Jsem těhotná nebo nemocná?

14
28.12.19 22:28

Jsem tehotna nebo nemocna?

Ahoj holky, vím že je to asi blbá otázka ale do teď jsem se takovou otázkou nezabývala. S přítelem se nesnažíme nějak horlivě ale řekli jsme si že když to přijde, tak to přijde. Antikoncepci brát nemůžu.
Teď otázka.. :* už 3 dny mě pobolívá v podbřišku, spíš napínání a píchání a neustále chodím na WC… i v noci, mám citlivější prsa ale nic extrémního, až na ty prsa mi to přijde jako zánět močáku ale pálení, řezaní při čurání nemám MS se měla dostavit před 2 dny a mám to pravidelně a teď nic.. :nevim: děkuju :srdce:
Jeste chci dodat, že nekterá jídla mi chutnají jinak, jedla jsem hermelín co normálně miluju a teď mi přijde extrémně slaný, ale kamarádka rika ze jí přijde uplně v poho, taky mi na nákupu vadilo dnes hodně pachů co mi normálně nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30190
28.12.19 22:31
@Johanka7 píše:
Ahoj holky, vím že je to asi blbá otázka ale do teď jsem se takovou otázkou nezabývala. S přítelem se nesnažíme nějak horlivě ale řekli jsme si že když to přijde, tak to přijde. Antikoncepci brát nemůžu.
Teď otázka.. :* už 3 dny mě pobolívá v podbřišku, spíš napínání a píchání a neustále chodím na WC… i v noci, mám citlivější prsa ale nic extrémního, až na ty prsa mi to přijde jako zánět močáku ale pálení, řezaní při čurání nemám MS se měla dostavit před 2 dny a mám to pravidelně a teď nic.. :nevim: děkuju :srdce:

A co test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
28.12.19 22:33

Test si udělej, co my s tim tady. Mužeš byt těhotná, nebo to dostaneš. Nic jiného se asi nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14

@Russet není na něj brzo? :oops: Onlouvám se nejsem v tom moc zbehla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14

@Bobsh nemusíte na příspěvek reagovat pokud vám vadí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30190
28.12.19 22:37
@Johanka7 píše:
@Russet není na něj brzo? :oops: Onlouvám se nejsem v tom moc zbehla

Já testovala, když se nedostavila MS. Žádné jiné příznaky jsem neměla, ale otěhotnět jsem se snažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.12.19 22:38

@Russet zitra ho koupím a testnu, mic dekuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30190
28.12.19 22:40
@Johanka7 píše:
@Russet zitra ho koupím a testnu, mic dekuju :srdce:

Nemáš zač. Jestli se snažíš, měj nějaký doma při ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.12.19 22:41

@Russet děkuju za radu, zítra napravím! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811

@Johanka7 Udělej si test, po 2 denním zpoždění už výsledek půjde určitě vidět. Jinak já měla taky bolavá prsa a pocit, že mám zánět mocaku. To co popisujes může být příznakem těhotenství, ale také nemusí. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311

Od vynechané MS by měl ukázat. Ale kup třeba mamatest 10, nebo ten z dr. Max. Moc se teď neorientuji ve značkách testů které by byly spolehlivé. Určitě poradí někdo kdo má s testováním čerstvější zkušenosti. Jinak opravdu krom testu nikdo nic jiného neporadí, ono to ani u dr by nebylo vidět.

Příspěvek upraven 28.12.19 v 22:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.12.19 22:42

@alena1995 děkuju moc, uvidíme jak to vyjde! Jsem ráda za každou radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.12.19 22:43

@Bobsh dobře, poradím se a děkuju mnohokrát za rady holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
28.12.19 22:45

@Johanka7 není vubec zač a kup jich víc z vlastní zkušenosti vím, že jeden, nebo dva nestačí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.12.19 22:46

@Bobsh :mrgreen: dobrá! Rozkaz!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu