Problém s motáním hlavy a nevolností v těhu – 25tt

Anonymní
30.12.19 21:47

Problém v těhu

Ahoj. Maminky jsem ve 25tt. Mám takový problém snad to vysvětlím dobře, aby to bylo k pochopení. Strašně se mi začala motat hlava, od rána až do večera, motá se mi tak že vidění je normální, nevidím dvojitě, motá se mi jako by zevnitř hlavy. Mám nevolnosti od žaludku, někdy bolesti hlavy, a nechuť k jídlu. Prosím o rady děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20511
30.12.19 22:02

Krční páteř? tlak? budeš muset k mudr :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
30.12.19 22:03

Máš doma tlakoměr? Můžeš mít vysoký tlak… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
30.12.19 22:07

Urcite vysetreni lekarem, bud obvodni nebo neurologie :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33343
30.12.19 22:10

Blbé je, že nemůžeš léky. Ale spíše než vysoký tlak by to mohl být tlak nízký. Nebo obojí, tlak i páteř. Běž k doktorovi, snad najde řešení. Lepší než aby se Ti zamotala hlava a sekla jsi sebou na zem. Nechci se návodně ptát, ale brní Ti i ruce? Pak by to spíše mohla být ta páteř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20781
30.12.19 22:19

Asi tlak, já měla hodně nízký a pořád se mi motala hlava, kolikrát sem i omdlela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 22:24
nene nebrní
@Burj Chalifa píše:
Blbé je, že nemůžeš léky. Ale spíše než vysoký tlak by to mohl být tlak nízký. Nebo obojí, tlak i páteř. Běž k doktorovi, snad najde řešení. Lepší než aby se Ti zamotala hlava a sekla jsi sebou na zem. Nechci se návodně ptát, ale brní Ti i ruce? Pak by to spíše mohla být ta páteř.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 22:26
No když mi sestřička měřila tlak,tak už si přesně nepamatuji kolik to bylo ale říkala,že ten spodní je hodně nízký,ale na nízký tlak nejspíš nic není,nepomáhá mi ano Cola,káva nic
@Kriss Tina píše:
Asi tlak, já měla hodně nízký a pořád se mi motala hlava, kolikrát sem i omdlela.
  • Citovat
  • Nahlásit
20781
31.12.19 10:15
@Anonymní píše:

Na nízký tlak nic není no. Mě teda pomáhal pravidelny pohyb, hodně pit, když sem vstávala tak pomalu, nejdřív si sednout pak pomalu stoupnout, abych sebou nesekla, snažit se něco sníst (i když tam chápu že to není zrovna snadné když k tomu jsou nevolnosti). Když bylo nejhůř tak si lehnout a dát nohy nahoru (když to bylo venku tak aspoň sednout na bobek a dát hlavu mezi kolena)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:30
@Kriss Tina píše:
Na nízký tlak nic není no. Mě teda pomáhal pravidelny pohyb, hodně pit, když sem vstávala tak pomalu, nejdřív si sednout pak pomalu stoupnout, abych sebou nesekla, snažit se něco sníst (i když tam chápu že to není zrovna snadné když k tomu jsou nevolnosti). Když bylo nejhůř tak si lehnout a dát nohy nahoru (když to bylo venku tak aspoň sednout na bobek a dát hlavu mezi kolena)

Měně hlava, nemotá při vstávání, motá se mi pořád, a dát nohy nahoru mi vůbec nepomáhá, nemůžu ani do obchodu, strašně mi vadí vydychane vzduchy, doma mám pořad otevřené okno, a nic. Než jsem byla těhotná, a vstavala jsem z postele tak se mi hlava zatočila a udělalo se mi černo před očima,. Ale tohle motáni se k tomu přirovnat nedá :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat