Kamarádka měla kdysi něco s mým snoubencem

Anonymní
13.1.20 18:58

proč to kamarádka dělá ???

Ahoj holky/maminky,
jdu si k Vám pro radu. :hug:
Mám 5 let kamarádku, která 7 let zpátky měla něco s mým nynějším snoubencem.( spolu jsme také 5 let)
Což o to, bavit se s ní by mi nevadilo, kdyby mi to pořád nepředhazovala :(!!
Sama má přítele, myslím si, že jim to docela i klape, tak proč to dělá??
Na mého snoubence stále doráží.
Ze začátku mu to přišlo vtipné ale týden zpátky to už opravdu přehnala a můj snoubenec jí to dal pěkně sežrat.
Dopadlo to tak, že si mně a snoubence vzala stranou a na něj křičela, proč se takhle chová a když jsem se ho zastala, začala křičet na mě, že je to kvůli mně, že na ni žárlím!!
Vím, že mi budete psát, že to kamarádka není ale v ostatních věcech si rozumíme a jelikož s ní pracuji, tak spolu vycházet musíme.
Proč si myslíte, že to dělá?
Je nešťastná? Nudí se? Nebo by se ji stále ten můj mohl líbit? Co by jste dělaly na mém místě?
Je to 30letá holka na úrovni, generál a hlavně… Ve všem má pravdu a nesnese kritiku.
Prosím, tolerujte to, že to sem píšu kvůli radě/názoru a né kvůli tomu, aby mě někdo urážel.
Hezky zbytek dne holky ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
13.1.20 19:02

Že ona je cáklá a nevyrovnaná vyřešíte pouze tím, že se s ní úplně přestanete stýkat. Prostě nic. Kromě opravdu nutných věcí v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 19:04

A neni zvykla, ze se vsechno toci kolem ni? Ted jste snoubenci a ona asi na sebe pripoutava pozornost :nevim: je to protivne, teda… No, hele, stejne se ji zbavis, kdyz to bude moc, do te doby preji pevne nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 19:04

Tak já tě určitě urážet nebudu. Ani nevím za co by to jako bylo. Vypadá to, že kamarádka pěkně žárlí :) a doma jo to asi tak moc neklape, když doráží na tvyho přítele. Odhaduji, že to byl tvůj přítel kdo koho nechal vid :) Až bude mít zase nejakej ten záchvat, tak ji řekni, ať počítá do desíti nebo to jde nekam rozdejchat. :lol: a ať nezarli! :lol:

Příspěvek upraven 13.01.20 v 19:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
13.1.20 19:05

Tak… protože chce mít navrch a chce, aby jste o tom věděli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 19:08

Holky, děkuji za nazory :kytka:
Jen by mě zajímalo, co z toho ti lidé mají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.20 19:10
@VVVZ píše:
Tak já tě určitě urážet nebudu. Ani nevím za co by to jako bylo. Vypadá to, že kamarádka pěkně žárlí :) a doma jo to asi tak moc neklape, když doráží na tvyho přítele. Odhaduji, že to byl tvůj přítel kdo koho nechal vid :) Až bude mít zase nejakej ten záchvat, tak ji řekni, ať počítá do desíti nebo to jde nekam rozdejchat. :lol: a ať nezarli! :lol:Příspěvek upraven 13.01.20 v 19:06

@VVVZ

Přesně tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11668
13.1.20 19:12
@Anonymní píše:
Jen by mě zajímalo, co z toho ti lidé mají ;)

No nepřijde mi, že by to byla kamarádka…spíš na tebe žárlí ona…a dělá to proto, že není sama spokojená se svým životem, tak se snaží vás rozhádat, aby si nebyla spokojená ani ty…já bych s ní prostě řešila jen pracovní věci a hovory o počasí, jinak bych s ní nekomunikovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2279
13.1.20 19:15

I maly smradi ve skolce se chovaji lip. Nebavila bych se s ni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12391
13.1.20 19:20

Jsou lidi, kteří nesnesou, že jsou na druhém místě. Znám takové a dokud jsou středem pozornosti, jsou to sluníčka, ale nedej bože, aby jim někdo dal najevo, že dělají něco špatně, nebo jsou navíc. Měla jsem takovou slečnu v práci taky a na rovinu říkám, že máš můj soucit. Ignorovat to nepomáhalo, promluvy do duše se míjely účinkem, spíš ji to vždycky měnilo ve fúrii, která se najednou mstila všem okolo. Vysvobodilo nás až její těhotenství. Takže se doporučuju modlit v zázrak nebo jí šlohnout antikoncepci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 19:26

@Janli
V hodně věcech mi přijde tato osoba podobná. :think: Já se snažím na lidech hledat hlavně pozitivní věci a hodně věcí “ přehlížím”. Nejvíc mi ale vadí ten přístup. :zed: V konverzaci se mnou je mi schopna říct, že by si o nej neopřela ani kolo a pak se před ním směje jak pitomá a vzpomíná na to, jaké to mezi nima bylo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
11904
13.1.20 19:49
@Anonymní píše:
Jen by mě zajímalo, co z toho ti lidé mají ;)

No co by z toho měli, léčí si tim komplexy.
Změnila bych zaměstnání nebo opravdu omezila komunikaci na ryze pracovni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11904
13.1.20 19:55
@Anonymní píše:
@Janli
V konverzaci se mnou je mi schopna říct, že by si o nej neopřela ani kolo a pak se před ním směje jak pitomá a vzpomíná na to, jaké to mezi nima bylo. :roll:

Tady je na místě, aby ji utnul tvůj nastávající a vysvětlil jí, že její řeči jsou nevhodné.
Edit být to já, musela bych to nechat na něm, anžto se znám a taky bych dotyčné mohla rozbít hubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
13.1.20 20:00

Sice trochu jiný případ.. Ale mě třeba hodně kritizovala a ryla do mýho vztahu ‚kámoška‘ když byla hodně nešťastná ve vlastním vztahu.. Prostě asi potřebovala nás nebo mě shodit, aby se sama cítila o něco málo líp, aspon si to myslím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
13.1.20 20:02
@Anonymní píše:
@Janli
V hodně věcech mi přijde tato osoba podobná. :think: Já se snažím na lidech hledat hlavně pozitivní věci a hodně věcí “ přehlížím”. Nejvíc mi ale vadí ten přístup. :zed: V konverzaci se mnou je mi schopna říct, že by si o nej neopřela ani kolo a pak se před ním směje jak pitomá a vzpomíná na to, jaké to mezi nima bylo. :roll:

Tak vidíš. Tobě se ho snaží zprotivit a jeho dostat. Asi nesnese že jsi pro něj víc než ona. Prostě žárlí. Je dobře že v tom má přítel jasno a usměrní ji. Ale takhle se kamarádi zase není dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama