Trápení v životě a s přítelem..

Anonymní
30.9.20 00:01

Trápení v životě a s přítelem..

Ahoj holčiny mam takovou otazlu aji priznani zaroven 8o mam pritele a kterym jsem 6 let a mame syna 2 roky no jsem na vsechno sama- uklizeni, prani, vareni a starani se o maleho a on ted ma 14 dni dovcu a jakoby nic. Jen hraje.. Prijde na snidani, obed a pak hraje a pak se vecer koukame na film coz je pro me moc dobree kdyz jsme chvili spolu a delame to co mame oba radi ;) horory atak a pritom vecere ale toje tak vse.. Kdyz mi rekne ze me miluje a odpovim mu ze i ja ho miluji ale citim ze to nerikam uprimne :( nechapu to.. V posteli me za cely vztah neudelal vzdy jsem to nahrala jako ze jsem… Ale neudelal. Az posledni mesice se mi sex snim nelibi nevzrusuje me tak moc jak predtim.. Ja orgasmus nepotrebuji staci mi moje ruka a jsem rychle ale on se chudak snazi ale nejde to.. Trapim se protoze mel psanicka s holkou kdyz jsem byla v nemocnici 2 tydny a pak jak jsem prijela poznala jsem ze je neco spatne choval je uplne jinak tak jsem se koukla do tel a nasla jsem ze si dali pusu, objimani ale sex nebyl. Jen porad si doted pisou a to jsem pul roku doma od nemocnice.. Trapi me to a taky jsem muto vycetla ale bylo zle :( hned naruseni soukromi ale prece on udelal chybu ze sni byl a hlidal i syna ale porad si pisou ze je princezna a on princ atd.. Bud jsem az tak prdla nahlavu ze si ztoho delam.vedu nebo ja nevim ale porad rika soudim sebe soudim tebe nebo tak nejak to je. Proste rika ze me nechce a ani v planu to nema me podvest ale neverim mu :( nevim co delat. Verim ze by mi s malym bylo lepe bez nej ale jak to clovek ma udelat aby pak nelitoval??? :( sestra rika ze at jdu od nej nepomaha na vychovu jsem sama a pak mi vycte ze nejsem schopna ano vychovat dite! :( ale ja jsem na nej opravdu sama :( porad je vsechno dokola vim co bude dalsi den.. Ano byli jsme na vylete ted kdyz je doma ale to jsem ho musela premlouvat aby jel.. Jinak chlasta o vikendu doma s kamosema cely den treba.. A ja pak nemam byt protivna?? Jemu 24 a to se chova jako zasrane detsko! Nebavi me to vazne ne ubiji me, pretvaruji se pred jeho matkou aby nebyla hadka.. Ztracim sebe samu a to me mrzi citim ze to nejsem ja.. Vite co mi dnes pred mojim rekla? Naucili jsme a mojim maleho poznavat svoje telo- oci.nos atd.. A ona rekne - sikovnej táta a maly ze to tak krasne umite.. A me nic?!!! Krava jedna jak ja ji nesnasim :( verte mi kdybych mohla utecu :( jeto tezke ale zase nechci aby byl maly bez taty.. Prosim. nejake rady? Nevim co delat mam ho rada to ano chtela bych snim druhe dite ale nevim jestli jeto spravne a dobree reseni… Dekuji vam moc :srdce: mej te se krasne a asik clovek musi myslet ze bude lip a nejak to dopadne ale nebavi me se porad trapit :( v 17 letech jsem otehotnela a porodila mrtve mimco v 6 mesici a blbcem.. :( to bylo desnee obdobi :,( :,( pak se objevil on ten muj a myslela jsem si kdo vi jaky bude ale zklamal me v tom ze nejsem stastna a ani se oto nesnazi.. Pokud mam neco proto udelat aby to bylo lepsi prosim.rady treba jeto ve me neco spatneho.. Treba protivnost? Naladovost? Ze jsem obcas lina? Otevrena verim vsemu snad? Obcas lzu? Ted posledni dobou bez humoru? :/ pretvarka pred jeho maminkou ktera zije u nas v dome 2 generacni… Dekuji moc za precteni az sem :srdce: a za nejake rady dekuji vam moc :srdce: :srdce: pomohlo mi se vypsat :) ;) :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60483
30.9.20 00:03

Co na něm vidíš? Co z něj máš? Proč předstírás orgasmus? Nechapu ani jedno.. Pokud doma nic nedělá, tak sis ho takhle asi naučila.. Nebo je vůl.. Šla bych od nej.. Spousta mínusu, plus nevidím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60483
30.9.20 00:06

Mmchdm, je mu 24, je to malý kluk ještě :think: nechápu, proč už má rodinu, kdyz na ni není zralý.. Toto vysvětluje to psaní si s jinými atd :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
30.9.20 00:39

Ty jsi ale také dítě. Vyjadřuješ se tak a stejným způsobem uvažuješ.

Je mi líto co jsi zažila, ale to co je nyní si tvoříš i ty sama. Chceš uznání a zároveň sama sobě nevěříš. Budeš typ štěněte toužící po pochvale, je strašně jednoduché takové lidi zničit, pokud na to má někdo žaludek. A tvůj má.

Vozí se po tobě, nedá ti nic kladného, ty stojíš a čekáš na kost. On bude přidávat, protože může. Protože ty to nemáš a nebudeš mít v rukou. Jistěže on nic neudělal, nejlepší obrana je útok a ty si natolik nevěříš, že místo toho aby jsi dokázala zabránit situaci, kterou tě trápí, tak přemýšlíš, jestli je tak hrozné lézt mu do telefonu. Ano je, ale když už, tak to vyřeším.

Ty jsi prostě sama ještě nedospěla, nemáš zkušenosti. Být protivná že si s někým celý den píše? Když budu chtít do tří minut ten telefon nemá a protivná vůbec být nemusím. Ale ty uvažuješ ode zdi ke zdi.

Jeden z vás musí být dospělý, začít fungovat rozumně. Jestli do toho patří rozchod, to neposoudím, protože vnímám chyby na obou stranách. Tady bych možná poradila spíše partnerskou poradnu, jestli by to pomohlo k tomu, aby začal vnímat svoji roli a chovat se jako otec. Ty potřebuješ získat sebevědomí a pevnější půdu pod nohama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7993
30.9.20 01:10

Spoustu věcí předstíráš, aby tohle nebo támhleto.
Zkus být sama sebou, aby ti tak bylo příjemně. Abys nedělala něco, co ti nesedí a není ti v tom dobře.
A uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
30.9.20 01:20

Jasně, druhý dítě je super nápad :zed: Od toho čekáš co, že ho změní? Nemění. Super partie hraje hry a chlasta. S tím bych si neporidila ani rybičky, natož dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
30.9.20 02:44

Hele holka, to co tu pises to je na nejakou terapii, nezlob se, ale ty mas proste dost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
30.9.20 04:58

Když děti mají děti… tady bude nejlepším řešením partnerská poradna nebo osobní terapeut, který by tě (vás) naučil nějakému základnímu modelu komunikace, soužití a nahlížení sama na sebe.

Moc to tady na echt dobrý konec nevidím, ale budu v nej doufat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
30.9.20 06:32

Nejmenujes se Erzika, nebo Červeňáková atp?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 07:04

Z vlastní zkušenosti vím a to mi není ještě ani 30, že lidi v tomto věku by si rodiny zakládat neměli, pokud nejsou opravdu rozhodnuti spolu být. Už jen to když lidi začínají, jaký máte vize? Já i moje druhá polovička jsme věděli, ze chceme dům a více než jedno dítě, ne hned, ale v budoucnu určitě. V bytě jsme byli dlouho spolu a čas plynul, někdy v pohodě, někdy s hádkami. Pak jsem požádal manželku o ruku když jsem zjistil že bez ní dva měsíce na služebce nedávám. Po svatbě jsme prošli nelehkými zkouškami(hypotéka, dům, dítě, druhé dítě) někdy opravdu hádky až na krev. Narazil jsem na knížku 5 jazyků lásky, někdo může říct, že to je moc pribarvený, ale nám si myslím to pomohlo pochopit jeden druhého, hlavně si to vyříkat (opravdu nepochopitelné po tolika letech viďte, kdy si okolí myslí, jak se k sobě hodíme).A není nad ten skvělý pocit, když vám drahá polovička řekne, že je konečně spokojená. A opravdu byste nečekali, že pro vás některé zbytečně, opravdu maličkosti mohou být pro druhého tak důležité. Dnes si troufám říct užíváme to co nám chybělo, jsme tu pro sebe, dáváme si to co potřebujeme a milujeme se. A co je nejdůležitější, vidí to i naše děti a do budoucna mají krásný příklad jak se k sobě manželé/partneři musí chovat. Prosím anonym, je to hodně osobní.

• Citovat
  • Nahlásit
1422
30.9.20 07:07

Hlavne ne druhe dite!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
30.9.20 07:10
Další místní příspěvek, který mě přesvědčuje o naléhavé potřebě udělat něco s inteligencí obyvatelstva. Zavírání škol to asi nebude.
@Anonymní píše:
Ahoj holčiny mam takovou otazlu aji priznani zaroven 8o mam pritele a kterym jsem 6 let a mame syna 2 roky no jsem na vsechno sama- uklizeni, prani, vareni a starani se o maleho a on ted ma 14 dni dovcu a jakoby nic. Jen hraje.. Prijde na snidani, obed a pak hraje a pak se vecer koukame na film coz je pro me moc dobree kdyz jsme chvili spolu a delame to co mame oba radi ;) horory atak a pritom vecere ale toje tak vse.. Kdyz mi rekne ze me miluje a odpovim mu ze i ja ho miluji ale citim ze to nerikam uprimne :( nechapu to.. V posteli me za cely vztah neudelal vzdy jsem to nahrala jako ze jsem… Ale neudelal. Az posledni mesice se mi sex snim nelibi nevzrusuje me tak moc jak predtim.. Ja orgasmus nepotrebuji staci mi moje ruka a jsem rychle ale on se chudak snazi ale nejde to.. Trapim se protoze mel psanicka s holkou kdyz jsem byla v nemocnici 2 tydny a pak jak jsem prijela poznala jsem ze je neco spatne choval je uplne jinak tak jsem se koukla do tel a nasla jsem ze si dali pusu, objimani ale sex nebyl. Jen porad si doted pisou a to jsem pul roku doma od nemocnice.. Trapi me to a taky jsem muto vycetla ale bylo zle :( hned naruseni soukromi ale prece on udelal chybu ze sni byl a hlidal i syna ale porad si pisou ze je princezna a on princ atd.. Bud jsem az tak prdla nahlavu ze si ztoho delam.vedu nebo ja nevim ale porad rika soudim sebe soudim tebe nebo tak nejak to je. Proste rika ze me nechce a ani v planu to nema me podvest ale neverim mu :( nevim co delat. Verim ze by mi s malym bylo lepe bez nej ale jak to clovek ma udelat aby pak nelitoval??? :( sestra rika ze at jdu od nej nepomaha na vychovu jsem sama a pak mi vycte ze nejsem schopna ano vychovat dite! :( ale ja jsem na nej opravdu sama :( porad je vsechno dokola vim co bude dalsi den.. Ano byli jsme na vylete ted kdyz je doma ale to jsem ho musela premlouvat aby jel.. Jinak chlasta o vikendu doma s kamosema cely den treba.. A ja pak nemam byt protivna?? Jemu 24 a to se chova jako zasrane detsko! Nebavi me to vazne ne ubiji me, pretvaruji se pred jeho matkou aby nebyla hadka.. Ztracim sebe samu a to me mrzi citim ze to nejsem ja.. Vite co mi dnes pred mojim rekla? Naucili jsme a mojim maleho poznavat svoje telo- oci.nos atd.. A ona rekne - sikovnej táta a maly ze to tak krasne umite.. A me nic?!!! Krava jedna jak ja ji nesnasim :( verte mi kdybych mohla utecu :( jeto tezke ale zase nechci aby byl maly bez taty.. Prosim. nejake rady? Nevim co delat mam ho rada to ano chtela bych snim druhe dite ale nevim jestli jeto spravne a dobree reseni… Dekuji vam moc :srdce: mej te se krasne a asik clovek musi myslet ze bude lip a nejak to dopadne ale nebavi me se porad trapit :( v 17 letech jsem otehotnela a porodila mrtve mimco v 6 mesici a blbcem.. :( to bylo desnee obdobi :,( :,( pak se objevil on ten muj a myslela jsem si kdo vi jaky bude ale zklamal me v tom ze nejsem stastna a ani se oto nesnazi.. Pokud mam neco proto udelat aby to bylo lepsi prosim.rady treba jeto ve me neco spatneho.. Treba protivnost? Naladovost? Ze jsem obcas lina? Otevrena verim vsemu snad? Obcas lzu? Ted posledni dobou bez humoru? :/ pretvarka pred jeho maminkou ktera zije u nas v dome 2 generacni… Dekuji moc za precteni az sem :srdce: a za nejake rady dekuji vam moc :srdce: :srdce: pomohlo mi se vypsat :) ;) :srdce: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5664
30.9.20 07:34
@Alriga píše:
Další místní příspěvek, který mě přesvědčuje o naléhavé potřebě udělat něco s inteligencí obyvatelstva. Zavírání škol to asi nebude.

Souhlas s tebou. Ale defraudant v cele ministerstva zdravotnictvi to vidi jinak. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5848
30.9.20 07:47

No začal si s tebou v osmnácti a ve dvaadvaceti už měl dítě, přitom sám byl ještě poloděcko :nevim: Nevím, kam jste tak spěchali, pokud bylo mimino plánované, ale rozhodně jste na to ještě nebyli zralí ani jeden. Jediný, co ti můžu říct naprosto jistě - na druhý dítě zapomeň. Respektive na třetí, protože dvě už doma máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
30.9.20 07:53

Urychleně byste měli dospět. Chováte se oba jak děcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama