Proč přitahuju jenom pitomce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 15:14
Proč přitahuju jenom pitomce

Prosím anonym, já to nechci ventilovat přes nicky, pár diskusí jsem tu již zakládala, ale od včerejčka přemýšlím, proč, proč přitahuju pitomce?
Nikoho nyní nehledám, i když si tajně přeji někoho najít s kým bchy byla šťastná, a tak.
Nicméně ptám se od včera od večera, proč, nevím, proč, ale každopádně na FB jsem si přidala nějakého člověka - nějakého muže, sice nevím o koho šlo, ale byl od nás z města a v přátelích má pár lidí, který znám, tak jsem si ho přidala a čekala, co se z toho vyklube.
Jak jsem pochopila, tak mě asi tajně šmíruje, nebo nevím, ví kde bydlí :roll: :roll: no a teď mi furt na Fb, píše, že mi chce něco říct a je mu to blbý, a pak mi psal, že se chce dneska sejít, absolutně o něm nic nevím, proč bych se s ním měla HOLKY SCHÁZET? Sešli byste se s cizím člověkem, o kterém nic nevíte a ještě totální idiot? Já mu napsala, že nemám momentálně čas, A ještě k tomu je o 11 let starší. Co si o tom myslíte?? Proč, proč mi píšou takovíto exoti? Co s ním tenhle sleduje, prý, cituji Akorát se ti to bojím říct co chci posoudit??? Jako to jsem ho rovnou po tomto blokla, fakt nechápu, proč mi píšou takovíto idioti, už mi to nepřijde ani vtipný

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 19.04.19 15:17

Ty máš na fb někde napsaný bydliště, že hned ví kde bydlíš? A proč si do přátel přidáváš lidi, co neznáš??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 15:20
@Kriss Tina píše:
Ty máš na fb někde napsaný bydliště, že hned ví kde bydlíš? A proč si do přátel přidáváš lidi, co neznáš??

no, nemám, nepíšu to tam, on mě totiž pozoruje, spíš mě není jasné, kde přišel na mé jméno, no neznám, přidala jsem ho, protože prostě tam byli známí, které znám :) : ), tak jsem si říkala, že to zkusím, nicméně již jsem ho blokla,

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 19.04.19 15:25
@Anonymní píše:
no, nemám, nepíšu to tam, on mě totiž pozoruje, spíš mě není jasné, kde přišel na mé jméno, no neznám, přidala jsem ho, protože prostě tam byli známí, které znám :) : ), tak jsem si říkala, že to zkusím, nicméně již jsem ho blokla,

Jak tě pozoruje?? Prostě už si nikoho cizího nepridavej a vyhnes se všem idiotum. A někoho si holt hledej spíš v reálu ;)

7.straka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 19.04.19 15:25

No ty jsi taky výkvět inteligence. Přidávat si někoho, koho neznáš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 15:29
@Kriss Tina píše:
Jak tě pozoruje?? Prostě už si nikoho cizího nepridavej a vyhnes se všem idiotum. A někoho si holt hledej spíš v reálu ;)

no, než jsem si ho blokla, pozoruje mě a ví kde bydlím 8o 8o a prý zná i moje mamku :nevim: :nevim:, a dokonce ví, co dělám 8o 8o, no prostě mě pozoruje asi až před dům, ano já si ho přidávat nechtěla, a asi ani nepřidala, kdyby tam měl fotku, myslela jsem si, že je to třeba někdo z mý práce, ale to asi nee, protože on BYL I POD JINÝM JMÉNEM, takže nevím, co je to magora, o to horší, že tam nemá fotku,
nevím, prostě zrovna blbej nápad to byl si ho přidat, to já vím,, nikdy jsem si cizího nepřidala, nevím, proč mě to prostě napadlo, ano jsem pitomá krá. a.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 15:34
@7.straka píše:
No ty jsi taky výkvět inteligence. Přidávat si někoho, koho neznáš

Ano, děkuji, ale nemyslím si, že bych byla neinteligentní, já myslela, jestli to není někdo z práce, ON TAM NEMÁ PRAVÉ JMÉNO A FOTKU, již jsem si ho odebrala, ano, ty jsi neudělala NIKDY V ŽIVOTĚ CHYBU?

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 19.04.19 15:37

Tak až si tě bude zas někdo přidávat a nebudeš si jistá, není nic snadnejsiho, než mu před odklinutim přijmout přátelství, napsat zprávu a zeptat se kdo je a proč si tě přidává :nevim: a jestli tě někdo sleduje i v reálu kam chodíš a kde bydlíš tak ho můžeš udat. Zeptej se těch společných přátel kdo to teda je, že tě obtěžuje… Jestli zná tvoji mamku tak ta asi bude vědět kdo to je ne?

Jessie_james
Závislačka 3662 příspěvků 19.04.19 19:49
@Anonymní píše:
Prosím anonym, já to nechci ventilovat přes nicky, pár diskusí jsem tu již zakládala, ale od včerejčka přemýšlím, proč, proč přitahuju pitomce?
Nikoho nyní nehledám, i když si tajně přeji někoho najít s kým bchy byla šťastná, a tak.
Nicméně ptám se od včera od večera, proč, nevím, proč, ale každopádně na FB jsem si přidala nějakého člověka - nějakého muže, sice nevím o koho šlo, ale byl od nás z města a v přátelích má pár lidí, který znám, tak jsem si ho přidala a čekala, co se z toho vyklube.
Jak jsem pochopila, tak mě asi tajně šmíruje, nebo nevím, ví kde bydlí :roll: :roll: no a teď mi furt na Fb, píše, že mi chce něco říct a je mu to blbý, a pak mi psal, že se chce dneska sejít, absolutně o něm nic nevím, proč bych se s ním měla HOLKY SCHÁZET? Sešli byste se s cizím člověkem, o kterém nic nevíte a ještě totální idiot? Já mu napsala, že nemám momentálně čas, A ještě k tomu je o 11 let starší. Co si o tom myslíte?? Proč, proč mi píšou takovíto exoti? Co s ním tenhle sleduje, prý, cituji Akorát se ti to bojím říct co chci posoudit??? Jako to jsem ho rovnou po tomto blokla, fakt nechápu, proč mi píšou takovíto idioti, už mi to nepřijde ani vtipný

Jsi snadná oběť, to je to. Moc důvěřuješ, já si nepřidávám už nikoho, mám lidi z práce a další kamarády, které osobně znám..

Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.04.19 19:53
@Anonymní píše:

Tak se s ním jednou sejdi. Teď už jsou zahrádky. Budete venku mezi lidmi a nic ti nehrozí. Říkáš mu magor a nic o něm nevíš. Třeba se jen zamiloval. A hned mu můžeš říct, co si o něm myslíš a třeba budeš překvapená, že je docela fajn.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 19.04.19 19:54

No tak on bral jako první krok, že si tě přidal do přátel a ty jsi to udělala, takže nevím na co si stěžuješ… inteligence houpacího koně fakt

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 19.04.19 19:56

@Anonymní píše:

no, než jsem si ho blokla, pozoruje mě a ví kde bydlím 8o 8o a prý zná i moje mamku :nevim: :nevim:, a dokonce ví, co dělám 8o 8o, no prostě mě pozoruje asi až před dům, ano já si ho přidávat nechtěla, a asi ani nepřidala, kdyby tam měl fotku, myslela jsem si, že je to třeba někdo z mý práce, ale to asi nee, protože on BYL I POD JINÝM JMÉNEM, takže nevím, co je to magora, o to horší, že tam nemá fotku,
nevím, prostě zrovna blbej nápad to byl si ho přidat, to já vím,, nikdy jsem si cizího nepřidala, nevím, proč mě to prostě napadlo, ano jsem pitomá krá. a.

ježiš ty jsi nemocná, fakt… ty nevíš nic o lidech které třeba osobně neznáš?? já znám z vyprávění tolik lidí a o některých vím víc než by mě zajímalo a co jako… třeba mu o tobě někdo vyprávěl nebo tě někde potkává, to přece je úplně jednoduché

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 22:39
@Uslava píše:
Tak se s ním jednou sejdi. Teď už jsou zahrádky. Budete venku mezi lidmi a nic ti nehrozí. Říkáš mu magor a nic o něm nevíš. Třeba se jen zamiloval. A hned mu můžeš říct, co si o něm myslíš a třeba budeš překvapená, že je docela fajn.

no, asi bych to udělala, ale spíš mě šokovala tato věta Akorát se ti to bojím říct co chci posoudit??? ale třeba v tom hledám něco, co nemám :think: :think:,

No, supr, no tak fajn, nemyslím si ještě jednou, že mám inteligenci houpacího koně, ale ano jsem důvěřivá. ANO JSEM PROSTĚ DŮVĚŘIVÁ, RÁDA POMÁHÁM DRUHÝM :oops: :oops:, takž si na sebe sama nabaluju více starosti - problémů, jsem taková od malička, ráda druhým pomáhám, ale na sebe nemyslím, to máš pravdu @Jessie_james, musím se naučit s tím pracovat, ale to se všechno budu muset zapracovat :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 22:43
@Kaileee píše:
ježiš ty jsi nemocná, fakt… ty nevíš nic o lidech které třeba osobně neznáš?? já znám z vyprávění tolik lidí a o některých vím víc než by mě zajímalo a co jako… třeba mu o tobě někdo vyprávěl nebo tě někde potkává, to přece je úplně jednoduché

děkuji, ráda se z tvého komentu poučím, ano, hledám za vším něco, co v tom být nemusí, já se neurazím, ba naopak třeba mě to aspoň posune dál, i negativní komentář kvituji :palec: A ano, teď řeším spustu věcí a problémů, takže asi běžnou věc již vyhodnotit neumím, takže díky, aspoň se mě osvítí v mozku :), takže ještě díky :palec: :potlesk:

stinga
Kelišová 6432 příspěvků 2 inzeráty 19.04.19 22:49

Zkus se zeptat těch společných přátel, kdo to je, mně se to moc nelíbí, zavání to stalkingem, a docela bych se bála se s někým takovým setkat na živo :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama