Slabé krvácení 7. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 21.12.16 14:38
slabé krvácení 7 tt

Ahoj, mám takový problém jsem v 7 tt když jdu na malou tak mi neteče žádná krev ale když se prudce pohnu tak země tečou takové krvavé nitky. Břicho mě nebolí, zítra jdu na utz stačí to nebo mám někam dojet ještě dnes?

Reakce:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 21.12.16 16:23

@mikííísek Krvácet můžeš z mnoha důvodů, který tu my nepoznáme. Krvácení není běžné, ale není neobvyklé. Já lehce zašpinila v 8 tt a absolutně to nic nebylo. Já ale nekrvácela. Může to být hematom, překrvení dělohy, ale i něco závažnějšího. Pokud chceš mít klid, jela bych pro jistotu na ambulanci, já tam taky jela. Ale jestli máš zítra utz, tak to do zítřka moc neovlivníš, si myslím.

Přeji ať se nejedná o nic vážného :kytka:

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 21.12.16 16:31

@VikiJ děkuji dám vědet jak to dopadlo :) bylo to jen ráno a trochu a celý den nic tak uvidíme :)

kpro
Povídálka 15 příspěvků 21.12.16 16:50
@mikííísek píše:
Ahoj, mám takový problém jsem v 7 tt když jdu na malou tak mi neteče žádná krev ale když se prudce pohnu tak země tečou takové krvavé nitky. Břicho mě nebolí, zítra jdu na utz stačí to nebo mám někam dojet ještě dnes?

Ahojky, mně říkal doktor, že kdyby šlo o nějaké krvácení, které provází i bolesti, tak mám jet hned a nečekat. Pokud je to semtam nějaká nitka, je to celkem normální, máš to tam teď všechno hodně prokrvené. Včera po stěrech na cytologii mi říkal, že teď to bude krvácet možná i 2 dny, že se toho prostě stačí dotknout a už to krvácí, je to dost citlivé. Nesouvisí to s těhotenství, krvácí spíš čípek, buď v pohodě a dopřej si klid. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >