Problémy po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 11.02.17 15:56
Problémy po samovolném potratu

Ahojky. Jsem po druhém samovolném potratu. První v říjnu 2016 v 7tt, vše v pořádku, bez revize. Letos v lednu bohužel nevyšel druhý pokus. Musela jsem do nemocnice, embryo se neudrželo ani infuzemi. Dostala jsem injekci na vyvolání děložních stahů a druhý den jsem šla domů. Už je to ale přes tři týdny, kdy pořád krvácím. Krvácení po potratu po týdnu sice přestalo, ale za pár dní začalo znovu…jenže mi přijde, že je takové jiné, než normální menses nebo po potratu. Pokud ležím, sedím, spím a nic nedělám, neobjeví se ani kapka. Jakmile jedu na kontrolu, nákup, tak začnou docela dost silné bolesti břicha, jako při hooodně silné MS a objeví se krvácení, čerstvá světle červená krev a po chvilce asi tak 0,5cm sraženiny. Jakmile si sednu nebo lehnu, po pár minutách se to hned zklidní a opět ani kapka. Dnes mi na UTZ doktorka objevila cystu na pravém vaječníku (o levý jsem už přišla v 16 letech také díky cystě, dermoidální). Docela mě ten vaječník bolí, stejně jako při ovulaci. Prý je to vše v pořádku a normální, HCG klesá…možná jsem prý trochu prostydla a dostala jsem antibiotika, i proti zánětu. Jsem z toho všeho už na nervy. Máte s tímhle stavem po potratu zkušenost? Nechápu to krvácení i při sebemenší námaze (vaření, nákup, venčení psa), pořád se snažím ležet a odpočívat, ale něco málo taky dělat musím…navíc mám strach i o ten poslední vaječník. :,(

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 11.02.17 16:17

No a co ti na to řekla lékařka? Tady toho asi víc než ona nevymyslime…

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 11.02.17 16:27

@nozu Jak jsem napsala, řekla, že je to normální…chodím totiž na kontroly ještě do nemocnice na ambulanci, je tam pokaždé jiný doktor, nebo doktorka. Ta předtím mi řekla, že kdybych znovu začala krvácet, ať ihned přijedu, že krvácet už bych správně neměla. Tak jsem jela a ta, co tam byla včera mi řekla, že je to normální. Naštěstí v pondělí jdu už ke své gynekoložce. Je mi pořád špatně a už jsem z toho všeho jelen :-(

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 11.02.17 16:55

@RomanaNN hmm, to je divočina. osobně si myslím, že to moc normální není. Ale tak snad doktorka zkontrolovala, že se děloha pořádně vyčistila. Bohužel osobní zkušenost s tímto nemám. Já byla po zamlklem těhotenství na kyretáži a vše bylo rychle OK. Uvidíš co ti řekne tvá lékařka.

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 11.02.17 17:04

@nozu Děloha je vyčištěná, vypadá úplně v pořádku :-) Jen to krvácení no. Před týdnem jsem prý měla zfialovělý čípek, krvácející a bolestivý na dotek. Tak jestli je nějaký překrvený nebo co, uvidím v pondělí. Ale už se těším, až budu mít od toho klid :-( Je to už otravný všechno, místo těšení se na mimčo, tohle :-(

Janez
Závislačka 4484 příspěvků 11.02.17 17:10

@RomanaNN ahoj Romi já když byla vloni po revizi tak 14 dní slabounke špinění až krvácení a pak v noci HRK až na prostěradlo a ob 2 dny taková průtrž až na rifle a takový kusy no děs 8o na utz taky vše ok, Mudr říkala že přes noc se to tam nahromadí a pak ráno při pohybu to hrkne..Ale dle mého tam musely být nějaké rezidua, bylo to jak když zabiješ prase.. 8o

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 11.02.17 17:43

@Janez Teda :-( Takhle silně to tedy nemám…To je hrůza, čím vším si my ženský musíme projít. A když čtu některé ještě horší příběhy tady, tak mi je z toho do breku :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >