Bolest břicha při vyprazdňování

269
29.12.19 22:10

Zácpa a bolest břicha při vyprazdňování

Ahoj maminky jsem 25+3tt a dneska večer při vyprazdňování cca po týdnu pořádně. :nevim: A bříško mě začalo bolet úplně šíleně myslela jsem, že vyprdnu i prcka… Bolelo ještě chvíli potom co jsem se vyprázdnila. A ještě jsem chtěla dodat, že dnes jsme s přítelem měli sex a když jsem se šla osprchovat vypadl ze mě nejspíše hlen s nahnědlou barvou, ale tím si nejsem úplně jista na 100% protože, když jsme se spolu milovali, tak něco příteli uteklo dovnitř mě… Takže nevím jestli to nemohlo byt i sperma, protože po sexu jsem běžně spinila i před tehu a taky na začátku těhotenství. :nevim: Mám zřejmě citlivější sliznici…
Teď bříško už neboli uklidnilo se to a brouček vesele kope a vrtí se v bříšku. :) Nechci úplně plašit i z důvodu, že to není dobré pro drobka…
Děkuji předem za každou odpověď. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

843
29.12.19 22:54

@Satiaa no pokud jsi byla na wc pořádně až po týdnu tak tě prostě tlačili střeva. Já jsem 19 tt a mám tužší stolici ale chodím pravidelně. I tak mě to vždy tlačí na bříško ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.12.19 23:06

@Jessica4
No jako chodila jsem na WC i během týdne, ale to bylo vždycky jeden dva bobky a hotovo… a ted jsem seděla fakt dlouho a trápila se a měla to spíše řidší, než tvrdší…A ta bolest byla jako při hodně silné MS, tak mě to dost vyděsilo, naštěstí bolesti pak přešly, když jsem si lehla a hodila.se do klidu, ale taky si myslím, že je to spíše tím, že jsem tak dlouho nebyla pořádně, tak ty střeva byly ucpané. Mě spíše vyděsilo i ten výtok/hlen ráno… Volala jsem. starší sestře, ta má právě roční holčičku a teď čeká druhé miminko. :) Tak volám. o radu ji a říkala, že to taky mohl být ten špunt, který se. odplavi z těla než se spustí porod, proto jsem založila i diskusi, ji se totiž nestalo, že by ji bolelo takhle břicho při vyprazdňování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
29.12.19 23:12

Mě se stalo něco podobného, než se stresovat, jela jsem k doktorovi, nechat se pokontrolovat. Bylo všechno v pořádku, nějak mi to tenkrát vysvětloval, jak se to může stát, ale nechci tu psát nesmysly, přesně si to nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.12.19 23:44

@Lucius08
Jo no já jsem si řekla, že když to přejde, tak budu v klidu já i mimi a uvidím v noci. Myslím si, že ty bolesti by mě vzbudili a nenechali určitě spát… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.12.19 23:45

@Lucius08
A nevzpomeneš si copak ti tenkrát řekl? Ja teďkom i slyším jak se mi něco děje ve střevech… :nevim: :D takže předpokládám, že to bude fakt tím, že jsem. nebyla týden na WC pořádně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
29.12.19 23:48

@Satiaa Bylo to něco jakože ten hlen se někde hromadí a když zatlačim ( taky jsem byla před tím na wc rano) tak prostě vyjede :lol:… zkus psylium, mě dost pomohlo na upravení stolice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
29.12.19 23:59

@Lucius08
Jo aha a jako že i z pochvy normálně? Určitě vyzkousim děkuji. :-) Teď mě zase malinko pobolívá bříško, jdu si lehnout a budu se holt chodit kontrolovat každou chvíli… Mám i budík nastaveny aby bylo všechno v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
30.12.19 13:40

Tak jsem byla na gynekologii pro svůj dobrý pocit a bobek si vesel lebedí v bříšku :-) vše je v pořádku akorát mi pan doktor nevysvětlil, proč se to vlastně stalo :nevim: zřejmě to bylo fakt tím, že jsem nebyla týden pořádně na WC… :D Jinak si to neumím vysvětlit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama