Zapsání do RL

Anonymní
25.2.20 17:50

Zapsani do RL

Přítel mě opustil kuli jiné měsíc před porodem. Nezapsala jsem ho do rodného listu po roce si našla přítele syn ho bere jako otce pravého otce nezná nikdy ho neviděl. Jenže otec se najednou po 10 letech vzpomněl že má syna. Jenže já nechci aby mu motal hlavu. Co jsem slyšela tak fetuje, nepracuje a žije někde ve fetackem doupěti. Přítel syna bere za vlastního máme teď dceru. Nechci synovi motat hlavu s jiným otcem najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2472
25.2.20 17:57

A na co se ptáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
25.2.20 18:02

Chápu tě, ale oni to není tak snadné. Je to jedno pravý otec, a pokud tě dá k soudu, tak vyhraje. Samozřejmě i alimenty.

Můžeš zkusit dojít na ospod, aby ti poradili.

Co se týká vztahu k otci, tak tam je to i otázka na psychology, jak to synovi podat, pokud na to dojde. Ale zatím bych nepanikařila. Teď k němu nemá žádná práva ani povinnosti. Tak ať tě dá k soudu, pokud se na to zmuze, a pak to budete muset řešit. Každopádně schovej si veškerou komunikaci, ať máš munici.

Zatím bych nezdůrazňovala, že je to feťák atd. Spíš argumentovala t, že o syna nejevil zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 18:31

@P4ja moc děkuji zítra zajdu na ospod zeptat se co dal. Jako odejde než se malý narodil 10 let dělá že ho nezná a teď co jako. Syn ho nezná neví bere jako tátu přítele. Přítel by se rád nechal zapsat do rodného listu ale to jsem moc nechtěla ani nevím jestli by to šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 18:34

Vezme se s pritelem a on at chlapce adoptuje. Fetak potom nebude mit sanci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 18:37
@Anonymní píše:
@P4ja moc děkuji zítra zajdu na ospod zeptat se co dal. Jako odejde než se malý narodil 10 let dělá že ho nezná a teď co jako. Syn ho nezná neví bere jako tátu přítele. Přítel by se rád nechal zapsat do rodného listu ale to jsem moc nechtěla ani nevím jestli by to šlo.

Slo by to, ale fetak to muze kdykoliv soudne napadnout. Pokud budete manzele a syn bude mit trho pritele v rl, soud zalobu neuzna ani na zaklade dna testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13797
25.2.20 18:53

@PaníBovaryová po 10ti letech už to tak snadno napadnout nejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
25.2.20 19:12
@Anonymní píše:
@P4ja moc děkuji zítra zajdu na ospod zeptat se co dal. Jako odejde než se malý narodil 10 let dělá že ho nezná a teď co jako. Syn ho nezná neví bere jako tátu přítele. Přítel by se rád nechal zapsat do rodného listu ale to jsem moc nechtěla ani nevím jestli by to šlo.

No, asi by bylo nejlepší, kdybyste se vzali a nechal se tam přítel napsat.

Ale zase musí počítat s tím, že pokud se rozejdete, tak na něj bude muset platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57431
25.2.20 23:21
@Anonymní píše:

Pokud přítel chce, zajděte na matriku. Ex není zapsán, tzn stačí souhlas přítele a kluk bude ofiko jeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama