Proč někomu všechno projde...

Anonymní
25.2.20 18:39

Proč někomu všechno projde...

Ahoj holky,
jdu se jenom vypovídat nějak mě to dnes dostalo…
jsem 8 let rozvedená. Měli jsme slušně fungující manželství, nebylo vždy všechno ideální a zalité sluncem, ale všechny důležité věci fungovaly.Byli jsme spolu 20let. Bývalý manžel má slušně prosperující řemeslnickou firmu a v rámci maloměsta jsme patřili k takové té místní honoraci :mrgreen: Mně tyhle lidi nikdy moc neseděli, měla jsem a mám kamarády spíše z dob, kdy jsme měli s prominutím holý zadek, ale nikdy jsem setkávání a čas trávený s honorací nesabotovala.Zase tak hrozné to s nimi nebylo…Časem došlo na to, že se jedna z těch „dámiček“zaměřila na mého manžela. Takový ten typ co to s muži umí a neustále si na nějakém musí dokazovat svoji neodolatelnost. Před mým mužem měla např. x let poměr s „nejlepším kamarádem“ :) svého manžela a to nebyl její jediný případ. Ale o to nic…
Manžel úplně zešílel- rozvod konec…jiné řešení nepřipouštěl, navíc když se to provalilo byla jsem v 7 měsíci těhotenství. V době kdy jsem/ neplánovaně/ otěhotněla už to spolu táhly. Zkrátím to.Bylo to šílený zpětně se divím, že jsem to vůbec celé psychicky vydržela a dokázala v pokročilém věku donosit a porodit zdravé dítě.
Nejsem z toho venku do dneška, cítím to jako totální životní prohru, lituju nejmladší dítě, že nikdy nepoznalo život s otcem pod jednou střechou…/odešel asi týden po porodu/od rozchodu jsem nikdy neměla jiného partnera /ani přátelství s výhodami/a ani si to neumím představit.
S milenkou se její manžel rozvedl i když ho prosila, aby to nedělal. Chvíli byli spolu s mým ex celkem krátce po našem rozvodu ho „nechala“.Nějakou dobu byl sám nyní už pár let žije s paní se kterou si myslím, že si v mnoha věcech rozumí, ale téměř jistě vím, že z jeho strany to žádná ooobr laska není. Úplně jistě vím, že rozhodně nežije to, co si představoval, že žít bude když odcházel a šťastný člověk vypadá úplně jinak…
Dnes odpoledne vylezu z HD a koho nevidím? Paní která nám rozvrátila manželství v objetí s jejím ex manželem/ten co se s ní rozvedl kvůli poměru s mým ex/
Prosím anonym nebo smazat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6975
25.2.20 18:51

Já chápu, že tě to muselo naštvat, ale vaše manželství rozvrátil v první řadě tvůj muž, ne ona. Že na něj dělala oči ho vůbec neomlouvá. Jinak ono vlastně nevíš, jestli jí všechno prošlo. Tenhle typ lidí se tváří hrozně nad věcí a jak mají zlatý život, ale pak v noci brečej do polštáře, protože si je drží od těla celé široké okolí a rodina se za ně stydí. Co ty víš, třeba se s chlapem každý večer hádá, třeba ne, to se nedozvíš… ale tu hlavní vinu bych stejně hledala u exmanžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6152
25.2.20 18:53

Nebyla by tahle, dostala by ho jina. ver tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15698
25.2.20 18:55

Já chápu, že tě to bolí, ale vaše manzelstvi nerozvrátila žádná paní, bylo to rozhodnutí tvého muže. Navíc po svých zkušenostech jsem přesvědčená, že v nevěře jedou oba z páru, nikdy nevznikne jen tak, ale to už je teď jedno. Co mi přijde ale hodně zvláštní, že ty jsi od té doby sama a ani si žádný vztah nedokážeš predstavit. Možná, že kdybys byla schopná se po těch letech posunout dál, tak by ses neutápěla v pocitu, že někomu něco prošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 18:55

Souhlasim s holkama, kdyz by ho nedostala tahle, tak jina. Chlap ktery nechce se sbalit nenecha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 18:56
@Lalelale píše:
Já chápu, že tě to muselo naštvat, ale vaše manželství rozvrátil v první řadě tvůj muž, ne ona. Že na něj dělala oči ho vůbec neomlouvá. Jinak ono vlastně nevíš, jestli jí všechno prošlo. Tenhle typ lidí se tváří hrozně nad věcí a jak mají zlatý život, ale pak v noci brečej do polštáře, protože si je drží od těla celé široké okolí a rodina se za ně stydí. Co ty víš, třeba se s chlapem každý večer hádá, třeba ne, to se nedozvíš… ale tu hlavní vinu bych stejně hledala u exmanžela.

To ano to máš úplnou pravdu a děkuji za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 19:05

Kdyby vas rozvod zavisel jenom od tehle pani, pak by se k tobe exmanzel po jejich rozchodu pokusil vratit. Ale to neudelal. Jako je to velice nizke odejit od tehotne zeny, podle me jsi nemela doma zrovna moralni vykvet, abys mela neeho litovat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 19:09

Měla by jsi to v sobě zpracovat a posunout se dál…to si myslím. jako řešit, že se k sobě vrátili…budiž jim přáno, ne každý dovede odpouštět. Je možné, že jim to naopak vztah utužilo, někdo to tak může mít. Ty jsi to nezpracovala dodnes, zajdi si někam o tom popovídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 19:25
@PaníBovaryová píše:
Kdyby vas rozvod zavisel jenom od tehle pani, pak by se k tobe exmanzel po jejich rozchodu pokusil vratit. Ale to neudelal. Jako je to velice nizke odejit od tehotne zeny, podle me jsi nemela doma zrovna moralni vykvet, abys mela neeho litovat :cert:

Souhlas…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 19:30

Protože odpuštění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 19:38
@salubriter píše:
Protože odpuštění ;)

To je napsáno moc krásně :srdce: Je ale dobré všechno odpouštět…?Ale chápu, že to každý máme jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
524
25.2.20 19:50

Chápu to jak se cítíš, i když osobní zkušenost s nevěrou a odchodem zaplať pánbůh nemám. Ale to nic nemění na tom, že ty máš proč být šťastná. Máš dítě, jste zdraví. To je to nejdůležitější a věř, že tvůj ex se potrestal už dost. A na jeho bývalou určitě taky dojde, jestli už nedošlo teda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 20:02
@Online píše:
Chápu to jak se cítíš, i když osobní zkušenost s nevěrou a odchodem zaplať pánbůh nemám. Ale to nic nemění na tom, že ty máš proč být šťastná. Máš dítě, jste zdraví. To je to nejdůležitější a věř, že tvůj ex se potrestal už dost. A na jeho bývalou určitě taky dojde, jestli už nedošlo teda…

Děkuji za reakci. Máš pravdu ve všem až na jedno.Na ní nedojde nikdy.Ta si vždycky všechno ošéfuje tak, aby „netratila“.I když kdo ví…už spoustu let nejsem v kontaktu ani s ní ani s nikým jí blízkým…to je taky fakt. A mám naprosto čisté svědomí v tom, že jí nic zlého nepřeju, tak blbě na tom zase nejsem a vím, že taková zloba by se jistě dříve či později otočila proti mně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 20:14
@Anonymní píše:
To je napsáno moc krásně :srdce: Je ale dobré všechno odpouštět…?Ale chápu, že to každý máme jinak…

Odpustit neznamená zapomenout.
Skutečně plně odpustit znamená, že si to v sobě srovnáš a když o tom mluvíš nebo na to myslíš, tak tam nejsou žádné negativní emoce. A to znamená, že Tě ta zkušenost změnila. Změníš svůj postoj k určitému chování obecně. A osobně taky nosíš na zádech o jeden balvan míň (obrazně, psychická zátěž).
Lidi, kteří to chápou, odpouštějí kvůli sobě, né kvůli jiným :wink:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 20:28
@salubriter píše:
Odpustit neznamená zapomenout.
Skutečně plně odpustit znamená, že si to v sobě srovnáš a když o tom mluvíš nebo na to myslíš, tak tam nejsou žádné negativní emoce. A to znamená, že Tě ta zkušenost změnila. Změníš svůj postoj k určitému chování obecně. A osobně taky nosíš na zádech o jeden balvan míň (obrazně, psychická zátěž).
Lidi, kteří to chápou, odpouštějí kvůli sobě, né kvůli jiným :wink:.

Já to úplně chápu…ojediněle se mi to v životě už podařilo a byla to neskutečná úleva…i v případě mého exmanžela je to doufám na dobré cestě…snažím se pracuji na tom…jsem ve všem takový pomalejší, no spíš hodně pomalý typek :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama