Problémy se stejným mužem

L25
7
20.1.20 21:44

Se stejnym muzem?

Zdravim jsem tu s takovym dotazem.
Nevim si uz rady a chci se zeptat zda tu treba taky takovej nekdo neni.
Je mi 25 a vzdy jsem se docela chlapum libila. Za svuj zivot jsem taky par partnerů mela. Z počatku v obdobi puberty mi to pomerně vyhovovalo ze to byly vzdy jen kratkodobe znamosti a docela jsem si to uzivala :lol:. Jenze jako starsi uz jsem chtela vaznejsi vztah. Muj problem je vsak ze u kazdeho partnera me to bavi jen ze zacatku a potom uz je beru spis jako kamarady a tak se s nema rozejdu ikdyz nic kolikrat neprovedou.
Momentalne mam skveleho pritele. Je pozorny nasloucha je proste takovy jak ma asi idealni pritel vypadat. Jenze uz tam neni z me strany asi ta zamilovanost a ja nemam chut s nim vubec spat. Jeho to samozdrejmne stve ale ja nevim jak to resit. :? Z donuceni jen proto ze musim s nim spat nechci.
Pride mi ze kazdeho chlapa opoustim jen proto ze me proste omrzi a ja mam chut spat s nekym jinym. Jak udelat abych mela stale chut na sex s nim? Proste asi nedovedu mit jednoho a toho sameho chlapa porad. Ac je jinak fajn zijem spolu uz prez 2 roky ale uz me proste zase nebere.
Mate to taky nekdo? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14267
20.1.20 21:47

Nemám, ale napadá mě, jestli to v tej posteli není trochu stereotyp. Umíte si to trochu okořenit, právě aby ste se nezačali nudit a nehledali jinde? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 21:51

@L25 no jasně, já to mám úplně stejně. Vždy za 2-3 roky mě žena přestane bavit a tak ji měním za novou :pankac: V čem je problém, vždyť je to boží :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L25
7
20.1.20 21:51

Ahoj neni asi problem v tom samotnem sexu ale spise v tom ze je to porad ten samy chlap. Vzdy me to bavi a vzrusuje kdyz je to nove jenze tohle je jedno a to same telo i tvar.
Zni to hrozne a sama si i rikam jestli to neni nejaka porucha :D
Jak je mozne ze ostatni dokaze pritahovat jeden a ten samy clovek cely zivot? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L25
7
20.1.20 21:52

@TrueIsFalse u muzu asi normalni :D :D a hlavne nechci stridat cely zivot chlapy jak ponozky. Kor kdyz jinak vse ostatni funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
20.1.20 22:01

Tak si u toho představuj někoho jinýho. Nebo si ještě nepotkala toho pravyho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 22:02

Myslím že je to i o praktikách které provozujete. Ten můj umí dobře naslouchat co bych si v posteli přála. Ale aby mě tohle právě neomrzelo a on někdy i ukázal kdo je tu ten chlap, tak mi to někdy dobře připomene :cert: a že na to pak dlouho nezapomenu. To bych si pak ani nedovolila říct že mě omrzel :cert:, nevím co máte rádi. Ale třeba by ti sedl dominantnější chlap, nebo alespoň ten, který se do toho umí vžít. Takové to jemné a stereotypní omrzí každého.

• Nahlásit
  • Citovat
L25
7
20.1.20 22:12

Mozna to bude tou dominanci ten muj je takovrj hodnej a citlivej a ja docela opak. Obcas sem mozna vic chlap ja nez on :D :D ale menit ho asi zas nechci vim ze pro zivot je to skvely chlap. Jen ten sex no. Ja jaksi nemam ani chut na ten sex s nim proto se za nim ani nejak nehrnu do te postele.
Nemate treba spis radu jak zaridim aby me znova pritahoval? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2686
20.1.20 22:17

Když někoho miluješ tak s ním chceš souložit i po 10ti letech. Zamilování a láska je něco naprosto odlišného. V tvém případě potřebuješ zřejmě ještě trošku dospět nebo najít toho správného partnera pro život. Zamilování vždycky opadne. Ještě je tu možnost, že prostě na dlouhodobé vztahy nejsi stavěná nebo jsi závislá na zamilovanosti a jak opadne tak už nevíš co si se vztahem počít a tak hledáš další hormonální koktejl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3856
20.1.20 22:20

@TrueIsFalse :mrgreen: :mrgreen: Ha, ha. Ty, že vydržíš 2-3 roky se stejnou ženou??? Respektive ona s tebou??? :mrgreen: :mrgreen:
To je moc dlouho!!! Střídej to rychleji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L25
7
20.1.20 22:22
@Martha03 píše:
Když někoho miluješ tak s ním chceš souložit i po 10ti letech. Zamilování a láska je něco naprosto odlišného. V tvém případě potřebuješ zřejmě ještě trošku dospět nebo najít toho správného partnera pro život. Zamilování vždycky opadne. Ještě je tu možnost, že prostě na dlouhodobé vztahy nejsi stavěná nebo jsi závislá na zamilovanosti a jak opadne tak už nevíš co si se vztahem počít a tak hledáš další hormonální koktejl…

Souhlasim. Tez mi to pride jako zavislost na zamilovanosti ale jak z toho ven? Nechci kvuli tomu opustit cloveka na kterem mi konecne zalezi a chci snim prozit zbytek zivota. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3856
20.1.20 22:23

@L25 Nevím, jak poradit. Mám posledních 20 let toho samého. A nepřitahoval mně, jenom, když mně sejřil.
Tebe ten tvůj nudí. To se moc vylepšit nedá. Asi to chce ještě změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 22:27

Myslím, že to o té dominanci opravdu je. :nevim: pokud ty jsi opak, tak je jasné že on ti asi úplně nevyhovuje a není tam taková ta vášeň, napětí, divokost. Nejspíš nejsi na vztah ještě připravena. Nebo to prostě není ten, se kterým máš být. Sex je dost důležitý ve vztahu, co si budeme říkat. Teď tě omrzel v sexu a později může i v těch ostatních věcech, ve kterých se ti teď zda super, protože bude až moc dokonalý. Jestli to je teď jak to je, těžko ti tu někdo poradí aby jsi se k němu najednou hrnula do postele, když potřebuješ něco jiného. Jediné udělat nějaký kompromis, že on si třeba zahraje na více dominantnějšího a ty pak uděláš naoplátku něco pro něj.

• Nahlásit
  • Citovat
2955
20.1.20 22:33
@L25 píše:
Mozna to bude tou dominanci ten muj je takovrj hodnej a citlivej a ja docela opak. Obcas sem mozna vic chlap ja nez on :D :D ale menit ho asi zas nechci vim ze pro zivot je to skvely chlap. Jen ten sex no. Ja jaksi nemam ani chut na ten sex s nim proto se za nim ani nejak nehrnu do te postele.
Nemate treba spis radu jak zaridim aby me znova pritahoval? :mrgreen:

Ten „jen sex“ je hooodne dulezity, takze jestli te partner nepritahuje a nebavi te s nim sex, tak si najdi takoveho, ktery te pritahovat bude, chudak partner zaslouzi si zenskou, ktera s nim do postele bude chtit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
20.1.20 22:34

Já tohle měla taky s každým partnerem. A potom jsem zjistila, že mi to způsobovala antikoncepce, sex pro mě byl cizí slovo. Na začátku ty hormony zamilovanost její účinek přebily, ale časem se nechuť vrátila. Když jsem jí vysadila, tak se to srovnalo. Neříkám, že to tak musí být, ale je to jedna z možností. Možná ještě nejsi zralá na trvalý vztah :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama