Problémová erekce u přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 11:56
Problémová erekce u přítele

Ahoj.
Pár měsíců jsem s novým přítelem a to co zažívám v posteli jsem nikdy nezažila. Prosím tedy o Vaše rady a názory. Předem děkuji :srdce:.

Měli jsme možnost se třikrát milovat a já už začínám vidět chybu na sobě :roll:, že ho zkrátka nevzrusuji.

Při prvních dvou pokusech se dostavila erekce ihned. Po pár dotycích, líbání. Když mělo dojít na styk klesl mu penis. Nakonec jsme se udělali pouze ručně.
Druhý styk dopadl dobře, ale byl velmi, velmi kratky. Minutu???

Předcházel všemu v obou případech alkohol… Jinak je to sváteční kuřák, bez zdravotních problémů. O 23 let starší, je mu 54 let. Vypadá na méně, jeho věk ne překvapil.

Před pár dny jsme se milovali znovu. Scénář, opět, ten samý. Rychlá erekce a jakmile mělo dojít na styk konec.

:roll: Už jsem z toho zoufalá. Ač nedělám orální sex, jsem ochotná ho zkusit a těším se na něj s ním.

Pořád se mě dotýkal, chce mě líbat, hladí mě po vlasech, nože, ruce i když jsme mezi lidma… Tak si říkám, že snad chyba ve mě není. Ale pak zažijí toto a je to jak rána po hlavě. :?

Měla jsem dva vztahy, dva sexuální partnery. A toto jsem nezažila. Nehledě na to, že partner má menší penis a velká varlata. Necítím ho v sobě (když došlo jednou na s. x) a to jsem velmi, velmi těsná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 6318 příspěvků 01.02.19 11:59

Spíš jsou na vinně neřešené zdravotní problémy. Bude si to muset přiznat a jít k lékaři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:04

@Ou Omlouvám se za chyby, teď na to koukám. Píšu z mobilu

Právě, mě říkal, že žádné problémy nemá. Ani vysoký tlak, srdce v pořádku apod apod.

Všimla jsem si, ale to přikládám tomu, že nesportuje a má sedavé zaměstnání, když jsme šli na věž (xx schodů) začalo se mu hůř dýchat.

stankaSR
Kecalka 467 příspěvků 01.02.19 12:12

Nie je v kondícii a lepšie to už o moc nebude. Poznám niekoľko mužov po 50 co bez viagry nedajú ani ranu a nie sú to žiadne tlsté prasce. Práve naopak, starajú sa o seba, ale holt vek neoklameš. Tvoja vina to nie je. Je to vekom.

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 01.02.19 12:23
@Anonymní píše:
@Ou Omlouvám se za chyby, teď na to koukám. Píšu z mobilu

Právě, mě říkal, že žádné problémy nemá. Ani vysoký tlak, srdce v pořádku apod apod.

Všimla jsem si, ale to přikládám tomu, že nesportuje a má sedavé zaměstnání, když jsme šli na věž (xx schodů) začalo se mu hůř dýchat.

Jako že chodí pravidelně na lékařské prohlídky? Tomu se mi nechce věřit. Tipla bych si že se stydí a kecá a i trošku sám sobě. Nejpodezřelejší jsou vady srdce a problémy s prostatou.

Respektive pokud je pořád moc zbabělý jít to řešit s lékařem, tak ať užívá kotvičník, něco na prostatu a posiluje svaly pánevního dna - ano, když jsou ochablé, tak dělají problém i mužům. Když k tomu přidá i celkové cvičení na záda, tak mu bude mnohem lépe. V řádu týdnů, pokud zvládne cvičit alespoň obden.

http://www.incoforum.cz/download.php?…

https://www.fyzioklinika.cz/…si-nejen-sex

https://www.youtube.com/watch?…

AnastazieB
Echt Kelišová 8517 příspěvků 01.02.19 12:24

A to jsi nikdy nečetla o poruchách erekce? Že vidíš problém v sobě a ne v něm - starším muži?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:25

Může být ve stresu , chce to trpělivost a podporu, pokud je zdraví ok

AnastazieB
Echt Kelišová 8517 příspěvků 01.02.19 12:28

A to, že ti říká že žádné problémy nemá, tak to si přece může říkat co chce, ne? Jak to měl v předchozím vztahu? Měl v nedávné době nějaký vztah?
Taky to může být nervozitou, stresem z nového vztahu, strachem ze selhání, že by tě nedokázal uspokojit… Těch důvodů může být mnoho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:33

Tak v 54 už mi to nepřijde nic zvláštního.
Může to být nervozita, ale spíš to bude dlouhodobější problém, který by měl řešit.

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 01.02.19 12:36

@AnastazieB krátká erekce bez ejakulace bývá v drtivé většině případů zdravotní problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:39

@Ou S prostatou problém mít bude. Chodí často na WC a má problém se vyčůrat, dle mého. Co vidím :roll:

Ale prostě chlap, prostě si to nepřizná

axelina
Závislačka 2617 příspěvků 01.02.19 12:40
@Anonymní píše:
Ahoj.
Pár měsíců jsem s novým přítelem a to co zažívám v posteli jsem nikdy nezažila. Prosím tedy o Vaše rady a názory. Předem děkuji :srdce:.

Měli jsme možnost se třikrát milovat a já už začínám vidět chybu na sobě :roll:, že ho zkrátka nevzrusuji.

Při prvních dvou pokusech se dostavila erekce ihned. Po pár dotycích, líbání. Když mělo dojít na styk klesl mu penis. Nakonec jsme se udělali pouze ručně.
Druhý styk dopadl dobře, ale byl velmi, velmi kratky. Minutu???

Předcházel všemu v obou případech alkohol… Jinak je to sváteční kuřák, bez zdravotních problémů. O 23 let starší, je mu 54 let. Vypadá na méně, jeho věk ne překvapil.

Před pár dny jsme se milovali znovu. Scénář, opět, ten samý. Rychlá erekce a jakmile mělo dojít na styk konec.

:roll: Už jsem z toho zoufalá. Ač nedělám orální sex, jsem ochotná ho zkusit a těším se na něj s ním.

Pořád se mě dotýkal, chce mě líbat, hladí mě po vlasech, nože, ruce i když jsme mezi lidma… Tak si říkám, že snad chyba ve mě není. Ale pak zažijí toto a je to jak rána po hlavě. :?

Měla jsem dva vztahy, dva sexuální partnery. A toto jsem nezažila. Nehledě na to, že partner má menší penis a velká varlata. Necítím ho v sobě (když došlo jednou na s. x) a to jsem velmi, velmi těsná.

tak jeden muj milenec tohoto veku měl problem stejny a bylo to tim že bral leky na vysoký tlak, druhý fungoval dobře ale nesměl se napít alkoholu - pak to nešlo. a dotřetice mam chlapa 58 a ten je vždy připraven :-) vše funguje jak má super

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:40

@Ou Krátká erekce - že mu klesne. A pak měl erekci i s ejakulaci, ale krátce. Prostě párkrát zasunul. Sám přiznal, že byl rychle....... Vše svádí na nervy.

Alkata
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 01.02.19 12:41

Buď psychika, což v jeho věku je nepravděpodobné, to je spis záležitost mladých telat. Nebo fyzické potíže. Chce to lékaře. A on aby přestal lhát, ze má vše OK. Koneckoncu nějaký věk na, nemusí se stydět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 12:42

@AnastazieB Měl vztah přes dva roky, jako poslední. Ale prý to neklapalo, už s ní ani údajně nespal. Když jsme se poznali a začali otujavat říkal mi, že neměl oul roku s.x

Je mi jasné, že zdravotní problémy mít může, ale nepřipustí si to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >