Reklama

Revize dělohy leden 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 10:47
revize delohy leden 2017

Je to nekdo kdo ted nekdy probelala revizi delohy? Pred 18ti dny jsem prodelala revizi stim ze jsem par dni krvacela pak jsem sla na kontrolu kde mi lekar rekl, ze mam delohu pekne stazenou nyni od vcerejska opet krvacim slabe tmavou krvi a mam bolesti jako bych mela dost ms myslite ze je to normalni? Mam nemocnou dceru a nemam se jak dostat k doktorovi pokud by to do zitra nepreslo tak si tam radeji zavolam ale i tam me zajima zdali se to nekomu stalo popr jestli je to normalni, ze se tak porad cistim, diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 11.02.17 00:59

Ahoj, ja byla na revizi 6.12.2016 a krvacela jsem asi tyden.Pak 3 dny klid a pak mi dorazila menstruace.Ty tri dny me dost bolelo bricho. V lednu jsem dostala menstruaci 7. a ted v unoru uz 9.,takze se muselo telo asi dat zase dohromady.Ted jsem zacala jist kyselinu listovou a 28.2.jdu jeste na kontrolu na gyndu a muzeme s pritelem zacit zase na miminku pracovat. Drzim pesti i tobe. Jestli se ti ale zda neco v neporadku, na gyndu si radeji zajdi nebo doktorovi zavolej o radu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:47

@Mar89 no ja tam asi zitra zavolam, to bricho me porad tak nejak slabe boli na ms, nekrvacim v kuse ale prevazne kdyz jdu na zachod a vzdy jde takova tmava fakt tmave krev nekdy z hlenem omlouvam se za popis, ms si myslim ze to nebude prave tak nevim zdali je to normalni nebo ne :nevim: piji kontryhlelovy caj a beru kyselinu listovou tak asi uvidim zitra

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 12.02.17 12:25

Dej mi vedet, jak jsi dopadla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 12:40

@Mar89 jj kdyztak napisi a vy uz se teda muzete zacit snazit?

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 12.02.17 18:33

My se můžeme snažit od března. Po revizi se musí čekat min.3 měsíce a to my máme 6.3.. Ale 28.2.jdu na gyndu na kontrolu, tak se jí zeptám, jestli už můžu. Včera jsem si ještě koupila kontryhelový čaj a dneska jsem ho začala pít a poctivě jsem začala jíst kyselinu listovou. To bylo tvoje první? Řekli ti důvod potratu? Plánovali jste mimčo? Pokud jsem hodně zvědavá, tak řekni :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 21:52

@Mar89

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 21:57

@Mar89 nevadi mi to :) rada si z nekym pokecam, ja myslim ze se muzete zacit klidne snazit drive :) toto bylo moje ctvrt kdyz bych to tak mela brat, mela jsem 2× zt pak se narodila dcera a ted jsem podstoupila dalsi revizi kvuli vvv, ten kotryhel je dobry piji ho 2× denne po reviz jsem ho zacala pit

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 13.02.17 13:06

Ahoj, tak včera jsem začala pít kontryhel a dneska jsem začala nějak moc krvácet (mám sice teď menstruaci-ale dneska je to extrém) a začaly ze mě vypadávat i kusy hlenu. Tak mě napadlo, jestli to nedělá ten kontryhelový čaj. Já se snažím toho čaje vypít litr denně. Co je prosím vvv? Ty potraty mě mrzí. My jsme čekali první a v 8tt nám přestalo bít srdíčko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 14:43

@Mar89 rekla bych, ze je to normalni po tom kontryhelu :) je dobry na vycisteni a na rust sliznice kdyby se ti to opravdu nezdalo tak brkni doktorovi ale myslim si ze to bude dobre, ja jsem dnes volala tomu svymu no a on mi rekl, ze pry to je normalni to moje krvaceni :nevim: tak jsem jako zvedava jak dlouho to potrva, jo a vvv jsou vyvojove vady, sla jsem na screening a tam mi zjistily pravdepodobne downuv syndrom pak jsem jeste byla na choriovych klkach a tam se to vse potvrdilo

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 13.02.17 14:53

Tak to mě mrzí. Příště se to určitě povede. Důležité je neztrácet naději. Kolik ti je a z kterého koutu republiky jsi? Jak dlouho už krvácíš?

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 13.02.17 16:49

Ahoj, můžu se k vám přidat? Jsem po revizi 3.2. Měla jsem ZT, v 7.tt bylo vidět srdíčko a v 10+2 už tam byl vidět jenom váček :? Jinak my už dvě děti máme, tohle by bylo třetí, první dvě těhotenství i porody byly úplně bez problémů, tak mě to celkem zaskočilo, ale všude se píše, že se to občas stává…
Spíš váháme, jestli to ještě zkoušet, nejsme nejmladší, tak si říkáme, jestli už to není, že nám příroda říká, že už bysme si měli dát pokoj :think:

Jinak vám všem přeju, ať je brzy líp :kytka:

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 13.02.17 21:33

@ruzovasrnka
Ahoj, to víš, že můžeš :). Jestli třetí miminko opravdu chcete, tak bych to ještě nevzdávala. Stát se to může každému. Vždycky jsem si říkala, že já určitě nebudu ten případ, který zažije potrat a ejhle…kolik ti je? Mně je 28, ale pro změnu jsem obézní.

Uživatel je onlinePeeetha
Závislačka 3885 příspěvků 164 inzerátů 13.02.17 21:56

@ruzovasrnka je to me mrzi :( ale myslim si ze to opravdu byla jenom nahoda a priste se povede @Mar89 je mi 28 a jsem z Olomouckeho kraje ;) krvacim od stredy, prijde mi ale ze je to ms, jako jsi mela ms ty tu prvni? jako porad je to takova tmavsi krev ale ta pomalu svetla a prijde mi ze je toho vice :nevim:

Mar89
Kecalka 428 příspěvků 13.02.17 22:15

@Peeetha Já měla ms myslím normální. Jen hned po revizi jsem krvácela tmavší krví, ale to trvalo cca týden. Já jsem z Ostravy :).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama