Přestala jsem cokoli cítit při sexu

Anonymní
5.1.21 21:33

Problémy a erekcí

Ahojky, holky a ženy.
Píšu anonymně, protože je to citlivé téma. Máme s přítelem takový problém, před asi 14 dny jsem přestala cokoli cítit při sexu. Vím, že se mi to asi na měsíc stalo po porodu dcerky s bývalým přítelem, a teď s nynějším zase. Ale tentokrát z ničeho nic. Zkrátka klitoris cítím, všechno, ale jak zasune dovnitř, cítím jen tlak a nic. Nebolí to, není to nepříjemné, ale ani příjemné. Zkrátka jako kdyby mě hladil po ruce. Prostě nic. 2× jsme to zkoušeli, tak jsem přítele nechala, ať se udělá, protože mi to nebylo nijak nepříjemné, ale na konci jsem mu to sdělila. Ovšem teď, když jsme to chtěli zkoušet znova, už je to potřetí, co mu prostě, jak se lidově říká, změkl. Skoro určitě je to stresem, že to zase nebudu cítit, ale čím víc se bude bát, že to nepůjde, to prostě spíš nepůjde…
Nevím, co mám dělat, pokaždé, když měl nějakou svoji etapu, že se mu prostě nepostavil, jsem to brala sportovně, říkala jsem, že to nevadí, že to zkusíme znova… Ale on, jak jednou opadne, pak to prostě strašně dlouho nejde. Já už jsem z toho opravdu zoufalá. Můžeme se líbat a hrát si spolu půl hodiny, a úplně bez výsledku, ani se nehne… Já myslím, že s mojí necitlivostí to začíná být lepší, protože jsem to zkoušela sama a šlo to… Ale jemu se prostě nepostaví. Nevíte, co mám dělat?
PS oba jsme do 25 let, takže mladý „maso“ :lol:
Děkuju za každou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
5.1.21 21:56

Je to zvláštní a ačkoliv nejsem zastáncem lítání po doktorech, tady by asi sexuolog nebyl od věci. Bavíte se o sexu otevřeně? Nemá třeba nějaká přání co se bojí říct? Nebo co zkusit tantru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:24

Ahoj… my jsme to s byvalym spravili krouzkem, takovym tim stahovacim, nebo vibracnim… pripadne muzete zkusit nejaky drazdivy gel, treba hrejivy… S chlapama se nemuzes otevrene bavit o takovyhle vecech :wink: je to pak jeste horsi… zkus udelat prvni krok, kup ten krouzek apod. Vim ze je to otrava, ale uz sis to podelala tim, ze jsi ho upozornila, ze se ti to s nim “nelibi”… bude mu to znit v usich uz porad 👍🏻… hodne stesti

• Citovat
  • Nahlásit
36778
6.1.21 19:44

Nemůžeš ho necítit, protože je měkký?
Pokud jiné dráždění cítíš (třeba vibrátor), ty asi budeš v pořádku
pokud máš náhle vzniklou poruchu citlivosti genitálií, tak by ses měla nechat vyšetřit urgentně, zejména pokud bys třeba měla i potíže normálně se vymočit a musela bys vytlačovat.
A přítel si může zaskočit na urologii, pokud se mu nechce na sexuologii. Tam mu prasky napisou taky a alespon ho zkouknou, jestli je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 11:43

Taky při sexu nic necitim a nevim proč..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 18:01

Taky při sexu nic moc necítím.. Jakože chlap mě vzrušuje asi první dva, tři měsíce a pak je to už s ním nuda, omrzí mě v sexu.. Pak už to dělám jen protože „mám potřebu sexu“, ale né kvůli toho, že by mě to nějak zvlášt rajcovalo.. Pokud chci orgasmus musím si velice živě představovat v hlavě různé vzrušivé „věci“… prostě to tak je a bohužel… Mám to tak s každým, sem tam se zablejskne a vzrušuje mě i ten muj ale neděje se to moc často…
Pokud chci ale nějakej dlouhodobější vztah tak tom nemluvím a snažím se

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat