Ještě manžel se zbláznil

Anonymní
25.2.20 12:01

Ještě manžel se zbláznil

Prosím anonymně jinak smazat.
Párkrát jsem již svůj příběh psala, občas si připadám jako blázen ve vlastním světě.
Abych to zkrátila :
Manžel a moje nej kamarádka ( znala mé přání a touhy, zvlášť touhu po 3 miminku ).
Společně mě podváděli 1 a půl roku, mě a naše dvě děti. Kolikrát jsem manželovi dala najevo hloubku svého zoufalství, prosila ať aspoň odejde k ní. NIC. Naopak, v manželství se objevilo psychické týrání sem tam facka. Chtěla jsme s dětmi pryč, ale to nedovolil a bohužel na to měl právo - hlavně kvůli změně školy atak. O tom, jak se mi po sms chlubila pokaždé, když tam byl ani nemluvím.
S dětmi jsem strávila minimálně 4 dovolené sama.
Nicméně pořád nás chtěl obě a nikdy jsem na něm neviděla stopu toho, že si neuvědomuje své špatné jednání.
Po nějaké době jsem někoho potkala a podala žádost o rozvod, on to hrozně zdržuje, děti s ním být nechtějí, ale bojí se mu to říct. Zatím jedeme střídavou péči. Děti si s partnerem rozumí i moje rodina. Ale otěhotněla jsem ( po x letech snažení a dg neplodnosti po spoustě gyn. zákroků ), jsem ale ráda, děti také, vědí, jak jsem si to přála. Manželovi jsem to oznámila s tím, že se musíme opravdu rozvést a řešit to. Podle jeho chování by ale byl nejraději, abych se vrátila i s miminkem, což už mi hlava nebere a hlavně ne po tom, jak se ke mě choval, ponižoval atd. A poslední kapka je to, že mi přiznal, že s mou ex kamarádkou má už nějaký čas syna a naše děti se to nesmí dozvědět, ona má ještě dceru o kterou se též částečně stará. Jako upřímně, už mi z toho hrabe.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23183
25.2.20 12:04
@Anonymní píše:
Párkrát jsem již svůj příběh psala, občas si připadám jako blázen ve vlastním světě.
Abych to zkrátila :
Manžel a moje nej kamarádka ( znala mé přání a touhy, zvlášť touhu po 3 miminku ).
Společně mě podváděli 1 a půl roku, mě a naše dvě děti. Kolikrát jsem manželovi dala najevo hloubku svého zoufalství, prosila ať aspoň odejde k ní. NIC. Naopak, v manželství se objevilo psychické týrání sem tam facka. Chtěla jsme s dětmi pryč, ale to nedovolil a bohužel na to měl právo - hlavně kvůli změně školy atak. O tom, jak se mi po sms chlubila pokaždé, když tam byl ani nemluvím.
Nicméně pořád nás chtěl obě a nikdy jsem na něm neviděla stopu toho, že si neuvědomuje své špatné jednání.
Po nějaké době jsem někoho potkala a podala žádost o rozvod, on to hrozně zdržuje, děti s ním být nechtějí, ale bojí se mu to říct. Zatím jedeme střídavou péči. Děti si s partnerem rozumí i moje rodina. Ale otěhotněla jsem ( po x letech snažení a dg neplodnosti po spoustě gyn. zákroků ), jsem ale ráda, děti také, vědí, jak jsem si to přála. Manželovi jsem to oznámila s tím, že se musíme opravdu rozvést a řešit to. Podle jeho chování by ale byl nejraději, abych se vrátila i s miminkem, což už mi hlava nebere a hlavně ne po tom, jak se ke mě choval, ponižoval atd. A poslední kapka je to, že mi přiznal, že s mou ex kamarádkou má už nějaký čas syna a naše děti se to nesmí dozvědět, ona má ještě dceru o kterou se též částečně stará. Jako upřímně, už mi z toho hrabe.

A ti mimino je koho? To, co čekáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 12:04
@Anonymní píše:
Abych to zkrátila :
Po nějaké době jsem někoho potkala a podala žádost o rozvod, on to hrozně zdržuje, děti s ním být nechtějí, ale bojí se mu to říct. Zatím jedeme střídavou péči. Děti si s partnerem rozumí i moje rodina. Ale otěhotněla jsem ( po x letech snažení a dg neplodnosti po spoustě gyn. zákroků ), jsem ale ráda, děti také, vědí, jak jsem si to přála. Manželovi jsem to oznámila s tím, že se musíme opravdu rozvést a řešit to. Podle jeho chování by ale byl nejraději, abych se vrátila i s miminkem, což už mi hlava nebere a hlavně ne po tom, jak se ke mě choval, ponižoval atd. A poslední kapka je to, že mi přiznal, že s mou ex kamarádkou má už nějaký čas syna a naše děti se to nesmí dozvědět, ona má ještě dceru o kterou se též částečně stará. Jako upřímně, už mi z toho hrabe.

Mně taky :mrgreen: základem je pořizovat další a další děcka, takže to děláte na výbornou a nějaký rozvody, školy, násilí… Pff, to se nějak vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 12:08

To dítě je mého partnera, základem není pořizovat další a další děti a pokud vím, píšu, že se rozvádím a chci od nezralého manžela úplně pryč. Chi se svojí rodinou žít normální život, ano po dítěti jsem opravdu velmi toužila, upřímně ne do takové situace, ale stalo se a je to dar. Naopak mám pocit, že se mě manžel přes děti snaží psychicky vydírat a vlastnit.

• Nahlásit
  • Citovat
345
25.2.20 12:09

Tak to je maglajs jako prase. Takže on má levobočka a stará se o cizí dítě, zatímco ty si našla chlapa, otěhotněla - takže ti přibyde třetí dítě na starost v tom všem? To třetí dítě, co čekáš je čí? Manžela či milence? Odhaduji, že když jsi psala, že už se fakt musíte rozvést, tak zřejmě milence, aby se manžel nestal otcem kukačky.
Nebo se mýlím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3104
25.2.20 12:11
@Anonymní píše:
Abych to zkrátila :
Po nějaké době jsem někoho potkala a podala žádost o rozvod, on to hrozně zdržuje, děti s ním být nechtějí, ale bojí se mu to říct. Zatím jedeme střídavou péči. Děti si s partnerem rozumí i moje rodina. Ale otěhotněla jsem ( po x letech snažení a dg neplodnosti po spoustě gyn. zákroků ), jsem ale ráda, děti také, vědí, jak jsem si to přála. Manželovi jsem to oznámila s tím, že se musíme opravdu rozvést a řešit to. Podle jeho chování by ale byl nejraději, abych se vrátila i s miminkem,což už mi hlava nebere a hlavně ne po tom, jak se ke mě choval, ponižoval atd. A poslední kapka je to, že mi přiznal, že s mou ex kamarádkou má už nějaký čas syna a naše děti se to nesmí dozvědět, ona má ještě dceru o kterou se též částečně stará. Jako upřímně, už mi z toho hrabe.

Tak jsi pryč, nebo nejsi? Pokud jsi pryč, tak se proboha hlavně nevracej. A tys fakt nevěděla, že má tvoje ex kamarádka dítě? :think: Jinak příběh jak z amerického seriálu fakt. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23183
25.2.20 12:12
@FraDeu píše:
Tak to je maglajs jako prase. Takže on má levobočka a stará se o cizí dítě, zatímco ty si našla chlapa, otěhotněla - takže ti přibyde třetí dítě na starost v tom všem? To třetí dítě, co čekáš je čí? Manžela či milence? Odhaduji, že když jsi psala, že už se fakt musíte rozvést, tak zřejmě milence, aby se manžel nestal otcem kukačky.
Nebo se mýlím?

Ano, pokud se narodí dřív, automaticky je otec manžílek. To tak bývá, když se dítě mocinky chce a just si ho udělám, když nemám vše vyřešené. Pak se tady pláče, že chudinka nemá na chlapy štěstí a co se třemi dětmi, kam se poděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
25.2.20 12:13

No tak věděla jsi, že je pošuk a že se rozvod může táhnout, tak to prostě je. Pokud jsou děti už větší řekla bych jim, že mají bráchu, stejně se to jednou dozvědí. A s tvým ex bych se přestala vybavovat… Proč to děláš, proč si sama ubližuješ tím, že s ním vedeš rozhovory. Prostě se omez jen na komunikaci ohledně děti, když začne něco vykládat tak se prostě otoč a čau pipi… Takovej vůl by mi nestal už ani za pohled, natož abych poslouchala nějaký jeho výlevy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 12:15

@FraDeu
Dítě je partnera, žádost o rozvod mám podanou již od června minulého roku, to je taky doba, od které s manželem nesdílím domácnost. Podle všeho je mu úplně fuk, zda bude to dítě cizí, ale já si to nepřeji. Chtěla bych, aby pochopil, že nemůže mít dvě ženy. V žádném případě mu neupírám naše dvě společné děti, jsme ochotná se s ním na všem domluvit, jen nechápu proč to tak stěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
59
25.2.20 12:18

Nerozumiem ani tomu, čo píšeš, je to dosť mätúce. Aké deti stále a koľko ich je a s kým kto ma? nechapem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 12:18

@Russet No to je asi jedno, já pro své tři děti zabezpečení a zázemí mám velmi dobré a pokud vím, tak v době, kdy já jsem podala žádost o rozvod, oni už čekali dítě. Jinak můj partner je bezvadný člověk, takže určitě si tímto směrem nestěžuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 12:21
@berusa.m píše:
Tak jsi pryč, nebo nejsi? Pokud jsi pryč, tak se proboha hlavně nevracej. A tys fakt nevěděla, že má tvoje ex kamarádka dítě? :think: Jinak příběh jak z amerického seriálu fakt. :zed:

Jsem pryč, začala jsem žít nový život, manžel byl i ze začátku rád, že už se nemusí angažovat pro dvě domácnosti, ale pak najednou obrátil a souhlasím, že je to jak z blbý telenovely. A opravdu nikdo netušil, ani jeho rodina, že je na cestě a teď už na světě jeho třetí dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
3104
25.2.20 12:21
@Anittz píše:
Nerozumiem ani tomu, čo píšeš, je to dosť mätúce. Aké deti stále a koľko ich je a s kým kto ma? nechapem.

2 děti s manželem, 1 dítě čeká s přítelem, manžel má jedno s milenkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23183
25.2.20 12:22
@Anonymní píše:
@Russet No to je asi jedno, já pro své tři děti zabezpečení a zázemí mám velmi dobré a pokud vím, tak v době, kdy já jsem podala žádost o rozvod, oni už čekali dítě. Jinak můj partner je bezvadný člověk, takže určitě si tímto směrem nestěžuji.

Napiš tak za dva roky, jaká to bude idylka. Jít ze vztahu do vztahu, nadělat si x dětí, to je panečku zodpovědnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
25.2.20 12:22
@Anonymní píše:
@FraDeu
Dítě je partnera, žádost o rozvod mám podanou již od června minulého roku, to je taky doba, od které s manželem nesdílím domácnost. Podle všeho je mu úplně fuk, zda bude to dítě cizí, ale já si to nepřeji. Chtěla bych, aby pochopil, že nemůže mít dvě ženy. V žádném případě mu neupírám naše dvě společné děti, jsme ochotná se s ním na všem domluvit, jen nechápu proč to tak stěžuje.

Chtít můžeš, ale on prostě asi rozvod nechce, když se to táhne od června. Kdy jste měli poslední stání ohledně rozvodu? Nebo proč nepřišel k soudu, když jste se měli rozvádět? Nebo Vás k soudu ještě nepřizvali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama