Prochladnutí v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 21.12.16 19:04
Prochladnuti v těhotenství

Ahoj, dnes jsem čekala v autě na manžela, šel něco vyřídit. Po case jsem cítila jak mám studené az ledove nohy. Když jsem prisla domu ihned jsem si vzala nejteplejsi ponožky. Myslíte ze jsem mohla prochladnout?

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 21.12.16 19:12
@Jana.49 píše:
Ahoj, dnes jsem čekala v autě na manžela, šel něco vyřídit. Po case jsem cítila jak mám studené az ledove nohy. Když jsem prisla domu ihned jsem si vzala nejteplejsi ponožky. Myslíte ze jsem mohla prochladnout?

Přesně ze stejné situace jsme dnes začala brát atb na zánět močových cest.Ale to byla moje blbost, stačí mi málo a mám ho hned. Vždy od nohou.Jak dopadneš ty, to ti asi nikdo neřekne, stát se může, ale spíš si myslím, že to bude v pohodě. ;) Nenervuj se zbytečně :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >