Reklama

Pověry - chutě v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 21.12.16 11:24
Pověry - chutě v těhotenství

Ahoj, četla jsem, že když má těhotná žena chuť spíše na sladké čeká holčičku a když na slané a pálivé čeká chlapečka.

• jím všechno takže říkám že ten můj špunt bude nejspíš něco mezi. :D

-- jak jste na tom byly vy? Nebo vaši známí?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fiducia
Generální žvanilka 23558 příspěvků 21.12.16 11:30

@Daphi u mě to sedělo, kluk maso, holka sladké, teď zase dávám přednost sladkému, tak uvidíme :lol:

unuděná
Kelišová 5361 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 11:33

U mě taky sedělo ;) U mě seděla i ta pověra s bříškem do stran (holčička) a dopředu (kluk) a dokonce i nevolnosti s holčičkou a žádné neduhy s klukem :mrgreen:

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 21.12.16 11:33

No já jsem jedla všechno :-D ze začátku těhotenství jsem měla šílené chutě na sladké, později na hamburgery či slané a nakonec se mi narodil syn. Narodil se šíleně vlasatý a žáha mě nepálila (říká se, že když ženu v těhotenství pálí žáha, tak že bude mít dítě vlasy). Taky se říká, že když žena je v těhotenství krásnější tak je to kluk a naopak. Já měla hezkou pleť, vlasy atd. a byl to kluk, kamarádka měla „škaredější“ a nakonec to byl taky kluk :-D Každopádně já na pověry moc nedám :mavam:

loell
Povídálka 41 příspěvků 21.12.16 11:33

I u me fungovalo…ac jsem sladky typ, v tehotenstvi jsem ujizdela na slanem a fakt to byl kluk. :palec:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 21.12.16 11:34

U mne nesedelo. Snedla jsem všechno v čem byl cukr a mam dva kluky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:35

@Daphi Za mě můžu potvrdit. V těhotenství jsem se najedla sladkého, jak snad za celý život ne. Až se stydím :oops: ale nemůžu si pomoc. Dnes jsem 35 tt a čekáme holčičku, takže za mě to rozhodně fungovalo :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:35

Taky jím všechno, ale podle ostatních faktorů jsem odpovídala na holku, čekám kluka.. Prosím anonym, pohlaví jsme ještě neoznámili

Mína47
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.12.16 11:35

U kluka jsem měla chuť jen na sledké, jinak na nic.

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 21.12.16 11:38

Zase mam chut na sladky a dnes potvrzena holcicka. Ale zadne nevolnosti. Ale u prvni dcery jsem jedla jen ovoce, sladke a syry. Ted jim tak nejak vse, nejvic sladke a jeden cas - prasarnu - kazdy den cinskou polivku. Takze u me ano - sladke holka.

viky23
Neúnavná pisatelka 16156 příspěvků 21.12.16 11:40

Nejspíš čekáme holčicku a na sladké teda chutě nemám :mrgreen:

viky23
Neúnavná pisatelka 16156 příspěvků 21.12.16 11:41

@palapa čínský polívky taky teď můžu :mrgreen:

AnetaŠev
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 21.12.16 11:48

Já neměla žádné nevolnosti, pleť jsem měla naprosto super, břicho do špičky, neustálá chuť na hovězí maso nejlépe krkvané, ale to jsem si nedopřála a světe div se narodila se holka, která ujíždí na hovězí polévce s nudlemi :D

Pety2
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 21.12.16 11:55

@Daphi
Jedla jsem vše, ale sladkého bych se mohla užrat, fakt závislost - mám holčičku ;-)

NinPe
Extra třída :D 11116 příspěvků 21.12.16 11:55

Já při prvním měla pleť naprosto super, i si myslím, že mi to slušelo :-D a je mám holku. No taky je fakt, že jsem se najedla hodně sladkého za to těhotenství… te´D podruhé zatím nevím… ale chuť na sladký už mi přešla a ujíždím na slanym…a cítím se a vypadám příšerně… tak uvidím :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama