy-opět záruční oprava-přehrání softvéru.Od té doby funguje dobře.A je to již přes jeden rok.
Ještě pro úplnost byl to telefon Nokia.

Příspěvek upraven 09.09.10 v 21:01

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.09.10 21:00

no mě to přijde spíš jako problém telefonu. měla jsem něco podobného, ale psalo mi to, že SIM není připravená nebo tak něco, prostě jí to nepřečetlo a nemohla jsem volat. Jestli se mi někdo v tu dobu dovolal nebo ne nevím (zase tolik nevolám) Mám nokii. V opravně mi řekli, že to bude čtečka simky. Manžel doma poradil vyčistit tu čtečku lihem a tyčinkou do uší a pomohlo to. V opravně za to chtěli 500 Kč tak jsem ušetřila. Tak zkus toto jeslti to nepomůže. Jen jako tip. :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.09.10 21:01

ok, tak já zkusím ten líh..teda slivka zrovna došla..hmhm..snad něco najdu..díky:)

J.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.09.10 21:04

Za to nic nedáš, maximálně to nepomůže. Ale nezdá se mi, že by to bylo t-mobileme :mrgreen:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 09.09.10 21:06

já už jsem na ně alergická..dost hnusně se mnou jednají po zrušení toho tarifu.. :zed: líh nezabral..ona ta škvíra na tu simku je totiž schovaná..asi to sama nevyčistím 8-) :cert:

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 09.09.10 21:19

Já odbočím ÚPLNĚ od tématu .. zakladatelko: MÁŠ ÚŽASNÉHO PAPOUŠKA V METŘÍKU!!! :palec: :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 21:20

mě stačilo dycky mobil vypnout a zapnout

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.09.10 21:57

to je telefonem.

rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 09.09.10 22:10

nooo, mojí mámě se tohle poslední dobou stává to samé…má t-mobile…ale také tvrdí že je to mobilem a na operátora zatím nevolala… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >