Proč je problém při otěhotnění?

Anonymní
7.8.20 21:36

Proč je problém při otěhotnění?

Ahoj holky,

jdu s takovým dotazem.
Naší malé jsou už čtyři roky a cca rok se snažíme o druhé mimi. Zatím marně.
A nechápeme proč. Malá byla vlastně na první pokus, teď už skoro rok snažení a stále nic.
Může na to mít vliv to, že jsem po císaři a po porodu jsem si nechala dát na tři roky tělísko? Řešil jste toto někdo?
Byli jsme už s manželem oba na základním vyšetření a podle nich jsme oba v pohodě. Spoustu lidi říká neřešit. Jasné, chápu, ale ono to nejde nad tím nepřemýšlet.
Užívám GYNEX, měla jsem gynprodyl na srovnání cyklu, klasika kyselinu listovou..
:roll: 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1521
7.8.20 21:50

Zajděte si normálně do caru, nechte se vice vyšetřit (imunita apod.) a uvidíte. Nic za vyšetření neplatíte ani v soukromém caru, do ivf vás nikdo nutit nemůže a uvidíte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:01

My se snazili o druhe 4roky 🙁 vysetreni ok. Ja i manzel.
Psychika. Pritom bych rekla, ze ze zacatku jsem na to upnuta nebyla, orvni dite melo rok pul.
Otehotnela jsem az v dobe, kdy jsem to vzdala.
Prosim anonym-jinak smazat :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1736
7.8.20 22:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,jdu s takovým dotazem.
Naší malé jsou už čtyři roky a cca rok se snažíme o druhé mimi. Zatím marně.
A nechápeme proč. Malá byla vlastně na první pokus, teď už skoro rok snažení a stále nic.
Může na to mít vliv to, že jsem po císaři a po porodu jsem si nechala dát na tři roky tělísko? Řešil jste toto někdo?
Byli jsme už s manželem oba na základním vyšetření a podle nich jsme oba v pohodě. Spoustu lidi říká neřešit. Jasné, chápu, ale ono to nejde nad tím nepřemýšlet.
Užívám GYNEX, měla jsem gynprodyl na srovnání cyklu, klasika kyselinu listovou.. :roll: 8)

Měla jsem to stejně. Rok a půl nic, přitom první dítko hned. A víš co pomohlo? Opravdu neresit. Vše jsem vyhodila. Clostybelgyt, čaje, testy, duphaston atd. V práci mě povýšili. Říkala jsem si, že prostě nám není souzeno a budu mít jen jedno. Jaké překvapení pro mě bylo, když hned další měsíc nedošla MS ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
7.8.20 22:04

Sance prirozeneho početí je cca 25%, tak asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
7.8.20 22:08

@mamina89 už mě z toho začíná hrabat.
Každý měsíc si vymyslim něco jiného co zrovna budu dělat abych na to nemyslela a stejně nic..
Malé jsou právě čtyři, furt se ptá, strašně chce ségru a já jen furt říkám že chceme s tatínkem taky, a jednou ji mít budemě. Do toho zacinam přemýšlet nad tlm, aby uz nebyli daleko od sebe.. to je taky skvělý furt Od někoho poslouchat. Já, která furt rikala ze nechce mít děti u sebe, 4 - 5 let ideál, se teď hroutí z toho, jak furt okolo slyším jak je to daleko od sebe atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:25

Až někdo zjistí příčinu neplodnosti u zdravého páru, bude zralý na nobelovku :think:
Příčin může být x, navíc mohou být různé na straně obou partnerů, často rozhodují detaily. Problém klasické medicíny je, že příčinu víceméně NEHLEDÁ, tedy především lékaři v CAR, oni nepotřebují, abys otěhotněla, ale abys chtěla otěhotnět, protože je to prachsprostý byznys. Ideálně by měl mít pár za sebou komplet všechna vyšetření, než vůbec dojde na první ivf, ale to se neděje. Zkusíme tři cykly na pojišťovnu a pak se uvidí :lol:
(Bojovali jsme o dítě opravdu dlouho, takže vím, o čem mluvím)
Pokud jsi pragmatická a nevěříš na pohádky (jedna z nejhloupějších je - nemysli na to, jeďte na dovolenou :cert: ono se vám zadaří :cert: tak jediná rada, kterou ti můžu dát je: snaž se mít co nejvíc dostupných vyšetření, třeba někde najdeš zakopaného psa. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1736
8.8.20 02:29
@Ivi05 píše:
@mamina89 už mě z toho začíná hrabat.
Každý měsíc si vymyslim něco jiného co zrovna budu dělat abych na to nemyslela a stejně nic..
Malé jsou právě čtyři, furt se ptá, strašně chce ségru a já jen furt říkám že chceme s tatínkem taky, a jednou ji mít budemě. Do toho zacinam přemýšlet nad tlm, aby uz nebyli daleko od sebe.. to je taky skvělý furt Od někoho poslouchat. Já, která furt rikala ze nechce mít děti u sebe, 4 - 5 let ideál, se teď hroutí z toho, jak furt okolo slyším jak je to daleko od sebe atd atd.

Njn jenže podvědomě na to myslíš furt. Tělo neoklames. Mě fakt pomohlo až smíření se s tím, že budu mít jedno. Těšila jsem se, na práci a ve své podstatě se mi to těhotenství už mocnehodilo. Povýšili mě a říkala jsem si, super kariéra rozjetá. Až tehdy, když už jsem ani těhotná bych „nechtěla“ se to povedlo na první dobrou. :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama