Frigidní muž

Anonymní
30.9.20 15:17

Frigidní muž

Otázka je jasná. Stalo se vám někdy, že by muž měl menší apetit než vy (ženy)? Mám svého přítele velmi ráda, i on mě. :srdce: Ale obávám se, že na sexu náš vztah skončí. Na to, že je starší, tak nemá moc zkušeností, a když mu řeknu co se mi líbí (klasika, nic drastického), tak se do zkoušení moc nehrne. :zed: Mám na mysli třeba orál nebo prstý. To, že je citlivý mi taky nevadí, ale kdyby se občas na mě vrhl a byl takový víc průbojný by mi nevadilo. Vždycky ho musím svést já a ještě se cítím provinile, že ho s tím obtěžuji. A když už na to dojde, tak se semnou moc nemazlí. Nebo teda z jeho pohledu jo. Ale hlazení prsa mi přijde jako dost málo jako předehra. Nikdy jsem si nemyslela, že by na sexu stála spokojenost ve vztahu, ale čím dál víc lidí mi říká, že je divný. Každýmu chlapovi by se prý líbilo, kdyby ho holka sama od sebe začla honit (což dělám pokaždé), ale on se tomu ještě brání a říká, že přemýšlí mozkem a ne tím „dole“. Už jsme se kolikrát kvůli tomu pohádali, že jsem prý „nadržená nymfomanka“ a sobec a…Ale sex 1× za 3 měsíce mi nepřijde v pořádku. Co myslíte? Má náš vztah šanci na úspěch? Je divnej? Nebo už jste se s tím některá setkala?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17834
30.9.20 15:20

Ne, nesetkala. Zřejmě je asexuál nebo gay a ty s ním přestaň marnit čas. To se totiž nikdy nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
30.9.20 15:20

Tak já myslím, že sex 1 x za 3 měsíce je dostačující. Snad se dnes člověk zabaví i jinak než být pořád jak králík, ne? Tak si taky čti nebo věnuj něčemu intelektuálnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
30.9.20 15:50

Asi ten sex nestojí za řeč a vůbec ten pohyb no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17834
30.9.20 15:55

@Josefuna Ty máš dnes asi vysokou horečku, soudě dle příspěvku 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
30.9.20 16:00

@Josefuna :mrgreen:
a ty máš sex jednou za tři měsíce??
a mezi tím píšeš knihu, maluješ obrazy a chodíš do knihovny?? :zed:
tvl… kdyby ti to někdo poprvé v životě opravdu fakt dobře udělal, měla bys jiný názor… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
30.9.20 16:01
@Lucy75 píše:
@Josefuna :mrgreen:
a ty máš sex jednou za tři měsíce??
a mezi tím píšeš knihu, maluješ obrazy a chodíš do knihovny?? :zed:
tvl… kdyby ti to někdo poprvé v životě opravdu fakt dobře udělal, měla bys jiný názor… :mrgreen:

Tak zájmy lidí jsou různé, někdo není ovládán jen svým chtíčem a zabaví se i jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
30.9.20 16:04

Zakladatelko,
ano, z mé široké osobní zkušenosti se dostalo i na takového exota..
byl Velmi milý, intelektuální (právník) a velmi pohledný
v posteli totální tragedie..
nakonec jsem ho seznámila (pro tuto jeho nedostatečnost spojenou s 5cm penisem) se svou o generaci starší kamarádkou, která už nestála o zakládání rodiny a šlo jí o přístav a zázemí šla jsem jim za svědka ;) je to kámoš a kolega, dodnes jsme si blízcí (jako přátelé),
ale co myslíš..
za pár let si našla milence
prostě frigiďáka dlouhodobě nedáš (pokud nejsi na tom stejně jako on)…
půjde to do kopru
věř mi..
ale je to škoda.. kolikrát jsou to fakt (jináč) super chlapi… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
30.9.20 16:08
@Josefuna píše:
Tak zájmy lidí jsou různé, někdo není ovládán jen svým chtíčem a zabaví se i jinak.

já se zabavuji zahradou, chalupou, dětmi, fitkem, svými psy, zjm. pak svou prací a neustálým studiem a péčí o domácnost a designem…

což ovšem fakt neznamená, že by sex měl být 1× za tři měsíce ;) kolik ti je??? u kámošek hrubě po padesátce tvůj názor chápu… to už jde prostě pomalu věkem..
Ale pokud je ti něco mezi 20-49 tak doporučuji psychoterapii a hormonální podporu.. ;) (PS: a dobrého chlapa do postele ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
30.9.20 16:17
@Lucy75 píše:
já se zabavuji zahradou, chalupou, dětmi, fitkem, svými psy, zjm. pak svou prací a neustálým studiem a péčí o domácnost a designem…což ovšem fakt neznamená, že by sex měl být 1× za tři měsíce ;) kolik ti je??? u kámošek hrubě po padesátce tvůj názor chápu… to už jde prostě pomalu věkem..
Ale pokud je ti něco mezi 20-49 tak doporučuji psychoterapii a hormonální podporu.. ;) (PS: a dobrého chlapa do postele ;) )

Pánovi to tak zkrátka vyhovuje, tak buď se zakladatelka přizpůsobí nebo půjde jinam. Co je na tom k řešení? Ale on je jistě intelektuál a bude zase dobrým otcem, bude mít chytré děti. Tak si to musí zvážit sama, co je pro ni priorita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
30.9.20 16:18
@Josefuna píše:
Tak já myslím, že sex 1 x za 3 měsíce je dostačující. Snad se dnes člověk zabaví i jinak než být pořád jak králík, ne? Tak si taky čti nebo věnuj něčemu intelektuálnímu.

Zrovna ty, ktera kdyz nema trikrat tydne svoji dvacetiminutovku, tak tu pod byvalym nickem Izquierdo zakladala diskuse jak diva.

Tak bud ti neni dobre nebo dedkovi prestal fungovat - jinak si tvuj vykrik nedovedu vysvetlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18511
30.9.20 16:19
@divine woman píše:
@Josefuna Ty máš dnes asi vysokou horečku, soudě dle příspěvku 8o

Bud anebo misto nymfomanky pod nickem Izquierdo ted s novym nickem bude za frigidku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
30.9.20 16:23
@Josefuna píše:

Kdyby lidstvo provozovalo sex jednou za 3 měsíce nebo i déle a žili především intelektuálně a čtením knih, tak dnes neřešíme covid 19, už bychom totiž dávno vymřeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
30.9.20 16:26
@Kipa22 píše:
Kdyby lidstvo provozovalo sex jednou za 3 měsíce nebo i déle a žili především intelektuálně a čtením knih, tak dnes neřešíme covid 19, už bychom totiž dávno vymřeli.

Tak uplne bezne to neni, ale jsou zeny, ktere treba tu nizsi frekvenci oceni. Jestli pocitam dobre, tak to 4 x do roka, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
30.9.20 16:28
@Hanka1 píše:
Zrovna ty, ktera kdyz nema trikrat tydne svoji dvacetiminutovku, tak tu pod byvalym nickem Izquierdo zakladala diskuse jak diva.Tak bud ti neni dobre nebo dedkovi prestal fungovat - jinak si tvuj vykrik nedovedu vysvetlit…

Nebud drza, mas doma podobne stareho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama