Problémy ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nobod
Kecalka 259 příspěvků 06.11.14 01:22
Problémy ve vztahu

Dobrý den, chci se svěřit a zeptat se, zda mám ještě pořád doufat, že bude všechno při starém.

S přítelem jsme spolu byli rok a půl. Bylo to úžasné, moc jsme se milovali. I když jsme se dost často hádali. Měli jsme vztah na dálku a vídávali jsme se 1 za měsíc na víkend nebo na víc dní podle školy. Vše klapalo, já to brala jen tak trochu na lehkou váhu, protože jsme si za tu dobu vysnili budoucnost, koupili si barák a přítel mi dával lásku dost najevo.

Né vždycky ale, často mě nechával na pospas mému osudu a dělal si svoje a já celý den u něj ležela na posteli a čekala, než zamnou příjde. (Ted mi to příjde jako blbost, neměla jsem to řešit, měla jsem to nechat tak. Každý má právo na svůj klid a nemusí být neustále s druhou polovičkou..) A teď k věci..

Začal hrát hru, závislárnu..úplný hnus, na kterém jsme se poznali. Tehdy jsem se do něj zamilovala okamžitě, tak jsem mu říkala, že o něj nechci přijít kvůli jiné. Zezačátku mi tvrdil, že tam nikoho nemá.. vůbec jsme si nepsali, jen na dobrou noc.. úplně jsme ztratili kontakt.. Já jsem z toho byla neštastná. Brečela jsem, chtěla jsem, aby se mi vrátil a mohli jsme si společně hrát lolko jako kdysi, ale on nechtěl.. A teď jsem zjistila, že si tam vzal jednu holku.

Ptala jsem se ho, zda k ní něco necítí a říkal, že ne. Že tu hru(metin) bere jen jako hru. Poslední 2 týdny jsme měli takovou rádoby pauzu. Byl chladný, zlý, hnusný.. Já se snažila a on stejně byl pořád protivný..Nedalo mi to a zeptala jsem se ji, jak to mezi nimi vlastně je a vylezlo z ní, že ho miluje.. Tak jsem mu to řekla. Jakmile jsem mu o tom řekla, že ho miluje, tak nenalézal slov.. Nedokázal mi říct, zda chce mě nebo holku, co zná měsíc.. Byl z toho úplně v rejži, říkal, že je ten nejhorší člověk na světě a že chce být sám a přemýšlet..

Víte, chci jen něco ujasnit.. On byl na mě vždycky hodný, bylo na něm vidět, že mě miluje a nechce nikoho jiného. Říkal, že bezemě nemůže žít a že jsem jen jeho a chcípneme spolu.. za ty 2 poslední týdny mluví úplně jinak a chová se jinak. Předtím, když jsem mu řekla, že na mě kašle, tak říkal, že s tím skončí, protože mu na našem vztahu záleží. Tak jsem řekla ne, nechci tě omezovat, hrej si dál.. Ale teď, když jsem poznala, jaké to má následky, jsem chtěla, aby skončil.. Ale ne! Nebude se kvůli mně v ničem omezovat..

No a teď je otázka.. Strašně trpím, je mi po něm smutno, cítím se osaměla a moc ho miluju, ale na druhou stranu je to potupa, že jsem jakoby na stejné úrovni jako holka, co zná jen měsíc.. Nevím co mám dělat.. když řeknu, že odejdu (ale musí mi říct odejdi, jinak budu naivní a budu čekat).. tak mi řekne, že ne, že si to musí promyslet.. nevím co mám dělat, Mám fakt čekat? Moc mi na něm záleží

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 06.11.14 02:45

Ahoj, zažila jsem něco podobného, ale ne tedy skrz hru. Můj tehdy ještě přítel se seznámil s jakousi holkou, někde přes kamarády, a začal se s ní vídat. Chodíval za ní do práce, pracovala v jedné hospodě, a vesměs byl furt někde v čudu… Samozřejmě mě to štvalo, ale nějak jsem nevěřila, že by mě chtěl vyměnit. Jenže pak jsem zjistila, že s ní tráví času hodně, furt někde po městě atd. Tak jsem se ho na to sem tam zeptala, a furt nějaké vytáčky, jak jsem paranoidní, že je to jenom normální kamarádka. Zjistila jsem si, o koho jde, byla to hodně hezká holka, ale díky bohu normální, žádná flundra. Napsala jsem jí slušně, že se tahá s chlapem od rodiny, jestli vůbec ví, na čem jako je (spousty chlapů si vymýšlí, že ženskou nemají)… Úplně v klidu mi napsala, že ví, a ať se nebojím, že není žádná utěšitelka. Daly jsme si spolu kafe, pokecaly jsme a dozvěděla jsem se, že za ní akorát utíká od stereotypu, pokecat si, postěžovat si… Řekly jsme si, že mu nebudeme říkat, že jsme se sešly. Já jsem na něj tvrdě uhodila, že se mi to nelíbí, že nějaké kamarádce věnuje víc času než rodině, a vylezlo z něj, že je zmatený a neví s kým by chtěl být. Na to jsem ho slušně a s gracií vypakovala, že mu tady nebudu dělat servis, mezitím co bude chudák přemýšlet co vlastně chce. Samozřejmě se vrátil, omlouval se, že ho přitahovala tím, jak byla bezstarostná a nemusel s ní nic řešit. Celá ta komedie měla asi měsíční trvání. Oba mi řekli, že spolu nic neměli (max. pusu na přivítání), věřím tomu a nijak se v tom nenimrám a žijeme si spokojeně :D občas se tomu i zasmějeme, ale taky to trvalo, než jsem se přes to přenesla…

A co tím chci říct: myslím si, že nejlepší řešení je řešit to hlavně v klidu. Scénama ho akorát naženeš k ní. Já si teda nějak nedokážu ten jejich vztah představit, vůbec se v prostředí her neorientuju. Dělej chladnou, mysli racionálně, uvidíš, že se ti to vyplatí. A kdyby se vrátit nechtěl, aspoň se ti nebudou za zády smát, že jsi mu doma brečela na kolenou… Tvé chladné jednání ho zaskočí. Chlapi většinou čekají scénky, to je utvrzuje v tom, že jsi zoufalá a máš strach, že tě opustí. To jim dává pocit, že si tě můžou nechat jako zadní vrátka, kdyby náhodou novou slečnu omrzel. Když budeš v klidu a nad věcí, tak se mu stáhne prrdel, uvidíš :palec: navíc když je mladý, což jsem pochopila z tvého příspěvku, že jste mladý pár…

Jo a napadlo mě, nejde jí v té hře nějak zabít?? To bys to vyřešila myslím nejlíp :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 06.11.14 06:59

Nějak jsem jako nepobrala tu hru. Jako jakou hru? Vy spolu jednou za měsíc chodíte fyzicky nebo se scházíte na síti? Kde to žijete proboha? 8o

kve-tinka
Závislačka 4764 příspěvků 3 inzeráty 06.11.14 07:41

Vy jste se na té hře seznámili a teď je to už hnus? A že spolu chcípnete…to jde snad napsat i líp. :roll:
Ale koukej můj si taky dopisoval s nějakou „šťabajznou“ na serveru, kde bych ani nevěřila, že je nějaká komunikace. :roll: Taky byl v tu dobu jak mrzout. Jasně jsem mu řekla, ať se na to vybodne, jinak bude konec. Vybral si dobře. ;)

Verunecka289
Závislačka 3429 příspěvků 06.11.14 07:45

Já to brala jen tak trochu na lehkou váhu, protože jsme si vysnili budoucnost, koupili barák… 8o??? Proboha v první řadě by jste měli oba dva dospět 8o
:think: nějak se mi to celý nezdá :nevim:

lady.em
Povídálka 20 příspěvků 06.11.14 07:54

Tohle je zapeklitá situace=( zažívám taky něco podobného…takže Tě chápu…máš 2možnosti. Buď se sebrat a odejít, on buď přileze, ptž mu dojde, že ty jsi mnohem lepší a že se mu po tobš stýská, horší varianta, že mu nebudeš chybět a on bude s tou druhou, ale budeš vědět, že ti za to nestál…a druhá možnost je, zůstat s ním a čekat, jak to dopadne, ale říkám ti z vlastní zkušenosti, že se z toho zblázníš :zed:

lady.em
Povídálka 20 příspěvků 06.11.14 07:56

Partner mi taky řekl, že chce být se mnou, ale nechce ukončit to s tou druhou, se kterou je jen v telefonickém a smskovém kontaktu…zatemnila mu mozek…naštěstí ona ho zatím nemiluje, ptž ji v tom brání ´to, že není volný a mám mě…

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 07:57

Jo lolko, to je slušná závislárna. :mrgreen:
Kolik vám prosím tě je?

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 06.11.14 08:00

@L92 a co je to?

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 08:02
@RadkaCh píše:
@L92 a co je to?

http://eune.leagueoflegends.com/

Hraju to i dnes, když je chvilka, ale vztah bych na tom asi fakt nestavěla… :think:

lady.em
Povídálka 20 příspěvků 06.11.14 08:03
pro tinkerbell
@tinkerbelll píše:
Ahoj, zažila jsem něco podobného, ale ne tedy skrz hru. Můj tehdy ještě přítel se seznámil s jakousi holkou, někde přes kamarády, a začal se s ní vídat. Chodíval za ní do práce, pracovala v jedné hospodě, a vesměs byl furt někde v čudu… Samozřejmě mě to štvalo, ale nějak jsem nevěřila, že by mě chtěl vyměnit. Jenže pak jsem zjistila, že s ní tráví času hodně, furt někde po městě atd. Tak jsem se ho na to sem tam zeptala, a furt nějaké vytáčky, jak jsem paranoidní, že je to jenom normální kamarádka. Zjistila jsem si, o koho jde, byla to hodně hezká holka, ale díky bohu normální, žádná flundra. Napsala jsem jí slušně, že se tahá s chlapem od rodiny, jestli vůbec ví, na čem jako je (spousty chlapů si vymýšlí, že ženskou nemají)… Úplně v klidu mi napsala, že ví, a ať se nebojím, že není žádná utěšitelka. Daly jsme si spolu kafe, pokecaly jsme a dozvěděla jsem se, že za ní akorát utíká od stereotypu, pokecat si, postěžovat si… Řekly jsme si, že mu nebudeme říkat, že jsme se sešly. Já jsem na něj tvrdě uhodila, že se mi to nelíbí, že nějaké kamarádce věnuje víc času než rodině, a vylezlo z něj, že je zmatený a neví s kým by chtěl být. Na to jsem ho slušně a s gracií vypakovala, že mu tady nebudu dělat servis, mezitím co bude chudák přemýšlet co vlastně chce. Samozřejmě se vrátil, omlouval se, že ho přitahovala tím, jak byla bezstarostná a nemusel s ní nic řešit. Celá ta komedie měla asi měsíční trvání. Oba mi řekli, že spolu nic neměli (max. pusu na přivítání), věřím tomu a nijak se v tom nenimrám a žijeme si spokojeně :D občas se tomu i zasmějeme, ale taky to trvalo, než jsem se přes to přenesla…

A co tím chci říct: myslím si, že nejlepší řešení je řešit to hlavně v klidu. Scénama ho akorát naženeš k ní. Já si teda nějak nedokážu ten jejich vztah představit, vůbec se v prostředí her neorientuju. Dělej chladnou, mysli racionálně, uvidíš, že se ti to vyplatí. A kdyby se vrátit nechtěl, aspoň se ti nebudou za zády smát, že jsi mu doma brečela na kolenou… Tvé chladné jednání ho zaskočí. Chlapi většinou čekají scénky, to je utvrzuje v tom, že jsi zoufalá a máš strach, že tě opustí. To jim dává pocit, že si tě můžou nechat jako zadní vrátka, kdyby náhodou novou slečnu omrzel. Když budeš v klidu a nad věcí, tak se mu stáhne prrdel, uvidíš :palec: navíc když je mladý, což jsem pochopila z tvého příspěvku, že jste mladý pár…

Jo a napadlo mě, nejde jí v té hře nějak zabít?? To bys to vyřešila myslím nejlíp :lol:

obdivuji Tvoji vyrovnanost…pot­řebovala bych nějake doporučení, jak na to. Jsem psychicky úplně na dně… také je v tom další žena…ale zdá se, že je v pohodě…já se s ní spojila…ale stále dělám doma scény, brečím jak malá říkám mu, že neodejdu, že má smůlu, že se mě nezbaví a to je asi chyba…ví, že mě má jistou…není mi ani 30, ještě bych si mohla najít jiného muže, ale já nechci. jsem zabedněnec…mamka s babičkou mi řekly, a´t se seberu a odejdu, ať neopakuju jejich chyby, že dokud nemám s přítelem děti, hypotéku, atd nic mě u něj nedrží

neila
Extra třída :D 11672 příspěvků 06.11.14 08:54
@Nobod píše:
Dobrý den, chci se svěřit a zeptat se, zda mám ještě pořád doufat, že bude všechno při starém.

S přítelem jsme spolu byli rok a půl. Bylo to úžasné, moc jsme se milovali. I když jsme se dost často hádali. Měli jsme vztah na dálku a vídávali jsme se 1 za měsíc na víkend nebo na víc dní podle školy. Vše klapalo, já to brala jen tak trochu na lehkou váhu, protože jsme si za tu dobu vysnili budoucnost, koupili si barák a přítel mi dával lásku dost najevo.

Né vždycky ale, často mě nechával na pospas mému osudu a dělal si svoje a já celý den u něj ležela na posteli a čekala, než zamnou příjde. (Ted mi to příjde jako blbost, neměla jsem to řešit, měla jsem to nechat tak. Každý má právo na svůj klid a nemusí být neustále s druhou polovičkou..) A teď k věci..

Začal hrát hru, závislárnu..úplný hnus, na kterém jsme se poznali. Tehdy jsem se do něj zamilovala okamžitě, tak jsem mu říkala, že o něj nechci přijít kvůli jiné. Zezačátku mi tvrdil, že tam nikoho nemá.. vůbec jsme si nepsali, jen na dobrou noc.. úplně jsme ztratili kontakt.. Já jsem z toho byla neštastná. Brečela jsem, chtěla jsem, aby se mi vrátil a mohli jsme si společně hrát lolko jako kdysi, ale on nechtěl.. A teď jsem zjistila, že si tam vzal jednu holku.

Ptala jsem se ho, zda k ní něco necítí a říkal, že ne. Že tu hru(metin) bere jen jako hru. Poslední 2 týdny jsme měli takovou rádoby pauzu. Byl chladný, zlý, hnusný.. Já se snažila a on stejně byl pořád protivný..Nedalo mi to a zeptala jsem se ji, jak to mezi nimi vlastně je a vylezlo z ní, že ho miluje.. Tak jsem mu to řekla. Jakmile jsem mu o tom řekla, že ho miluje, tak nenalézal slov.. Nedokázal mi říct, zda chce mě nebo holku, co zná měsíc.. Byl z toho úplně v rejži, říkal, že je ten nejhorší člověk na světě a že chce být sám a přemýšlet..

Víte, chci jen něco ujasnit.. On byl na mě vždycky hodný, bylo na něm vidět, že mě miluje a nechce nikoho jiného. Říkal, že bezemě nemůže žít a že jsem jen jeho a chcípneme spolu.. za ty 2 poslední týdny mluví úplně jinak a chová se jinak. Předtím, když jsem mu řekla, že na mě kašle, tak říkal, že s tím skončí, protože mu na našem vztahu záleží. Tak jsem řekla ne, nechci tě omezovat, hrej si dál.. Ale teď, když jsem poznala, jaké to má následky, jsem chtěla, aby skončil.. Ale ne! Nebude se kvůli mně v ničem omezovat..

No a teď je otázka.. Strašně trpím, je mi po něm smutno, cítím se osaměla a moc ho miluju, ale na druhou stranu je to potupa, že jsem jakoby na stejné úrovni jako holka, co zná jen měsíc.. Nevím co mám dělat.. když řeknu, že odejdu (ale musí mi říct odejdi, jinak budu naivní a budu čekat).. tak mi řekne, že ne, že si to musí promyslet.. nevím co mám dělat, Mám fakt čekat? Moc mi na něm záleží

když říkal tohle, tak to jo, to je King :pankac:

a teď tu o kůzlátkách :jazyk:

Nobod
Kecalka 259 příspěvků 06.11.14 08:58

@tinkerbelll Páni, docela mě to uklidnilo. Budu čekat, protože mi to za to stojí a pak se uvidí, zda spolu máme, nebo nemáme být. Když jsem mu řekla, že ho miluje a on zpanikařil, tak mi pak řekl, že tu hru neměl nikdy hrát, že se to nemělo nikdy stát. To by mě utvrdilo v tom, že k ní nic necíti, ale nevím.. Do hlavy mu nevidím.. Ach, jak já bych si přála se jednou probudit a vše bylo při starým :?

Nobod
Kecalka 259 příspěvků 06.11.14 09:00

@RadkaCh Nene, my jsme před pár lety tu hru hráli a seznámili jsme se na ní. A jednou za měsíc se vidíme reálně. Vždycky to fungovalo, protože jsme si tak nějak normálně psali a občas si spolu zahráli to lolko.. Ale když teď hrál metin, navíc s nějakou cizí holkou, tak naše konverzace chřadla :(

Nobod
Kecalka 259 příspěvků 06.11.14 09:01

@kve-tinka Seznámili jsme se na ní před pár lety a teď je to hnus, protože to hraje bezemě a seznámil se tam s jinou.. taky jsem zkoušela, ale on si zkrátka nemůže vybrat :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >