Vynechaná HA v prvním týdnu

30.12.19 07:20

Vynechává HA v prvnim týdnu

Dobrý den,
stala se mi nehoda a při odjezdu na wellness pobyt jsem si zapomněla přibalit ha a nevzala si 5.-7. pilulku, při návratu domů jsem se zhrozila a vzala si 7. zpětně společně s osmou, bohužel ten den došlo k tomu, že si přítel „nedal pozor“ a aby toho nebylo málo druhý den jsem si ve spěchu pilulku opět nevzala…miminko jsem vzhledem k svému věku ještě naplánovala, ale pryč bych ho nedala.
Jaká je šance že bych mohla být těhotná? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1258
30.12.19 08:12

Když se HA nebere správně tak je šance docela velka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 08:45

Ještě se mi to nikdy nestalo..byla bych ráda kdyby to někdo dokázal říct na procenta :D případně za jak dlouho se mám testovat a jestli pokračovat v braní HA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21108
30.12.19 08:56
@nicol55 píše:
Ještě se mi to nikdy nestalo..byla bych ráda kdyby to někdo dokázal říct na procenta :D případně za jak dlouho se mám testovat a jestli pokračovat v braní HA

Měla by ses podívat do příbalového letáku. Tam je popsán postup. Každopádně bych příteli nasadila kondom na každý další styk pro jistotu, když je dítě problém. Do dobrání plata.

Nařiď si budíka a ber to denně ve stejnou dobu. Platíčko nos v něčem, co máš vždy u sebe. Než si zvykneš to brát. Pak to budeš balit jako první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 08:59

@Russet v příbalovém letáku je napsáno používat kondom minimálně 7 dní po zapomenutí pilulky (pokud se jedná o pilulku v prvnim týdnu) může to znamenat že nechráněný styk byl velké riziko A pravděpodobnost těhotenství je velká??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21108
30.12.19 09:02
@nicol55 píše:
@Russet v příbalovém letáku je napsáno používat kondom minimálně 7 dní po zapomenutí pilulky (pokud se jedná o pilulku v prvnim týdnu) může to znamenat že nechráněný styk byl velké riziko A pravděpodobnost těhotenství je velká??

Tak týden prostě nesexujte, jestli je problém kondom. Radši malý ústupek, než řešit nechtěné dítě. Pro mě by bylo i 1% problém, kdybych dítě nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 09:06

@Russet samozřejmě pauza bude, ale jde o to že sex už proběhl a ptám se jaká je tu šance…jak už jsem psala, dítě bych pryč nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21108
30.12.19 09:09
@nicol55 píše:
@Russet samozřejmě pauza bude, ale jde o to že sex už proběhl a ptám se jaká je tu šance…jak už jsem psala, dítě bych pryč nedala
Šance je. Je jedno, jestli 50 nebo 70 procent. Záleží, co stačilo proběhnout ve tvém těle. Jedna žena třeba otěhotní hned po posledním platu a jiné to trvá měsíce a roky.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 19:28

@nicol55 v jiné tebou založené diskusi tvrdíš že jsi měla ovulaci a proběhl sex… Tak jako upřímně, šance pokud jsi vynechala je ale ovulaci jsi asi neměla tak jak tvrdíš v druhé diskusi, test si udělej až když to plato dobereš a menstruace se nedostaví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama