Reklama

Prochladnutí v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 21.12.16 19:04
Prochladnuti v těhotenství

Ahoj, dnes jsem čekala v autě na manžela, šel něco vyřídit. Po case jsem cítila jak mám studené az ledove nohy. Když jsem prisla domu ihned jsem si vzala nejteplejsi ponožky. Myslíte ze jsem mohla prochladnout?

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 21.12.16 19:12
@Jana.49 píše:
Ahoj, dnes jsem čekala v autě na manžela, šel něco vyřídit. Po case jsem cítila jak mám studené az ledove nohy. Když jsem prisla domu ihned jsem si vzala nejteplejsi ponožky. Myslíte ze jsem mohla prochladnout?

Přesně ze stejné situace jsme dnes začala brát atb na zánět močových cest.Ale to byla moje blbost, stačí mi málo a mám ho hned. Vždy od nohou.Jak dopadneš ty, to ti asi nikdo neřekne, stát se může, ale spíš si myslím, že to bude v pohodě. ;) Nenervuj se zbytečně :kytka:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama