Proč jsou štěňata bez PP tak drahá?

1004
11.6.20 07:55

Proč jsou štěňata bez PP tak drahá?

Ahoj holky, průběžně se dívám na štěňata na bazaru a divím se, proč chcou za to lidi tolik peněz, že to snad ani není normální aby za štěně bez PP chtěli 8-10 tisíc, kolikrát jsou jen odčervení a nemají žádné očkování ani čip. Nechápu lidi, co to za takové peníze můžou koupit.. A nebo třeba kříženec J. R.teriéra za 7.000? To opravdu někdo kupuje?
Kříženci se snad darují, nebo alespoň jen za cenu očkování.
My psa pořizovaly před půl rokem přes známou za 3 500 tisíce bez PP, což se mi relativně zdálo ještě dobrý, ale za 8000? Jaký máte na to názor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18477
11.6.20 07:59

Kde je poptavka je bohuzel i nabidka…sama podporujes mnozeni nakupem psa bez PP a divis se cenam? 8o :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5213
11.6.20 08:01

Souhlasím s Hanka1. Navíc kdo ví v čem ten pejsek opravdu žije. My kupovali teď v lednu yorka s PP za 8500, s chovné stanice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27476
11.6.20 08:01

@pocker
Co bys chtěla, většině lidí nevadí mít něco jako jokšíra nebo čivavu. Jsou ochotní zaplatit i 8 tisíc, když se klidně za 50 litrů nechají zavřít s all in do luxusního tureckého nebo egyptského komplexu. Je to čistě obchod a množení dalších a dalších voříšků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
11.6.20 08:02

@pocker to je teraz. Jak zacala koronakarantena, tak stupol zaujem o stenata (na celom svete) na nasobok normalnej poptavky. Teraz sa za vela tisic preda snad aj slepe trojnohe stena.

Ono to zas prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18477
11.6.20 08:03

@Russet docti - dotycna ma sama psa bez papiru, sama podporuje mnozeni a nemuze vydejchat, ze jiny na bezpapiracich vydelava… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7239
11.6.20 08:04

@pocker Útulky jsou plné psů já osobně nechápu to že člověk dá za psa Ix tisic, nikdy v životě bych si psa nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.20 08:06

Takže jsi koupila psa z množírny za výhodnou cenu.. :zed: Já furt nechápu, že se takoví hlupáci ještě najdou. :pocitac:

Příspěvek upraven 11.06.20 v 08:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
11.6.20 08:06

Protoze lidi jsou blbi, proto. Jak na strane mnozitelu, tak na strane kupujicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
11.6.20 08:07

Protože na tom lidi vydělávají. :roll: Sama máš psa bez PP, ale když má nízkou cenu, tak ti to přijde v pořádku. Když chci psa bez PP, vezmu si ho z útulku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
11.6.20 08:08

Lidi se teď za časů koronaviru trošku zbláznili a tak jen množáci reagují na vysokou poptávku zvýšením cen. Když jim hloupí lidé ty peníze dají.. :nevim: já osobně nechápu, že si někdo koupí nějaké rádoby plemeno bez PP. Auto bez techničáku, nebo mobil bez záručáku by si nekoupili, ale jak jde o kamaráda na 10-15 let? Hlavně ať je to do 20km v okruhu bydliště a k odběru zítra dopoledne. Nechápu uvažování těchto lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004

Máme psa přes známou a viděla jsem jak pes žije. Nebyl zavřený v kleci, nic takového.
S PP nepotřebujeme, nechodíme na výstavy ani nic takového. Máme ho jen jako mazlička do rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4668

Jako děláš si srandu? :pocitac: Veřejně ještě napsat že podporujes množirny? :zed: Samozřejmě že si dají vysoké ceny, jak už bylo zmíněno, kde je poptávka tam je i nabídka. Snad ti ten pes brzo neumre na nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
11.6.20 08:09
@pocker píše:
Ahoj holky, průběžně se dívám na štěňata na bazaru a divím se, proč chcou za to lidi tolik peněz, že to snad ani není normální aby za štěně bez PP chtěli 8-10 tisíc, kolikrát jsou jen odčervení a nemají žádné očkování ani čip. Nechápu lidi, co to za takové peníze můžou koupit.. A nebo třeba kříženec J. R.teriéra za 7.000? To opravdu někdo kupuje?
Kříženci se snad darují, nebo alespoň jen za cenu očkování.
My psa pořizovaly před půl rokem přes známou za 3 500 tisíce bez PP, což se mi relativně zdálo ještě dobrý, ale za 8000? Jaký máte na to názor?

Takže jsi sama podpořila množku a koupila si vořecha za 3500 8o :roll:
Koupíš předraženýho vořecha a divíš se cenám vořechů bez PP? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
11.6.20 08:10
@pocker píše:
Máme psa přes známou a viděla jsem jak pes žije. Nebyl zavřený v kleci, nic takového.
S PP nepotřebujeme, nechodíme na výstavy ani nic takového. Máme ho jen jako mazlička do rodiny.

Super :mrgreen: Nepotřebujeme s PP na mazlíčka :roll:
Klasický zákazník množitelů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama