Elektrárna moravskoslezský kraj

1844
8.9.10 12:41

elektrárna moravskoslezský kraj

ahoj holky máme problémy s CEZ :pocitac: :poblion: :cert: a tak hledáme jiného dodavatele. poraďte prosím někoho jestli je v moravskoslezském kraji, jsme z Opavy. Moc děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3105
8.9.10 12:58

To by mě taky zajímalo. Nemáme tedy problémy, ale trocha konkurence by čezu neuškodila. Navíc to 22% zdražýení, které od ledna plánují - chce se mi blejt velebnosti :poblion:
Dopadne to tak, že budeme sedět doma u svíček a číst si jedině přes den. Prát budeme v potoce a zatopíme jen od mínus deseti :mrgreen:
K tomu ještě sníží rodičák a zdarma přidají žebráckou hůl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
8.9.10 13:03

Evi tak s tou holí vůbec nepočítej tou tě tak možná poženou, když si půjdeš někam stěžovat. :wink:
Taky jsme MSkraj. FM.

Jinak Elektrárna je v Dětmarovicích ale ta patří ČEZU jinak mě nic nenapadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
8.9.10 13:12

Vyjela jsem nějaký seznam firem tak si to zkus rozklikat a třeba něco najdeš. :nevim: držím pěsti.

www.czechkarbon.cz

www.etas.trz.cz

www.enias.cz

www.grulich-energetika.cz

www.lumius.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
8.9.10 13:34
EvaOstrava píše:
To by mě taky zajímalo. Nemáme tedy problémy, ale trocha konkurence by čezu neuškodila. Navíc to 22% zdražýení, které od ledna plánují - chce se mi blejt velebnosti :poblion:
Dopadne to tak, že budeme sedět doma u svíček a číst si jedině přes den. Prát budeme v potoce a zatopíme jen od mínus deseti :mrgreen:
K tomu ještě sníží rodičák a zdarma přidají žebráckou hůl…

Jj u nas to bude taky tak..opravdu by to chtelo trosku konkurence.
Mmch nenabizi nahodou rwe(plynarny) ted uz i elektrinu?? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
8.9.10 13:50

Rwe je na tom podobně :-( ale o elektřině jsem neslyšela. Nehledala jsem totiž. Jen mě tato založená diskuze natrkla, abychom doma pouvažovali, zda by nebyl lepší dodavatel.
Nezapomenu na loňskou fakturu za plyn - doplaťte 14500,– splatnost 7 dní (nebo 14, každopádně krutý termín). No což, ponadávali jsme si, zaplatili a jiný dodavatel ns nenapadl.

trixinka a nebo by mě tou holí majzli přes hřbet :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
9.9.10 08:16

ahoj holky, tak jsem taky pátrala a našla jsem že rwe plynárny taky nabízejí elektřinu o 15% levnější, mají pobočku v Opavě tak tam zajdu a poptát se co a jak.
renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
9.9.10 12:10

diggy prosím prosím, napiš potom jak jsi pochodila a co všechno jsi zjistila. Děkuji :-)
Patnáct procent zní slibně. Jen aby tam nebyly větší poplatky za služby jako hodiny a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
9.9.10 13:54

vzdyt jsem to psala..ale mam takovy pocit,ze se snazi natahnout zakazniky.
info zde
Stejne tak ted CEZ nabizi i plyn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
9.9.10 20:09

A za zády se nám smějí, jak nás po přechodu natáhnou :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
9.9.10 21:07

Evi a u toho hledají ty hole :-)

Nedávno jsme sledovali pořad a RWE nabízeli záruku na nezvyšování elektra do půlky roku 2011 jenže co to je že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
9.9.10 21:13

Děvčata, zkuste mrknout sem:

www.eon.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...