Můžu dát UM pejskovi?

19
9.6.20 22:13

Můžu dát UM pejskovi?

Tak mě tak napadá :think: moje malá skoro nikdy nedopije mlíčko celý no a tak ho pak musím vylévat což mi přijde škoda, co kdybych ho dala domlasknout psovi :) když je to dobrý pro mimi pejskovi to snad neublíží :) je tady někdo kdo to tak dělá nebo to napadlo jen mě :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26549
9.6.20 22:20

@Veruu.M třeba mě tu někdo opraví, ale řekla bych, že dospělí psi neumí trávit laktózu a pejsek by mohl mít průjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4393
9.6.20 22:21

Náš pes je snad prevlecena kočka. Taky nekdy dostane.

Příspěvek upraven 09.06.20 v 22:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
9.6.20 22:25

Zkus to. Nasemu psovi desne chutnalo odstrikane materske mleko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.6.20 22:25
@Billi píše:
@Veruu.M třeba mě tu někdo opraví, ale řekla bych, že dospělí psi neumí trávit laktózu a pejsek by mohl mít průjem.

Něco na tom asi bude protože občas mu dám kravské mléko a někdy mu sedne někdy ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
9.6.20 22:34

Taky jsme davali, meli jsme dokonce skoro celou krabici, protoze jsme zmenili znacku UM. Tak jsme z te nevyhovujici obcas psovi udelali mleko, a hrozne mu chutnalo. Ale pak jsme si precetli, ze se to nema, ma to pro psy moc velky obsah vitaminu/zeleza atd. Tak jsme mu to prestali davat. Ale zas nedopita trocha z lahve urcite obcas neublizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23691
9.6.20 22:42

Dospělý savec nemá mít mléko, takže ne, není to pro něj vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17525
9.6.20 22:47

Nevim jak je vhodné davat psovi um, ale náš kdyz párkrát domlasknul normalni, tak pak mel průjem a chtěl mnohem častěji behat curat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51035
9.6.20 23:11

@Veruu.M a proč psovi? Jestli tě nevadí že se po.ere :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
10.6.20 08:40

Ne, psovi uměle mleko určitě nedávat. Pes je primárně šelma a masožravec a teď zkuste si přečíst složení..UM je především léčivo speciálně navržené pro miminka, která nemohou být kojena. Psa tím asi nezabijete, ale neprospějete mu…:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
10.6.20 09:55

Jej tak to mu radši dávat nebudu, děkuju za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu