Problémy po očkování

58
6.7.21 18:22

Problemy po ockovani

Ahoj,
zakladam tento prispevok, pretoze sa chcem spytat ako ste na tom po ockovani druhou davkou?

Mam v okoli 6 ludi vo veku 38-84, zdravi a bez vaznych zdravotnych problemov.

Zacali im z nicoho nic bolesti kosti, sliach. Nie su to pravidelne bolesti ale take navaly na niekolko hodin, potom to ustupi a opat sa to dostavi. Lekar nema diagnozu, ale ze je to mozna reakcia na vakcinu. Lekari este nevedia.

Ujo vek okolo 70r, inak zdravy, ziaden stres, zije na chate v prirode. V piatok ho odviezla zachranka s trombozou, mal zrazeniny na plucach.

Doba po ockovani je rozna, od 2mes do 5mes.

Ja som s ockovanim vahala, je mi 35 a po prvej davke som bola 3 dni KO. Bolo mi zle a mala som silne bolesti. Tak vaham nad druhou davkou. :think: Ano, mam strach co mi to spusti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14088
6.7.21 18:33

@Lavenderka - já po druhé dávce měla mírnější vedlejší účinky než po první.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
6.7.21 18:35

@Králičice tiez dufam :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5580
6.7.21 18:37

První dávka, také KO, druhá nic zvláštního se nestalo, ale stále nemohu spát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8387
6.7.21 18:38

Po první jen bolest ruky a únava, po druhé úplně o. k
52let.
A nechutná mi kafe, ale bez toho se dá žít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
6.7.21 18:40

Ja vakcíny skombinoval.
1. dávka: Becherovka - príjemné uvoľnenie, pri väčšom objeme mierna malátnosť.
2. dávka: moravská domáca repovica - vedlajšie účinky totožné s 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32869
6.7.21 18:42

Ženský, chápete jak fungujou vakcíny? Nepichaji vám lék, píchaji vám látku, která má váš organismus vyprovokovat k výrobě „léku“. Takhle fungujou všechny vakcíny. Takže je jasné, že se skoro vždycky ta výroba protilátek nějak projeví. Bylo by divný, kdyby ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
6.7.21 18:47

@Lavenderka Ahoj, já po první dávce (Pfizer) jen jeden den bolest ruky, ale po druhé dávce teplota 2 dny, šílená vyčerpanost, chvíli horko, chvíli zima, bolest celého těla, bolest ruky, otok, bolavé uzliny v podpaží… Táta měl po Pfizeru po 2. dávce horečku 39, ale jen jeden den. Jinak v mém okolí je plně naočkovaných spousty lidí a většině nic nebylo ani po druhé dávce, max trochu bolest ruky. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1816
6.7.21 18:48
@Bábrdl píše: Ženský, chápete jak fungujou vakcíny? Nepichaji vám lék, píchaji vám látku, která má váš organismus vyprovokovat k výrobě „léku“. Takhle fungujou všechny vakcíny. Takže je jasné, že se skoro vždycky ta výroba protilátek nějak projeví. Bylo by divný, kdyby ne.

Mě zaráží že kromě toho, že mě bolela ruka pouze na omak, kde to bylo píchnutý, tak mě teda vůbec nic není, mám za sebou obě dávky, jestli se mi protilátky vůbec tvoří, tak nevím co si o tom myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32869
6.7.21 18:48
@Lavenderka píše:
Ahoj,
zakladam tento prispevok, pretoze sa chcem spytat ako ste na tom po ockovani druhou davkou?

Mam v okoli 6 ludi vo veku 38-84, zdravi a bez vaznych zdravotnych problemov.

Zacali im z nicoho nic bolesti kosti, sliach. Nie su to pravidelne bolesti ale take navaly na niekolko hodin, potom to ustupi a opat sa to dostavi. Lekar nema diagnozu, ale ze je to mozna reakcia na vakcinu. Lekari este nevedia.

Ujo vek okolo 70r, inak zdravy, ziaden stres, zije na chate v prirode. V piatok ho odviezla zachranka s trombozou, mal zrazeniny na plucach.

Doba po ockovani je rozna, od 2mes do 5mes.

Ja som s ockovanim vahala, je mi 35 a po prvej davke som bola 3 dni KO. Bolo mi zle a mala som silne bolesti. Tak vaham nad druhou davkou. :think: Ano, mam strach co mi to spusti.

Jestli jsi úzkostná, tak budeš připisovat každé píchnutí následkům očkování :nevim:

Nicméně jestli se bojíš, co vy to spustilo kontrolované množství kousicku proteinu z části viru, to se nebojíš, co by udělala nekontrolovaná reakce pri pořádně virové naloží během skutečné nemoci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32869
6.7.21 19:01
@mamule42 píše:
Mě zaráží že kromě toho, že mě bolela ruka pouze na omak, kde to bylo píchnutý, tak mě teda vůbec nic není, mám za sebou obě dávky, jestli se mi protilátky vůbec tvoří, tak nevím co si o tom myslet.

Když to bolelo, něco se tam dělo… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13944
6.7.21 19:05

Druhá dávka horšia ako prvá, pri prvej ma iba bolelo miesto vpichu. Pri druhej som ruku nezodvihla, blbý pocit že niečo na mňa lezie, návaly tepla. Za deň som o ničom nevedela. Manžel naopak, pri prvej mierna teplota, bolesť kĺbov, tiež iba deň. Pri druhej vôbec nič. Ja pfizer, manžel Astra. Dcéra mala prvý dávku, pfizer, jeden deň únava. Nepoznám nikoho v okolí čo by mal nejaké problémy, max dva dni miernu teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24296
6.7.21 19:13

Tak já znám pána s léčenou a kontrolovatelnou cukrovkou, očkování mu úplně rozhodilo hodnoty, buď má hrozně nízké nebo hrozně vysoké čísla, je z toho nešťastný, očkování nelituje, bál se covidu hrozně moc, ale zatím to furt nemá vyřešené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
6.7.21 19:13

Okej stresujem ja viem :) aspon viem ze mi tam nepichli vodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15616
6.7.21 19:14
@Bábrdl píše: Ženský, chápete jak fungujou vakcíny? Nepichaji vám lék, píchaji vám látku, která má váš organismus vyprovokovat k výrobě „léku“. Takhle fungujou všechny vakcíny. Takže je jasné, že se skoro vždycky ta výroba protilátek nějak projeví. Bylo by divný, kdyby ne.

Mně se třeba očkování na tetanus neprojevilo vůbec :think: A to mi ho doktorka píchla, když jsem měla angínu a pohoda klid.
Jinak vakcína na covid je zcela nový druh vakcíny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat