Problémy s výškou

Anonymní
1.8.20 20:54

Problémy s výškou

Dobrý den, mám problém je mi 15 let a měřím 188cm…Dneska na mě na koupališti zařval nějaký cikán „týjo to je žirafa“ je jedno jestli je to cikán nebo ne, ale celý život někdo má furt poznámky na mojí výšku…po dnešku co mi to řekl jsem už brečela…jsem hubená, cvičím, takže si myslím že nevypadám nějak zle…Ale vadí mi to a jsem pak na dně :( nějaký rady prosím? Dospělí říkaj že jsem úplná modelka a tak, ale co se týká puberťáků tak samý narážky :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

132
1.8.20 20:57

Jsi hodně vysoká, to je většinou u dívek neobvyklé a puberťáci jsou idioti, to sama víš, vždycky budou mít něco.. :)
Ale za mě třeba jsou vysoké holky ty nejhezčí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
1.8.20 20:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám problém je mi 15 let a měřím 188cm…Dneska na mě na koupališti zařval nějaký cikán „týjo to je žirafa“ je jedno jestli je to cikán nebo ne, ale celý život někdo má furt poznámky na mojí výšku…po dnešku co mi to řekl jsem už brečela…jsem hubená, cvičím, takže si myslím že nevypadám nějak zle…Ale vadí mi to a jsem pak na dně :( nějaký rady prosím? Dospělí říkaj že jsem úplná modelka a tak, ale co se týká puberťáků tak samý narážky :(

Kašli na pubose.. Často je to i závist..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4433
1.8.20 21:00

Tak mu na to odpovez jeee debilek a máš to. Mě zase všichni komentovali velky prsa, posílala sem je do prd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
1.8.20 21:01

Lidi budou mít furt něco, vypouštěj to druhým uchem ven. A kolik měří rodiče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
1.8.20 21:02

Chceš něco trpaslíku, bych se zeptala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2235
1.8.20 21:04

Mam o centimetr min, puberta skoro pred triceti lety byla sice obcas na prd, ale jinak se mi vyska libi, mala bych byt nechtela. Neboj, za par let se tomu budes smat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
1.8.20 21:06

Jsi i hezká jako modelka? :kytka: :kytka:. Taky jsem vysoká a tyhle kecy mě taky celý život s.rou :lol:. Nikdy se toho nezbavíš, tak se musíš naopak naučit vypadat úúúúúúžasně :D. Namaluj čumáček, uprav vlasy, obleč šatičky a všichni budou čumět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
1.8.20 21:06

Pokud mají narážky holky… Tak to je závist, pokud kluci, tak se jim třeba i líbíš. Já jsem zase malá mám jen 156cm a všichni se mi směji, že nemůžu vidět přez volant, že jezdí auto bez řidiče… :nevim: taky to nijak neřeším… ;) Jen se zasmeju, myslím si něco o blbcich a je to… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
1.8.20 21:08

Pubertálních teloňů si nevšímej ještě neví která bije ;) Pro chlapi jsou dlouhé nohy sexy 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
1.8.20 21:08

Asi má nějaký komplex. Kašli na něj a buď ráda, že jsi vyjímečná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10401
1.8.20 21:13

Ja mam 160 cm a taky si ze me delaj srandu.. Muj tatka mi furt rika, at si nezapomenu vzit autosedacku, kdyz jdu ridit :lol: A v obchode, kdyz na neco nemuzu dosahnout, tak vzdy aspon muzu poprosit nejakeho pekneho chlapa, at mi to poda :mrgreen: ve sve vysce hledej i pozitiva. Lepsi je takove narazky neresit.. pak budes jen zbytecne smutna :) uprimne bych radeji merila tak jak ty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 21:21

Buď v klidu já mám jenom 147 cm taky jsem si užila :roll: ale aspoň mi to dodalo víc sebevědomí a pak jsem měla odpověď pro každého.,touz byl pak každý ticho :cert: Ještě že exustuji vysoké podpatky :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1650
1.8.20 21:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám problém je mi 15 let a měřím 188cm…Dneska na mě na koupališti zařval nějaký cikán „týjo to je žirafa“ je jedno jestli je to cikán nebo ne, ale celý život někdo má furt poznámky na mojí výšku…po dnešku co mi to řekl jsem už brečela…jsem hubená, cvičím, takže si myslím že nevypadám nějak zle…Ale vadí mi to a jsem pak na dně :( nějaký rady prosím? Dospělí říkaj že jsem úplná modelka a tak, ale co se týká puberťáků tak samý narážky :(

Jeee, z toho si nic nedělej. Já mám zase jen 160 cm. A brala bych pár cm více. Jsem vsedě nejmenší. V práci, doma,… A leckdo si na mě víc dovolí, jelikož mu nesaham ani po ramena :zed: jooo, být malinko vyšší… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6417
1.8.20 21:24

Tohle znám, mám o par Cm méně než ty a jako bonus jsem prsa měla už v 7.tride. Nenáviděla jsem je (prsa) protože jsem pořad poslouchala nějaký trapný kecy. Ale na střední ze mě byla hvězda, protože tam ze mě (pardon za výraz) uchcáváli maturanti a to už bylo něco, takže i kecy vrstevníků na střední nějak vymizely. Neboj taky to přestane, buď rada nemusíš nikoho prosit aby ti něco podal, atd. Navíc vysoký holky jsou krásný! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama