Procházky do ZOO Praha - přidá se někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pet p
Kecalka 190 příspěvků 27.02.19 14:18
Procházky do ZOO Praha - přidá se někdo?

Ahoj,
chodíme se synem (2,5 roku) skoro každý týden některé dopoledne na procházku do pražské ZOO. Obvykle v úterý.
Najde se tu maminka, která má dítě v podobném věku a také chodí do ZOO často? Ráda bych někdy vyrazila nejen ve dvou se synem. Aspoň si pokecáme a děti budou mít také společnost :-)

Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 27.02.19 14:36

Jednou tydne? Na to ti staci permice nebo mas tu neomezenou?

ivabozi
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 27.02.19 14:41

Ahoj, už mám větší děti ve škole, školce, jinak bych šla :) Určitě se tu někdo najde. Mám vymyšlenou jednoduchou hru/aktivitu na pražskou zoo, tak ji nějak nahodím do on-line podoby a dám ji sem :D Hezký den, Iva

pet p
Kecalka 190 příspěvků 27.02.19 14:53

@Hanka1 Teď mám koupenou neomezenou. Někdy tam jdeme i 2× za týden, takže se to určitě vyplatí.
@ivabozi Díky.

warita
Echt Kelišová 9758 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 14:54
@pet p píše:
Ahoj,
chodíme se synem (2,5 roku) skoro každý týden některé dopoledne na procházku do pražské ZOO. Obvykle v úterý.
Najde se tu maminka, která má dítě v podobném věku a také chodí do ZOO často? Ráda bych někdy vyrazila nejen ve dvou se synem. Aspoň si pokecáme a děti budou mít také společnost :-)

ja mam dceru, 2 roky a 3m. Kazdy tyden urcite chodit nebudu, ale mozna bych se pridala.

Tejule
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.02.19 17:55

Já byla v zoo párkrát jen, teď mám dítě 19 m, co je tam pro ně za zábavu krom zvířat? Možná trochu blbý dotaz, ale byla jsem tam před lety a fakt jsem se nekoukala po hřištích a tak. Díky za odpověď.

pet p
Kecalka 190 příspěvků 27.02.19 20:13

@Tejule Právě pro děti je to tam super. Jsou tam pěkná dětská hřiště a u stezek různé dřevěné sochy, na které můžou vylézt/prolézt. My každou návštěvu za ty 2-2,5 hod samozřejmě stihneme jenom určitou část a příště zase jdeme jinam. A v každé části je pro děti něco zajímavého.

Tejule
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.02.19 20:26
@pet p píše:
@Tejule Právě pro děti je to tam super. Jsou tam pěkná dětská hřiště a u stezek různé dřevěné sochy, na které můžou vylézt/prolézt. My každou návštěvu za ty 2-2,5 hod samozřejmě stihneme jenom určitou část a příště zase jdeme jinam. A v každé části je pro děti něco zajímavého.

Super, tak i 19 m to bude bavit? A jak to tam s lidma vypadá v týdnu? Je tam hodně lidí, děti?

pet p
Kecalka 190 příspěvků 27.02.19 21:15

@Tejule V týdnu mi to přijde v pohodě, pokud není zrovna nějaká akce na vstupné. O víkendu tam nechodíme.

pet p
Kecalka 190 příspěvků 27.02.19 21:17

@warita Hledám spíš někoho, kdo by chodil pravidelněji, ať se trochu líp seznámíme. Ale není to podmínka :-) Tak kdybys chtěla, můžeme vyrazit, pro nás nejlíp úterý.

warita
Echt Kelišová 9758 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 21:38
@pet p píše:
@warita Hledám spíš někoho, kdo by chodil pravidelněji, ať se trochu líp seznámíme. Ale není to podmínka :-) Tak kdybys chtěla, můžeme vyrazit, pro nás nejlíp úterý.

aha, tak v utery nemuzu vubec, bohuzel. Skoda

Váš příspěvek
Reklama