Problémy s prostatou - proč se za to chlapi stydí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 23:29

Lidi, budu moc ráda, když se k tomuto tématu vyjádří nejen ženy, ale jsem zvědavá i na náhled mužů.
Problém: můj manžel se mnou už asi dva roky nespí. Pokaždé to nějak zahraje do autu - únava, nemá náladu atd. Už jsem se i bála, jestli třeba nemá milenku, a proto mu domácí sex nechybí. Ale nějak mi to nesedělo, protože je pořád doma, rodině se věnuje, jen prostě ten sex není. Tak jsem upadla do deprese, že už ho prostě nepřitahuju. Jednou ve slabé chvilce mi řekl, že ten sex nějak prostě nebyl „ono“, tak proto se tomu vyhýbá. To mi fakt na optimismu nepřidalo - pořád jsem sváděla vinu na sebe, že to se mnou to nějak není „ono“.
Dnes jsem našla v jeho šuAlfuzosinplíku lék. Vygůglila jsem si, že jde o lék na prostatu. Je tam 90 tablet, z toho má už většinu vyzobanou. Na jednu stranu mě to trošku uklidnilo, že teda problém není asi jen na mé polovině hřiště, ale na druhou stranu mě to dost nasralo: proč jsou chlapi na tu prostatu tak hákliví? To je fakt tak nemožné manželce po 18 letech vztahu říct, že má chlap zdravotní problém? Tipla bych si, že kdyby mu nefungovala dejme tomu ledivna, tak by neměl problém se svěřit. A taky mě to dost vyděsilo: můj muž nikdy nechodí k lékaři, takže to už muselo být jó vážné nebo bolestivé, když si někam zašel (je to lék na předpis).
Ani nevím, co chci vlastně slyšet. :? Jen mě prostě mrzí, že mi to manžel neřekl. Taky ve mě pořád hlodá pochybnost, jestli je to fakt jen o prostatě. Štve mě, že poslední roky, kdy jsem ještě šťabajzna, o mě můj muž nejeví zájem. Prostě taková sobotní frustrace :think:. Chlapi, jestli tu nějací jste, říkejte svým manželkám celou pravdu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 13.04.19 23:40
@Anonymní píše:
Lidi, budu moc ráda, když se k tomuto tématu vyjádří nejen ženy, ale jsem zvědavá i na náhled mužů.
Problém: můj manžel se mnou už asi dva roky nespí. Pokaždé to nějak zahraje do autu - únava, nemá náladu atd. Už jsem se i bála, jestli třeba nemá milenku, a proto mu domácí sex nechybí. Ale nějak mi to nesedělo, protože je pořád doma, rodině se věnuje, jen prostě ten sex není. Tak jsem upadla do deprese, že už ho prostě nepřitahuju. Jednou ve slabé chvilce mi řekl, že ten sex nějak prostě nebyl „ono“, tak proto se tomu vyhýbá. To mi fakt na optimismu nepřidalo - pořád jsem sváděla vinu na sebe, že to se mnou to nějak není „ono“.
Dnes jsem našla v jeho šuAlfuzosinplíku lék. Vygůglila jsem si, že jde o lék na prostatu. Je tam 90 tablet, z toho má už většinu vyzobanou. Na jednu stranu mě to trošku uklidnilo, že teda problém není asi jen na mé polovině hřiště, ale na druhou stranu mě to dost nasralo: proč jsou chlapi na tu prostatu tak hákliví? To je fakt tak nemožné manželce po 18 letech vztahu říct, že má chlap zdravotní problém? Tipla bych si, že kdyby mu nefungovala dejme tomu ledivna, tak by neměl problém se svěřit. A taky mě to dost vyděsilo: můj muž nikdy nechodí k lékaři, takže to už muselo být jó vážné nebo bolestivé, když si někam zašel (je to lék na předpis).
Ani nevím, co chci vlastně slyšet. :? Jen mě prostě mrzí, že mi to manžel neřekl. Taky ve mě pořád hlodá pochybnost, jestli je to fakt jen o prostatě. Štve mě, že poslední roky, kdy jsem ještě šťabajzna, o mě můj muž nejeví zájem. Prostě taková sobotní frustrace :think:. Chlapi, jestli tu nějací jste, říkejte svým manželkám celou pravdu.

Protože jsou to hysterky :mrgreen: Já bych se muže zeptala :nevim: A dohnala ho aspoň k preventivním prohlídkám u praktika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 16:00

My to řešíme už několik let, s různou úspěšností v různých obdobích, kdy je to lepší nebo horší. Ale i když to muselo a je pro manžela nepříjemné a totálně ho to deptá, tak se to řešit snaží. Když to začalo drhnout, trvalo pár měsíců, než jsme to vyslovili nahlas, že tohle už bude asi problém a pak se manžel objednal k lékaři. Ano, opravdu problémy tohoto typu chlapi nesou špatně a manžel mi říkal, že je z toho psychický úplně v pr… a že se diví, že se s tím takhle zvládá vyrovnávat a je fakt, že na venek to na něm poznat nejde, že něco takového řeší.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 15.04.19 10:10
@Anonymní píše:
Chlapi, jestli tu nějací jste, říkejte svým manželkám celou pravdu.

Ani náhodou :-)

Těch důvodů bude hodně, od každého něco málo…

Do řady věcí za kterého ho trošku peskuješ, že se někde něco válí, že zapomněl vyměnit žárovku, že se kysele tvářil na vyprávění tvé matky, přibude i jedna hodně intimní.

Stydí se a chce si zachovat poslední zbytky důstojnosti.

Nechce být za bábovku, vlastně ho nic nebolí, je mu jen permanentně trochu blbě, takže nic co by stálo za řeč.

Nechce o tebe přijít a vyslat Ti signál, najdi si milence, se mnou už to lepší nebude…

starýkmet
Kecalka 127 příspěvků 15.04.19 17:07

Milá zakladatelko, ťala jste do živého. Možná do toho nejživějšího tady na Emiminu v kategorii Manželství a partnerství. Ačkoliv relativně slabá odezva by napovídala opak. Pokud bych svůj pocit upřesnil, ťala jste do nehojené rány která bolí tak, že s tím nikdo kompetentní nechce nic mít. Ano, léčí se to, ale ne tak aby se vyléčilo. Cosi se dělá teprve až hrozí kolaps. Rád bych zde svůj názor zdůvodnil, protože tento problém (žen stejně jako mužů) považuji za řešitelný. Navod jak, se ale nevejde do pár vět. Můj týden zahrnuje asi 9 pracovních dnů a k nim sotva 5 nocí, takže nemohu hned. Doufám, že se sem s tím sem co možno vrátím.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 15.04.19 17:12
@Josef_t píše:
Ani náhodou :-)

Těch důvodů bude hodně, od každého něco málo…

Do řady věcí za kterého ho trošku peskuješ, že se někde něco válí, že zapomněl vyměnit žárovku, že se kysele tvářil na vyprávění tvé matky, přibude i jedna hodně intimní.

Stydí se a chce si zachovat poslední zbytky důstojnosti.

Nechce být za bábovku, vlastně ho nic nebolí, je mu jen permanentně trochu blbě, takže nic co by stálo za řeč.

Nechce o tebe přijít a vyslat Ti signál, najdi si milence, se mnou už to lepší nebude…

Stydět se může, ale kašlat na prevenci kolik let je jeho prů. ser. Já bych si nelajzla vynechat jedinou prevenci, co mám dítě. Taky mi není pokaždé milá navštěva doktora, ale co, jsem dospělá a pár minut to přežiju. Kdyby mi na něco přišli, hned to řeším. Nelžu partnerovi. Protože on první má právo vědět, jak na tom jsem. A věřím, že pro ženy je třeba vše, co se týká prsou nebo reprodukčních orgánů, taky hodně citlivé. Neškodilo by se trochu pochlapit :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 19:09

No, to je přesný @Russet Já jsem třeba nějaká dost citlivá a hned mám dole záněty, kvasinky nebo močák. Fakt bomba když TO kvůli tomu nejde - někdy je pár let klid, jindy se mi to třeba 5× během 5 měsíců vrací… no a měla jsem i takovou „hvězdu“ co měl hned jasno, že spím s jiným.
A to co tu pánové napsali? Jako je to jakože líto co prožíváte, ale pak že ženský neumějí říct co vlastně chtějí. Tak radši se své ženě iks let vyhýbají nejen sexuálně, ale i říct co se děje. Radši jí nechají trápit se, že je ošklivá, že muže přestala přitahovat, že je blbá v sexu :palec: :nevim: :potlesk:

Josef_t
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 16.04.19 08:37
@Russet píše:
Stydět se může, ale kašlat na prevenci kolik let je jeho prů. ser. Já bych si nelajzla vynechat jedinou prevenci, co mám dítě. Taky mi není pokaždé milá navštěva doktora, ale co, jsem dospělá a pár minut to přežiju. Kdyby mi na něco přišli, hned to řeším. Nelžu partnerovi. Protože on první má právo vědět, jak na tom jsem. A věřím, že pro ženy je třeba vše, co se týká prsou nebo reprodukčních orgánů, taky hodně citlivé. Neškodilo by se trochu pochlapit :roll:

Zakladatelka to popisuje tak, že nějaké prášky má, jen se jí nesvěřuje…

Ženy si prostě vybírají nejlepšího samce, a když je samec nemocný, je vhodný k výměně :-)
Asi to není tvůj případ, ale kolik je tu takových co hned posílají muže „do oběhu“.
Nebo jinak, poslechni si rozhovor někde v kanceláři nebo v kavárně - pokud hovoří o svých mužích tak většinou negativně…

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 16.04.19 08:41
@Russet píše:
Protože jsou to hysterky :mrgreen: Já bych se muže zeptala :nevim: A dohnala ho aspoň k preventivním prohlídkám u praktika.

Já nejsem, šel jsem tam i s tím rizikem, že mi bude strkat prst do zadnice :poblion: Jinak PSA 0,3

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2682 příspěvků 16.04.19 08:48

Pnesukaj, proto maj prostatu. Málokdo přizná, že má manželku na dvě věci, na nic a na houno. ;)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 3 inzeráty 16.04.19 08:59

Protože se stydí že už v jeho očích pro tebe není chlap. To je přece naprosto zásadní. My nejsem jako ženské, že se hned běžíme svěřovat. Pro nás je fakt, že vás dokážeme uspokojit jednou z alfa-omega záležitostí a když to najednou nejde, přijdeme si jako hadry a podlomení.

Ale řešit to musí, o tom žádná.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 16.04.19 09:06
@Jessie_james píše:
Já nejsem, šel jsem tam i s tím rizikem, že mi bude strkat prst do zadnice :poblion: Jinak PSA 0,3

a strkali? :lol: Teď se už většinou kontroluje hlavně pomocí ultrazvuku, do zadku se strká velmi zřídka, to dělá max praktik co nemá sono.
Ono je daleko horších věcí než si strčit na pár sekund prst do zadku

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 16.04.19 09:26
@zuracz1 píše:
a strkali? :lol: Teď se už většinou kontroluje hlavně pomocí ultrazvuku, do zadku se strká velmi zřídka, to dělá max praktik co nemá sono.
Ono je daleko horších věcí než si strčit na pár sekund prst do zadku

jo, strkal.ty horší věci taky znám, tak třeba cystoskopie, ale je pravda, že mi ji dělali někdy v roce 1995, a mezi další horší věci počítám i chemoterapii..

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 16.04.19 09:35

@Anonymní Jde o to jestli je to potravinový doplněk nebo lék na předpis. Je dost nutné rozlišovat lék na prostatu a lék na erekci. To jsou dvě různé věci, ale můžou spolu souviset. Já šel na urologii kvůli erektivní dysfunkci, nebyla výdrž, ale poslední dobou docházím k závěru, že to bylo spíš psychické. Dostal jsem Tadillecto, a jedna tableta mi ho srovná asi na týden, Budu muset brát půlku, protože probudit se v noci a mít v pyžamu narváno docela i bolí. A takové věci jako Arginmax opravdu erekci neřeší a je to podle mne mooc drahé placebo.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 16.04.19 09:54
@samá práce píše:
Pnesukaj, proto maj prostatu. Málokdo přizná, že má manželku na dvě věci, na nic a na houno. ;)

jo, ono se říká, že když má chlap problém s prostatou, že za to může i ženská, protože jí často bolí hlava.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama