problémy s pitím

1723
21.8.06 13:50

problémy s pitím

Moc prosím o radu ohledně pití, malej by pil jen mlíčko a pokud vodu tak minimum:-(
Jak ho to naučit a hlavně co pít. voda je ble:-( čaj je ještě horší to dělá že bude zvracet- s očima mámo ty mě chceš otrávit a to upozorňuji, že je oslazený hr. cukrem.
Jediné co jde jsou Kubíky, ale zase ty barviva:-((
A co pili vaše děti např. na dovolené když nemůžete s sebou vzít Kubíky?
Přece nebude pořád pít jen mlíčko vždyť by byl za chvilku 100kg:-(
Už i tak je velkej na 10měs. 9560gr a 76cm- doktorka pravila že je krásnej a míry má jako roční dítě:-)
Díky moc za rady:-) Pa Hana a Lukajda 10 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
21.8.06 13:53

Betka taky moc nepije, ale moc nema moc zlutou, takze je to OK. Jak rikal Matejicek: zadne dite dobrovolne neumre hlady a zizni (i kdyz existuji i vyjimky) tak bych ho proste nechala vyziznit a az tu zizen dostane, tak vypije i tu vodu nebo caj. Mozna se bude vztekat, ale kdyz mu nic jineho nezbyde, tak to myslim pak stejne vypije. Betce jeste moc chutna voda z polivky, toho dokaze pri obede sporata litry, tak zkus treba i toto.
Krasny den
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
21.8.06 13:56

Re: problémy s pitím

cokoladkova píše:
Moc prosím o radu ohledně pití, malej by pil jen mlíčko a pokud vodu tak minimum:-(
Jak ho to naučit a hlavně co pít. voda je ble:-( čaj je ještě horší to dělá že bude zvracet- s očima mámo ty mě chceš otrávit a to upozorňuji, že je oslazený hr. cukrem.
Jediné co jde jsou Kubíky, ale zase ty barviva:-((
A co pili vaše děti např. na dovolené když nemůžete s sebou vzít Kubíky?
Přece nebude pořád pít jen mlíčko vždyť by byl za chvilku 100kg:-(
Už i tak je velkej na 10měs. 9560gr a 76cm- doktorka pravila že je krásnej a míry má jako roční dítě:-)
Díky moc za rady:-) Pa Hana a Lukajda 10 měs.

Holka já ti řeknu takhle, bud ráda že ti pije alespoň to mlíko, moje synátorstvo nehodlálo co se týče tekutin dát do pusy nic, čaj, vodu stávu, Jupíka, Kubíka, prostě nic. Musela jsem ho doslova nutit…
A L. nechce pít vůbec nic, nebo třeba odmítá jen určitý druh nápoje, třeba Kupbíka by pil, čaje nechce????
Pokud ti pije Kubíka, tak ho hodně řeď. Zkoušela jsi ty granulované čaje??? vím není to nic moc, já osobně teda taky dávám přednost pitlíkovaným, ale v období nepití jsem se uchylovala ke všemu.
A co takové ty dětské sťávičky, to mi občas i vypil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
21.8.06 14:09

Co zkusit postupně naředit mlíko? Každý týden třeba ubrat jednu odměrku až bude pít jen vodu. Teda jako mimo pití mléka. Nevim kolik má mít mléka denně, prostě ty dvě?tři? dávky by měl mlíko a na další pití ředit a ředit. Možná mu to stačí a nemá žízeň. Mně pije malá 2× 260ml denně mléka a čaje jí stačí na den opravdu malinko, každý den udělám ráno pítko a večer vylévám. Dost jí, tak má možná vodu z ovoce, zeleniny. . .vypadá zdravě. Problém byl při nemoci když i 15hodin nečůrala, to jsme do ní násilim lili Kulíška. Ale jestli malej čůrá normálně, tak je v poho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
21.8.06 14:36

čůrá právě normálně takže z mlíčka má tekutin asi dost:-)
ale stejně tak budu zkoušet to s ubíráním mlíčka a uvidíme, jenže on je takovej vychytralej- no uvidíme:-)
granul čaje jsou taky děsně ble- hmmmm tak nevím snad žízní neumře:-)
Pa HL

Kdyby ještě měl někdo nějaký nápad tak sem s ním:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
21.8.06 15:12

cokoladkova - teda nejvíc mě pobavilo, že má míry jako roční dítě.. Má je úplně normální!!! Co jsem tak koukala, tak v našem deníčku měli v roce kolem 11. kg. My jsme měli 9,28 kg, jenže u nás byl vždycky problém váha, ale jsem už je to tak celkem dobrý. A k tomu pití, taky mě napadlo, co ředit do mlíčko.. U nás to bylo tak, že vodu moc nechtěl, ale jak jsme měli tu střevní virozu, tak nechtěl vůbec pít, ale nutili jsme ho, protože by to dopadlo mnohem hůře a od té doby pije jako zjednaný. Šťávičky nechce, ty granulované čaje od Hippu atd., moc nechce - jsou moc sladké, ale když mu je udělám více naředěné, tak to vypije. Nejvíce mu chutnají čaje od Čajánka (nejsou tak sladké) a bylinný čaj od Leros a slabší černý čaj trošku oslazený glukopurem. Přejeme, ať se rozpijete!

Oluska a Martínek

http://tickers.TickerFactory.com/…1bf8/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
21.8.06 15:24

Souhlas s Vladkaa :wink: Taky jsem začala, na pití, ředit UM. Voda mu nechutnala, čaj taky ne a nad šťávama se ošklíbal. Takže když byla ta vedra, tak jsem dala jen půl dávky UM /na 120ml 2 odměrky/ Jakmile uviděl flašku s bílým pitím, hned jí měl v pusině. Nejdřív byl asi trochu překvapenej, ale praktikujeme doteď. Nevím, jestli je to tím ředěním, ale postupně mi začíná pít i ostatní. Zkuste to třeba venku. My chodíme na 2-3 hoďky a beru sebou čaj /pytlíkový, neslazený/ a přesnídávku. Takže jestli bude mít žízeň, určitě se napije. A po třech hodinách dostává většinou i hlad, tak je vděčnej za cokoliv, čím si může zaplácnout žaludek. Nejdřív dám čaj a pak teprve jídlo. Je to trochu krkounský, ale u nás to prostě funguje :wink: Neděláme to ale každý den..... :roll: :wink: Spíš jen když jsou větší tepla

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
21.8.06 16:09

Hihi my měli 9kg v půl roce a podotýkám Štěpula byl plně kojený :)

G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
21.8.06 21:12

Oluska- zkusím tedy ještě čajánka:-)) ale vidím to tak, že jakmile vidí bílou flašku- mlíčko tak pije- lump jeden:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama