Kolikrát se lékař zmýlil v pohlaví?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.12.19 15:09

Kolikrat se lekar zmylil v pohlavi?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat kolikrat u vas zmenil lekar pohlavi ditete :D neni to pro me podstatne, jen jsem chtela vedet jak moc se na to muzu spolehat (ohledne nakupu obleceni, povleceni atd. jelikoz povanocni slevy jsou neuprosne ze :D).. ve 13tt mi byl receny chlapec - pry dle mocove trubice, v 18tt to byla na 70% divka a ve 22tt na 90% divka. Muze se to jeste zmenit? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9323
29.12.19 15:14

Ano může se to změnit.
100% je to až po porodu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4569
29.12.19 15:19

Ano samozrejme na to nelze spolehat, jistotu budes mit az s porodem :dance: pokud bez nakupu nevydrzis, tak ber neutral ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43120
29.12.19 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat kolikrat u vas zmenil lekar pohlavi ditete :D neni to pro me podstatne, jen jsem chtela vedet jak moc se na to muzu spolehat (ohledne nakupu obleceni, povleceni atd. jelikoz povanocni slevy jsou neuprosne ze :D).. ve 13tt mi byl receny chlapec - pry dle mocove trubice, v 18tt to byla na 70% divka a ve 22tt na 90% divka. Muze se to jeste zmenit? :mrgreen:

Tak kupuj neutrál. Na polovině těhotenství už je to snad přesnější. Já se to dozvěděla až po porodu a modrého si syn užil ažaž. A kupodivu měl i pár věcí po sestřence. Mimo růžovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
29.12.19 15:34

Nám tedy řekli holčičku a ta to i byla. Ale mám známou co jim tvrdili chlapečka. Vymalovali pokoj modře, modrý kočárek, oblečení. A při porodu vykoukla holčička :mrgreen:. Je spousta barev, který se hodí k oboum pohlaví. Po porodu bych pak koupila pár růžových/modrých věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7718
29.12.19 15:39

Nam rekl dr poprve pohlavi az ve 20tt. Holcicka - trefil se. Ve 30tt uz se krasne ukazala na 3D videu, takze nebylo pochyb :srdce: nakupovat jsem zacala az kolem toho 30tt po poslednim screeningu a stacilo to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
29.12.19 15:39

Tak my jsme byli ve 20tt na velkém ultrazvuku a tam to bylo jasně vidět, ze čekáme kluka a fakt ho máme, ale je pravda ze těsně před porodem jsem byla nervózní. Ale co, holka v modré je lepší než kluk v růžové… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4569
29.12.19 15:49

Dceri je 6, tehdy nam rekli az na druhe genetice a vyslo to, do te doby se neukazala. Zitra mam 1. genetiku s druhym a necekam, ze se ukaze nebo s jistotou potvrdi pohlavi. Ten UTZ neni kristalova koule a lekari jsou jen lidi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4345
29.12.19 15:54

Já bych tomu verila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
29.12.19 16:08

Cca do 5. měsíce tvrdili, ze holka, pak kluk a to se uz nezměnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
29.12.19 16:17

V 16 tt nám řekli, že je to kluk, což potvrdil každý další utz, kluk se narodil. Sestřence tvrdili nejdřív, že je to holka, ve 20tt to změnili na kluka a kluk se narodil. Švagrové potvrdili ve 20. týdnu holku, na dalším utz holku potvrdili a mají holku :) U všech ostatních známých se vždycky narodilo to, co jim ve 20. týdnu řekli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15647
29.12.19 16:21

Nám na 1 screaningu řekli že to bude asi na 70% holka a ve 20 týdnu to byl jasnej kluk, viděli jsme to na ultrazvuku všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
29.12.19 17:06

U nás se dr trefil hned u obou kluků.. Byli si 100%jistí a vyslo to. Teď prý to vypadá na holčičku ale už to neřekl s takovou jistotou jak u kluků tak uvidíme jak dopadne ted :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
29.12.19 17:49

Pri prvnim nam od 13tt rikali pokazde holka a narodila se holka. Podruhe nam od 13tt rikaji pokazde kluk, ale ještě neni na svete. Neznam nikoho, komu by rikali v tehotenstvi neco jineho, nez co se mu narodilo. A na forech je to vždycky akorat,, znama kamaradky", „kamaradky kamaradka“ apod, takze tomu moc neverim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
29.12.19 20:32

Screen ve 13 prej kluk, pak to vypadalo prubezne na holku… Den pred screeningem ve 20 t doktorka rekla kluka… Na screeningu rekli holka… Po dvou tydnech rekli ze kluk.. Takze mame pocitat na 80% se stydlinem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat