Proč mi přítel nevěří?

Anonymní
30.9.20 15:26

Proč mi přítel nevěří?

Ahoj holky, těchto témat je tu několik ale žádné se nepodobá tomu mému, :,( Bude to asi trochu delší čtení..
Jsem s přítelem rok a půl, je to skvělý chlap, mě je 22 a jemu bude v zime 30. Je to člověk, který toho ma nespočet za sebou, už jen oproti mě kvůli vekovemu rozdílu.
Když jsme spolu začínali, uhnala jsem ho, neměl o mě vůbec zájem, furt chtěl byt sám, no ale nakonec to dopadlo dobře. Jednou jsme se rozešli, to není podstatné, jsme spolu, žijeme spolu ale největší problém je ten, ze mi neustale nevěří.
Přijde mi ze už zkouší co vydrzim a jestli náhodou neprolomí led.
V zime loňského roku jsme měli problémy, bral prášky na paranoidní schizofrenii. Nastesti se z toho dostal, ale on mi víceméně od te doby nevěří ani slovo. Podezírá mě, jestli nekoho nemám, jestli si s někým nepíšu.. pracovali jsme spolu, měl mě 24/7 na očích, věděl o mem kroku všechno, dokonce žil v domění ze když jde na noční tak za mnou někdo chodí, proto si vzal treba neschopenku, a já se zlobila, ale ne kvůli tomu ze je doma a vadi mi, ale kvůli tomu ze mi nevěří a přichází o peníze, nemůžeme si moc vyskakovat proto je pro nás každá Kačka důležitá.. já jsem se za nim pristehovala do jeho města, bydlela jsem o 50km dal. Vlastně jsem se rozhodla žít s nim, i s těmi všemi nalezitostmi, s tím ze jsem změnila praci protože mě z te stávající vyhodili, nikoho tu neznám, nikoho tu nemám kromě jedné kamarádky, což je přítelkyně jeho kamaráda, a dal vlastně nikoho. Znám tu jen jeho rodinu, cestu do práce, a tu kamarádku. Nikam mezi lidi nechodím, s nikým si nepíšu, s nikým si nevolám. Opravdu mu jsem verna, nechci s nim vztah ukoncovat, ale opravdu to trvá už tak dlouho ze už si nevím rady. My jsme jinak perfektní par, ale každý den, mi položí nějakou urejpanou otazku jestli mi náhodou někdo nepsal, jestli jsem fakt byla doma, jestli k nám nikdo nechodi 😔 já to přeci nemám vůbec zapotřebí, miluji pouze jeho, starám se o nej/nás, chodím do práce, udržují domácnost, chci aby měl všechno a chci aby pochopil ze to všechno je opravdu jen pro nej a ze není nic a nikdo co by mělo lámat důvěru. Je tedy pravda, ze jsem měla v bloku poznámky, co mám vyřídit mamince svého EX - protože bývalý je zavřeny, a neřekla jsem mu o tom ze mi volal z kriminálu. Potom při stěhování v peněžence jsem měla fotku co vyjíždí přímo z fotoaparátu - s přáteli a tím bývalým, nenechala jsem si ji tam na schval, ale chtěla jsem si ji založit, protože mě vždy ta fotka uvede do nostalgie, ale na tom přeci není nic špatného. Nebo ano? Takže jsem tu fotku vzteky vyhodila aby viděl ze mi na bývalém opravdu nezáleží a rozhodne na nej necekam.
Chápu ze ma strach a ze jsem mu o tom měla rict, ale nepřišlo mi to až tak důležité. On je zase takový ze všechno vykeca, i to co nemá, a to samé očekává odeme. Mě už hodně lidi zklamalo, zranilo takže se spíše uzavíram do sebe a asi nesdeluju úplně vše. Nepřijde mi, ze bych vůči němu nebyla uprimna. Vi o mě opravdu vše důležité na co vzpomene. Pořad mu jen něco dokazuji, je zaujatej na můj telefon, když bych mu ho dala do ruky, je schopny celou noc nespat a projet mi ho, to mi vadi. Nesnáším když mi někdo kouká do telefonu a ještě aby mi někdo lezl do osobních veci. Mám ten mobil 5 let takže se tam toho za tu dobu dost nastradalo, vše s bývalým jsem vymazala ikdyz jsem nechtěla, pro mě to jsou pouze vzpomínky, i přes to ze mě bývalý podváděl a lhal nepředstavitelně. Můj telefon chce vidět vždy když jsme v konfliktu, kdy vi, ze si stojím za svým a neustoupim. Takže mu ho ve finále neukazu, už několikrát jsem mu zavřela hubu tím ze jsem mu všechno ukázala, ikdyz jsem nemusela, proste chci aby mi věřil! Proste i vůči mě mu to přijde ponizujici aby mi kontroloval konverzace nebo e-mail. Vymyslel si ze si tam s někým dopisuju 😔 jsem z toho už nešťastná. Byla jsem tak klidnej clovek, ale za tu dobu co jsem s nim a těch scén co bylo a hádek, tak už jsem vždycky tak vztekla ze se nepoznavam. Mimojiné, chci zmínit ze on byl ten který mi lhal přímo do oci ze se viděl a byl v kontaktu se svoji bývalou.. je-li spolu v drogách.. je kvůli ni v podmínce, já kdybych ji náhodné nepotkala na ulici a ona mě neoslovila ani nevím ze spolu byli venku. Chápete to? On nevěří mě, ale sám s ni byl venku, přísahal mi ze nebyl a až když jsem mu řekla ze mi to vlastně ona vyslepicila tak se mi přiznal. S obhajobou, ze tahala ven ona jeho??!
Nejsem žádná zarlivka ani semetrika co by mu zakazovala kamarády, já mám taky strach, ale s mírou, bývalý co mě podváděl, se mnou hodně zamaval, ale tomuhle jsem věřila ze mi lhát nebude.. zklamal mě.
No já nevím holky.. když nerejpe, nepta se, nepokládá mi milion otázek, tak nemáme sebemenší problém.. co si o tom myslíte? 😔 ma nějaký problém z minulosti? Nebo to fakt dělám já? Ze mu nepůjčím telefon aby si procital moje zprávy a pak mi něco vyčítal?
Poraďte prosím..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4822
30.9.20 15:34

Z ty paranoi se fakt nedostal. Zmiz dřív, než ti něco udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
30.9.20 15:35

Jsi mladá a hloupá, můžeš mi říct, proč s takovým člověkem chceš i přes to všechno být? Vždyť to nemá budoucnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
30.9.20 15:35

Stacilo mi precist prvni dva odstavce a ptam se, to mas tak male sebevedomi?
To se mas tak malo rada, ze ti tohle stoji za to?

Ty jsi nejaka zachranovatelka a pecovatelka?

Odejdi z tohoto toxickeho vztahu a dej se dohromady, prosim te.
Zacni se mit rada a srovnej si v hlave, kdo jsi a co chces a do te doby nikoho nehledej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11845
30.9.20 15:36

Ale jinak jste perfektni par :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.9.20 15:37

@mackA159 to už u nás také bylo. Ale to přestalo, teď jsem spis já ta histerka když se hádáme. Vždy když mě nějak silně chytne, tak už jsem v amoku a dam mu facku. :zed: Pak se akorat stydím, ze vyvadim. Ale vim ze to je následek toho jak on zachazel semnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.9.20 15:39

@pikola nemyslím si ze bych byla hloupá, snažím se celou situaci pochopit, proč se furt tak chová a nevěří mi, když mu opravdu nic nedělám. A to ze jsem mladá neznamená ze nemám rozum přeci?
Jen je to obtížné když toho člověka mám rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
30.9.20 15:40

No páni, s takovým bych nebyla. Ale ty asi takovýhle týpky vyhledáváš, ne? Ex je ve vězení, tenhle je bývalý feťák, tu schízu měl asi z toho. No, přijde mi, že bude spíš hůř a hůř. Zdrhala bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
30.9.20 15:40
@pvlkbsv píše:
@mackA159 to už u nás také bylo. Ale to přestalo, teď jsem spis já ta histerka když se hádáme. Vždy když mě nějak silně chytne, tak už jsem v amoku a dam mu facku. :zed: Pak se akorat stydím, ze vyvadim. Ale vim ze to je následek toho jak on zachazel semnou.

Holka, víš jak vypadá normální vztah? Asi ne. Do normálního vztahu nepatří lhaní, ani násilí a ani hádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.9.20 15:41

@Jana525 asi mas pravdu, přesně tak jak píšeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5328

Devce, nemas nejaky samaritansky rys? Ex ve vezeni, ted paranoidni schizofrenik…
Nic moc ti k tomu asi nenapisu, tvuj partner ma psychiatrickou diagnozu a to pomerne zavaznou a tak nejak malo slucitelnou s normalnim partnerskym vztahem. Chyba neni v tom, ze mu odmitas pujcovat svuj mobil jako nahradu listovani novinami, ale v jeho diagnoze. Tohle se nezlepsi a neexistuje zadne „nebyt teto veci, jsme dokonaly par“. To je jako kdybys rekla, ze mit ocasek a ouska, byla by z tebe krasna liska.
Je ti dvaadvacet, zivot mas pred sebou, nemate spolecne zavazky. Zvazila bych, jestli mi to za to stoji. Navic ve zdravem vztahu nemaji misto ani domaci sarvatky.

Příspěvek upraven 30.09.20 v 15:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3731

Paranoidní schyzofrenie, drogová minulost, žárlivé scény, prohledávání mobilu… Holka zdrhej, dokud je čas! Tohle fakt nemáš zapotřebí.
A nebo s ním zůstaň, postupně se nech přesvědčit, že je to tvoje vina, protože máš schovanou fotku z minulosti, nech si ten telefon nejenom kontrolovat, ale časem i sebrat, po něm klíče od bytu, protože by ses určitě spustila s prvním, kterého na ulici potkáš, a připrav se na to, že časem dojde nejspíš i na nějakou tu facku, protože na toho prodavače v uzenářství jsi koukala nějak moc dlouho.
Tvůj přítel by si měl znovu dojit k psychiatrovi a léčit se, protože tohle není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293

Nevěřím, že si zakladatelka nedělá p.del. Skvělý chlap, co trpí paranoiou a zjevně se z ní ještě nedostal, jel ve drogách, má podmínku, neustále kontroluje a žárlí, lže, schází se s bývalou? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
30.9.20 15:42
@pvlkbsv píše:
@pikola nemyslím si ze bych byla hloupá, snažím se celou situaci pochopit, proč se furt tak chová a nevěří mi, když mu opravdu nic nedělám. A to ze jsem mladá neznamená ze nemám rozum přeci?
Jen je to obtížné když toho člověka mám rada.

Ale takhle se skvělý chlap jak jsi napsala fakt nechová :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.9.20 15:43

@PapeJ nemyslím si ze vyhledávám, nikdo nemá svoji minulost napsanou na cele, a kor tento. Tohle projevovani přišlo až po půl roce vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama