Reklama

Slabé krvácení 7. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 21.12.16 14:38
slabé krvácení 7 tt

Ahoj, mám takový problém jsem v 7 tt když jdu na malou tak mi neteče žádná krev ale když se prudce pohnu tak země tečou takové krvavé nitky. Břicho mě nebolí, zítra jdu na utz stačí to nebo mám někam dojet ještě dnes?

Reklama

Reakce:

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 21.12.16 16:23

@mikííísek Krvácet můžeš z mnoha důvodů, který tu my nepoznáme. Krvácení není běžné, ale není neobvyklé. Já lehce zašpinila v 8 tt a absolutně to nic nebylo. Já ale nekrvácela. Může to být hematom, překrvení dělohy, ale i něco závažnějšího. Pokud chceš mít klid, jela bych pro jistotu na ambulanci, já tam taky jela. Ale jestli máš zítra utz, tak to do zítřka moc neovlivníš, si myslím.

Přeji ať se nejedná o nic vážného :kytka:

mikííísek
Povídálka 18 příspěvků 21.12.16 16:31

@VikiJ děkuji dám vědet jak to dopadlo :) bylo to jen ráno a trochu a celý den nic tak uvidíme :)

kpro
Povídálka 15 příspěvků 21.12.16 16:50
@mikííísek píše:
Ahoj, mám takový problém jsem v 7 tt když jdu na malou tak mi neteče žádná krev ale když se prudce pohnu tak země tečou takové krvavé nitky. Břicho mě nebolí, zítra jdu na utz stačí to nebo mám někam dojet ještě dnes?

Ahojky, mně říkal doktor, že kdyby šlo o nějaké krvácení, které provází i bolesti, tak mám jet hned a nečekat. Pokud je to semtam nějaká nitka, je to celkem normální, máš to tam teď všechno hodně prokrvené. Včera po stěrech na cytologii mi říkal, že teď to bude krvácet možná i 2 dny, že se toho prostě stačí dotknout a už to krvácí, je to dost citlivé. Nesouvisí to s těhotenství, krvácí spíš čípek, buď v pohodě a dopřej si klid. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama